TFF 1.LİG 2022-2023 11.HAFTA | Pendikspor 0 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan brigand, 28 Ekim 2022, 09:41:20

« önceki - sonraki »

brigand

29.10.2022 - Cumartesi
Saat: 13.30

Pendik Stadı
Hakem: Oğuzhan Çakır

Moral ve motivasyon olarak, form olarak, sakat ve eksik oyuncu açısından maalesef istemediğimiz bir durumdayız. Pendik hem formda hem de temposunu artırmış durumda.
Saha içinde tepki vermemiz gereken bir maç.

_SoN_

Hiçbir bekletin yok, galip gelmemiz mucize.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: _SoN_ - 28 Ekim 2022, 11:14:50Hiçbir bekletin yok, galip gelmemiz mucize.

Galip gelmemiz bir mucize olduğu için galip geleceğiz bence.. Tam kazanıp tüm taraftarı ümitlendirmelik maç.. Sonrasını biliyoruz :)

GurbetciFanatik

Maç niyetine bakacam.
Umut 0

1 puana sampiyonluk gibi sevinirim
Gidişat onu gösteriyor

brigand

Soner yine 11. Başka diyeceğim bir şey yok hocaya.

Lusage

Alıntı yapılan: brigand - 29 Ekim 2022, 12:48:50Soner yine 11. Başka diyeceğim bir şey yok hocaya.

Hocam merhaba.
Mücahit'in sakat olduğu ve Soner'den başka elimizde sol bek olmayan bir durumda kimi görmek isterdiniz?
Sol açık Şener'i mi? Alt yapıdan süpriz bir arkadaşı mı?
Tamam Soner'in sakarlığı hepimizin malumu ama şu anki kadro durumu itibarıyla Soner'den başka bir oyuncu oynayamaz sol bekte.

muzaffer4

Sürpriz bekleyeceğiz. Bolu maçı 3-5-2 açısından ilk olduğu için bu kadar kötü oynadık. Belki takım haftaiçi biraz olsun kurguyu öğrenmiştir umuduyla izlemek istiyorum. Sene başında çok iyi kadro dediğimiz takımın eksikler sakatlarla geldiği nokta 20-21 sezonu kadrosu gibi.

Ben 1-1 beraber kalacağımızı düşünüyorum.

Raqua55

Bir takimda sans olacak arkadas osmanin topu takip takimda olsa birine carpar yine girerdi

Sadece Samsunspor

Malesef pendik klasik 1 0 yapar yatarda yatar hayatta kalkmaz. Bizim ataklardan sonra bile hemen biri yere yatiyor oyun sogusun diye. Klasik osman taktigi.

eprianu

Ali Ülgen'in pozisyonunda kırmızı çıkabilirdi. Altınordu maçından hiç ders almamışlar

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: eprianu - 29 Ekim 2022, 13:54:37Ali Ülgen'in pozisyonunda kırmızı çıkabilirdi. Altınordu maçından hiç ders almamışlar

Evet cikabilirdi. Hasan kilic a ne diyorsun kirmizi diye yirtiniyor. Profesyonelligine edeyim onun. Bari susta cekil. Yillardir cektik bunu sahip ciktik. Bizden gidenler hep kinli bu takima.

Sadece Samsunspor

Laura dingilini de kadro disi birakin. Biz yabanci topcu almayalim. Hazir hocamizda altinordu ekolunden gelme. Herkesi yerli yapalim. Yillardir para harciyoruzda noluyor. En azindan yerli genclerle 3 5 yil sonra hedefe gideriz. Hic maddi manevi kendimizi bozmaya gerek yok. Gercekten diyorum. Yillardir deniyoruz olmuyor yani olmuyor. Gol kralinida alsan ligin en iyi aciginida alsan olmuyor.

GurbetciFanatik

GurbetciFanatik

Sadece Samsunspor

Ali ulgen acildi artik :) gecen hafta bu hafta masallah nazar degmesin