Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

muzaffer4

Ertuğrul sağlam transfer yapmadığı sürece çok kötü değil. Ama transfer başarısı aşırı kötü olan birisi. Başkana karşı ezilmeyen takım üstünde ağırlığı olan(eski papazların takımda olmadığını düşünerek) birisi.

Eldeki hazır kadroyu oynatabileceğini ve hem bizimle birlikte süper lige çıkıp hem de kendi itibarını düzelteceğini düşünüyorum. Ama tekrar ediyorum transfer konusunda söz hakkı verilmemesi lazım.

Şuna da ayrı bir parantez açayım. Bizim takımın durumu o kadar kötü değil. Erzurum ve Manisa maçında penaltıları atsak bu takım liderdi. Futbola yine kötü derdik ama bu ligde futbol değil çok puan toplayan başarılı oluyor. Bu takıma top oynatacak biri gelsin yeterli. Ertuğrul Sağlam müthiş değil ancak belli bir seviyenin altına düşmemek için iyi bir tercih.

Sadece Samsunspor

Eskisehir mus1984 macini izliyorum. Hakemler ne kadar kotu canli canli goruyoruz. Eskisehir e verilen 2. penalti evlere senlik. Yan hakem el var diyor orta hakemde ona uyuyor. Elle hic alakasi yok. Yazik valla hata olurda bu kadar olmaz. Gerci gecende erzurum macinda eren ahlaksizinin da penaltisi evlere senlikti. Bu arada mus 1984de 11 numara Tibet diye bi oyuncu var baya begendim gorerek bilerek akan oyunda orta yapiyor

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 29 Eylül 2022, 21:34:56Eskisehir mus1984 macini izliyorum. Hakemler ne kadar kotu canli canli goruyoruz. Eskisehir e verilen 2. penalti evlere senlik. Yan hakem el var diyor orta hakemde ona uyuyor. Elle hic alakasi yok. Yazik valla hata olurda bu kadar olmaz. Gerci gecende erzurum macinda eren ahlaksizinin da penaltisi evlere senlikti. Bu arada mus 1984de 11 numara Tibet diye bi oyuncu var baya begendim gorerek bilerek akan oyunda orta yapiyor

Şansa bak turkiye kupasinda muş spor ile eşleştik :)

evolution55

gelsin bakalım dırabizonlu muşçular

Sadece Samsunspor

Tomane ve Diomande yerlerine katilirsa cok iyi olur

Sadece Samsunspor

Eyup yine sansa bala 90+da atarak kazandi. Allahim su futbol sansini birazda bize nasip et nolur yani.

eprianu

Tüm taraftarların maratonda toplanması, kale arkalarının kapatılması olayına hala kimsenin en ufak bir tepki gösterdiği yok.

Stadyumda farklı yerlerde benim sayabildiğim 4 farklı taraftar grubu var. Kale arkalarında var, maraton alt ve üstte var. Hepsini toplasan 200 kişi etmiyor. İnsanlar bunlardan kaçmak için önce maraton üste çıktı, oraya geldiler. Oradan kaçan batıya, parası yetmeyen kale arkasına gitti.

Milletin amacı rahat maç izleyebilmek. Niye anlamak istemiyorlar? 200 kişi hepimizin bildiği sebeplerden ötürü bir araya gelemiyor, tribünü beceremiyor, tribün işini becerenleri tehdit başta olmak üzere her yolu deneyerek stadyuma sokmuyor ama sırf bunlar yüzünden bir sürü taraftarı ilgilendiren karar alınıyor. Hem de diğerlerine sormadan.

Millet bunlardan kaçtı, Batı Alt'a gitti. Kimisi eşi ve çocuklarıyla rahat maç izlemek için oradan kombine aldı. Adamlar hızını alamadı, aile tribününün ortasına davul koydular, bir grup da oraya açtılar.

Nereye gitsin bu insanlar? Nerede maç izleyecek bu insanlar? İstemiyorum arkadaş bunların içinde olmak, bunların yanında yer almak... Yönetim hala neyi zorluyor? Kimseye sormadan nasıl böyle bir karar alıyor? Biz maratonun üstünden kombine aldık. Şirinler'in biletlerini buraya aktarmışlar. Şimdi bu adamlar maratonun göbeğine gelirse, benim kombine aldığım yeri işgal edecekler. Ne anlamı kaldı kombine almanın?

Bir kulüp ancak bu kadar kötü yönetilir. Konuyla ilgili başka bir şey yazmak istemiyorum.

Süper Lig'e yükseldiğimiz sezonu hatırlayın. Maraton tamamen münferitlerden oluşuyordu. Kale arkasında da Şirinler vardı. Koca stadyum sadece bir tribün grubu ve münferitler ile cehenneme çeviriyordu stadyumu. Hesap bu kadar basitken farklı nedenlerle 200 kişi bir araya gelemiyor diye tribünlerle komple oynuyorlar. Batıya davul sokturuyorlar. Sanki yemin etmişler, eldeki taraftarı da kaçırmaya. Devam edin bakalım. 200 kişi uğruna binlerce insanın keyfini kaçırın.

emre

Maraton üstte izleyecektik bu haber yüzünden batı üste bilet aldık. Tribün gruplarından uzak olmak için kale arkasında izleyen tanıdığım da var. Gerçekten 200 kişi için binlerce kişinin keyfi kaçıyor. İstediğimiz tribünde izleyebilmek adına kombine almadık iyi de yapmışız.

Raqua55

Mor renk nedir ya?Twitter'da paylasilan iceriklerin arkasinda mor renk var. Bayana saygiyi her zaman vurgulayalim ama neden sacma bir renk uzerinden bu isi yapiyoruz ki? Aklim almiyor.

diocid

Alıntı yapılan: eprianu - 06 Kasım 2022, 11:23:48Tüm taraftarların maratonda toplanması, kale arkalarının kapatılması olayına hala kimsenin en ufak bir tepki gösterdiği yok.

Stadyumda farklı yerlerde benim sayabildiğim 4 farklı taraftar grubu var. Kale arkalarında var, maraton alt ve üstte var. Hepsini toplasan 200 kişi etmiyor. İnsanlar bunlardan kaçmak için önce maraton üste çıktı, oraya geldiler. Oradan kaçan batıya, parası yetmeyen kale arkasına gitti.

Milletin amacı rahat maç izleyebilmek. Niye anlamak istemiyorlar? 200 kişi hepimizin bildiği sebeplerden ötürü bir araya gelemiyor, tribünü beceremiyor, tribün işini becerenleri tehdit başta olmak üzere her yolu deneyerek stadyuma sokmuyor ama sırf bunlar yüzünden bir sürü taraftarı ilgilendiren karar alınıyor. Hem de diğerlerine sormadan.

Millet bunlardan kaçtı, Batı Alt'a gitti. Kimisi eşi ve çocuklarıyla rahat maç izlemek için oradan kombine aldı. Adamlar hızını alamadı, aile tribününün ortasına davul koydular, bir grup da oraya açtılar.

Nereye gitsin bu insanlar? Nerede maç izleyecek bu insanlar? İstemiyorum arkadaş bunların içinde olmak, bunların yanında yer almak... Yönetim hala neyi zorluyor? Kimseye sormadan nasıl böyle bir karar alıyor? Biz maratonun üstünden kombine aldık. Şirinler'in biletlerini buraya aktarmışlar. Şimdi bu adamlar maratonun göbeğine gelirse, benim kombine aldığım yeri işgal edecekler. Ne anlamı kaldı kombine almanın?

Bir kulüp ancak bu kadar kötü yönetilir. Konuyla ilgili başka bir şey yazmak istemiyorum.

Süper Lig'e yükseldiğimiz sezonu hatırlayın. Maraton tamamen münferitlerden oluşuyordu. Kale arkasında da Şirinler vardı. Koca stadyum sadece bir tribün grubu ve münferitler ile cehenneme çeviriyordu stadyumu. Hesap bu kadar basitken farklı nedenlerle 200 kişi bir araya gelemiyor diye tribünlerle komple oynuyorlar. Batıya davul sokturuyorlar. Sanki yemin etmişler, eldeki taraftarı da kaçırmaya. Devam edin bakalım. 200 kişi uğruna binlerce insanın keyfini kaçırın.

Sezon başında batı alt olan kombinemizi batı üst olarak değiştirdik sırf münferitler yüzünden, şu an gayet rahat bir şekilde maçımızı seyrediyoruz, orada dursaydık her maçta kavga, stres yaşıyorduk.   Bir lafım da stad temizliğine gelsin, batı üst merdivenleri sezon başından beri leş gibi kirli belki okuyan vardır burayı , temizlenmesini rica ediyorum..

Sadece Samsunspor

Kupada rakip ts oldu. Gereksiz bir mac olacak camia icin. Yanlis zamana denk geldi. Gereksiz bi cekisme ve sinir harbi olabilir. Ligi etkilemez umarim.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 11 Kasım 2022, 16:04:46Kupada rakip ts oldu. Gereksiz bir mac olacak camia icin. Yanlis zamana denk geldi. Gereksiz bi cekisme ve sinir harbi olabilir. Ligi etkilemez umarim.

Bodrum deplasmanından sonra oynayacağız.

Maça daha çok var... Bu dünya kupası ligleri çok etkileyecek.