TFF 1.LİG 2022-2023 5.HAFTA | Çaykur Rizespor 1 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 11 Eylül 2022, 14:56:05

« önceki - sonraki »

_SoN_

TFF 1.LİG 2022-2023 5.HAFTA |Rizespor -  SAMSUNSPOR'umuz
11.09.2022
Saat : 16.30
TRT SPOR

Başarılar SAMSUNSPOR.

muzaffer4

Kabus gibi geçen iki haftayı geride bıraktık. 2 maçtan 6 puan alabilecek durumdayken 1 puan alarak camia olarak demoralize olduk.
Rakibimiz namağlup Rize'yi yenmek için son 2 haftadan farklı bir oyun tarzıyla oynamamız gerekiyor. Celil'in sakatlığı hücum anlamında kötü oldu. Hocanın forvetsiz oynuyoruz demesi üzerine Ahmet Sağat'ın en az 45 dk oynayacağını düşünmek istiyorum. Tanque hala 45 dk kadar oynayacak durumda değilse birşey demiyorum artık.

Ümidimizin bittiği yerde deplasmanda 3 puan aldığımız zamanlar oldu. İnşaallah yine öyle olur.Samsun'a galibiyetle dönüp haftaya Sakarya maçında dolu stad önünde oynarız.

Sadece Samsunspor

11 Eylül 2022, 15:56:26 #2 Son düzenlenme: 11 Eylül 2022, 16:00:28 Sadece Samsunspor
Kadrolara bakinca bol gollu mac olur gibi. Ahmet sagat ve Novikovas yine yedek. Ya tamam baskana bende kiziyorum da. Gecen senenin gol kralini almis getirmis. Daha ilk 11de goremedik. Bu nasil is. Bu adam takintili. Hem ahmet e hem novikovas a kafayi takmis zorda kalsa bile oynatmaz.

Tanque ilk 11de. Allah askina gitmedigin gormedigin haftalardir daha 11 duzeyine gelememis transferi forveti 11 baslatiyorsun. Herkesin gecen sene izledigi bu ligin gol kralini haftalardir kulube de curutuyorsun. Bile bile lades...

_SoN_

Harris kesik yemiş nihayet, darısı Laura'nın başına, gerçi kanatta izlemedik, bugün şapkadan tavşan çıkaramazsa onunda kesik yemesi çok yakın.

binikalamadım

maç başlar başlamaz yayın kesildi...şifreli mi yoksa ?

GurbetciFanatik

Süper basladik
Yaziklar olsun
Bir kere de bizi şaşirtin.

_SoN_

Alıntı yapılan: binikalamadım - 11 Eylül 2022, 16:34:56maç başlar başlamaz yayın kesildi...şifreli mi yoksa ?

Bende farklı biryerden buldum o şekilde izliyorum, aynen kapandı, ama değişen birşey yok Osman amatör 16 yaşında bir topçunun yapmacağını bir hatayı yaptı ve golü yedik.

racon

Alıntı yapılan: binikalamadım - 11 Eylül 2022, 16:34:56maç başlar başlamaz yayın kesildi...şifreli mi yoksa ?
TRT spor frekansı değişti.

eprianu

Aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar beklemek aptallıktır demişler. Allah hepimize sabır versin.

Sadece Samsunspor

Sadece Samsunspor

Yemin ediyorum. Icimde bir gram umut sevgi birakmadiniz. Allah sizi bildigi gibi yapsin. Bi keyfimiz var haftada 1 mac izliyoruz onunda icine ettiniz. Yaziklar olsun.

_SoN_

Osman ilk sene geldiği formun çok altında, kaç haftadır olmayan ofansif katkısını defansif anlamda da düşürmeye başlamıştı, bugün yaptığı hata gerçekten hiç ama hiç akışmadı ona.

_SoN_

Sıkıntı çok net, takımda bir taktik yok, organizasyon yok, kimin ne yaptığı belli değil, ne top dağıtan belli, ne kanatta top süren, ne oynadığımız ne yaptığımız belli değil, kör dalaşı gibi uzlama gidiyoruz, bu şekilde lig bitmez .

GurbetciFanatik