TFF 1.LİG 2022-2023 1.HAFTA | Altay 0 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 22 Temmuz 2022, 13:38:37

« önceki - sonraki »

_SoN_

22 Temmuz 2022, 13:38:37 Son düzenlenme: 13 Ağustos 2022, 10:15:15 brigand
Bismillahirrahmanirrahim ...

TFF 1.LİG 2022-2023 1.HAFTA | Altay- SAMSUNSPOR'umuz
Tarih: 14.08.2022
Saat: 21:00
Stad: Altay Stadı
Yayın: BeIN SPORTS yada / TRT

İlk maçımızın konusunu biraz önceden açalım, heyecanı erkenden başlasın, ayrıca takımın hazırlık maçlarından ilk 11 tahmini olanlarıda görmüş oluruz, biraz daha süre geçsin birkaç güne bende ilk 11 tercihimi yayınlayacağım.

İnşallah sonu ŞAMPİYONLUK ile bitecek olan yeni sezonumuz hepimize hayırlı olsun. Son konuyuda heyecanla ve şampiyon olduğumuzun rahatlığıyla Allahım bana açmayı gösterir inşallah.

HADİ . Bismillahirrahmanirrahim ...

KocumVolkan

Sezon başlamadan önce iç sahamızda yakın bölgeden bir kulüple maç yapacakmışız.
O maça kadar hoca deneme-yanılma yapar. O maç ideal kadroyla oynar bence.

Sadece Samsunspor

Celil ve polat altay ve eyup maclarinda yokmus. Celil olsa iyidi.

jean

Celil olsa iyidi altay maci neysede eyup macinda cok arariz gibime geliyor insaallah altayi kayipsiz geceriz

_SoN_

Bu sene kadromuz alternatifli bir kadro oldu, diğer senelere göre daha sağlam transferler yaptığımız kesin, inşallah bunu sahada da görürüz, bu oyuncuları oynatmak ve iyi bir sezon geçirmek artık hocamızın elinde, inşallah bunuda başarırız.

Benim hem geçmiş oyuncu istatistikleri, hem mevcut kadroda ön plana çıkan isimlerle oluşturduğum kadro alttadır.

Maçlar devam ettikçe az çok kadromuz oturur ve daha net isimleri yazabiliriz.

Defansif orta sahada yeni bir isim Hasan yerine Celil'i görmek isterim, ilerde ise, aksine ben yine Tomaneden vazgeçemedim, ne olursa olsun iyi bir orta saha hızlı kanatlarla onunda ne yapabileceğini görmek istiyorum.

Sağ bekte ilk maçta Zeki'yi oynatırmı bilmem ama ben olsam oynatırtım, özetle kadro benim içimden gelen ve ön plana çıkan kadro.

Stoper

evolution55

maç başlığı açılmamış sandım bir an :) 3 puan ile başlamak dileği ile

evolution55

Alıntı yapılan: _SoN_ - 05 Ağustos 2022, 19:48:02Bu sene kadromuz alternatifli bir kadro oldu, diğer senelere göre daha sağlam transferler yaptığımız kesin, inşallah bunu sahada da görürüz, bu oyuncuları oynatmak ve iyi bir sezon geçirmek artık hocamızın elinde, inşallah bunuda başarırız.

Benim hem geçmiş oyuncu istatistikleri, hem mevcut kadroda ön plana çıkan isimlerle oluşturduğum kadro alttadır.

Maçlar devam ettikçe az çok kadromuz oturur ve daha net isimleri yazabiliriz.

Defansif orta sahada yeni bir isim Hasan yerine Celil'i görmek isterim, ilerde ise, aksine ben yine Tomaneden vazgeçemedim, ne olursa olsun iyi bir orta saha hızlı kanatlarla onunda ne yapabileceğini görmek istiyorum.

Sağ bekte ilk maçta Zeki'yi oynatırmı bilmem ama ben olsam oynatırtım, özetle kadro benim içimden gelen ve ön plana çıkan kadro.

tomane yerine sagat ile başlarız geriye kalan 1o aynı olur sanırım :)

tomane işinde sakat iş var gibi ya hayırlısı, tff sitesinde tanque lisansı çıkmamış görünüyor

_SoN_

Tomane işinin bu zaman akdar netleşmemesi çok kötü oldu, hem oyuncu hem bizim için.

Raqua55

Haydi Bismillah. Tek korkum teknik direktor.Kadro olarak iyiyiz.Pozitif futbol oyanatabilen birinin elinde gercekten vura vura gider bu takim.Altaydaki paxiao kitlememiz gerekiyor klube geri dondu ayni zamanda ilk macinda vermis oldugu gazla oynayacaktir.

ugurozkan

Szumski
Zeki - Alim - Yusuf - Mücahit
       Osman - Celil
Harris - Boldrin - Fofana
         Laura

Harris ile Laura'yı ilk onbirde beklemiyordum. Harris, Boldrin ve Fofana'nın performansları sonucu belirler. Galibiyetle başlarız umarım.

Sadece Samsunspor

Altay in kadro yatma kadrosu insallah erken gol buluruz

_SoN_

Geri altılımız çok sağlam oldu, inşallah yanılmam sezon boyunca.

_SoN_

Çok güzel bir gol çook, var uygulaması ile ilk golümüz hayırlı olsun.

Sadece Samsunspor

Var olmasa golumuz yenecek yine. Cok iyi oldu var.