TFF 1.LİG 2021-2022 35.HAFTA | Ankaragücü 0 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 30 Nisan 2022, 14:33:05

« önceki - sonraki »

_SoN_

TFF 1.LİG 2021-2022 35.HAFTA | Ankaragücü 0 - 0 SAMSUNSPOR'umuz
Tarih: 01.05.2022
Saat: 16.00
Stad: Eryaman Stadı
Yayın: BeIN SPORTS / TRT Dönüşümlü yada trtspor.com

Kafana göre SAMSUNSPOR.

Sadece Samsunspor

Normal bi takim olsak playoffla 5 puan fark var ortada toplanacak 12 puan var. Ihtimal cok yuksek diyecem ama bizim takimla hayal bile kurulmuyor malesef. Ankaragucu lider bi takim olsa bile aman aman bi takim degil cok istersen yenersin. Ama bizimkiler istemez. Altinordu macini da aldilar rahatladilar pek bisey beklemeye gerek yok.

jean

Birsey cikmaz bu mactan ankaragucu alip sampiyonlugunu kutlar

eprianu

Hafta içi Yücel Uyar Yasin konusunda açıklama yapmış. Ben o açıklamadan Yasin ve Soner gibi isimlerin tekrar ilk on bire yazılacağını anladım. Bana kalırsa biz bu maçı her türlü kaybedeceğiz. O yüzden Yasin ve Soner gibi isimler yerine Melih ve Polat gibi isimleri sahada görmek isterim.

muzaffer4

Eğer Ankaragücü'nün yerinde biz olsak kesinlikle kaybeder şampiyonluk kutlamasını yapamazdık. Bu maçı kazanmamız için ekstra bir şeylerin olması gerekiyor maçın başında kırmızı kart penaltı vs. yoksa yeneceğimizi hiç sanmıyorum. Deplasmanda kazandığımız maç sayısı yalnızca 4 bunların da biri Balıkesir diğeri de hava şartları nedeniyle futbol oynanmayan Erzurum maçı. Kalan maçlarımız da zor. İşimiz kolay değil.

Ben herşeye rağmen 4'te 4 yaparsak play offa kalırız diye düşünüyorum.

Sahaya kimle çıkarsak kim oynarsa elinden gelenin en iyisini yapsın diyelim ki en azından çabaladılar. Altınordu maçı berabere bitse dahi istekli oyun beni mutlu ederdi.Bizimkisi bir mucizenin peşinden koşmak.

Sadece Samsunspor

emrealtinsk

Helal olsun Yücel hoca aksayan melihi hemen değiştirdi

isa55

adige73

Sadece Samsunspor

Bu hakemi biliyoruz zaten sasirmaya gerek yok. Bu arada Tallo tomane den daha etkili

Sadece Samsunspor

Lan savicevic napiyon sen ya versene tallo ya kaleye vuruyor ya laubali

Sadece Samsunspor

Ne guzel istanbul eyup u yenmisti. Tek kalede oynadik 90dk 1 gol atamadik. Ne forvetin forvet ne beklerin bek. Toplama kampı.

eprianu

Büyük şok içindeyim. Maçtan önce 3-4 tane yeriz diye düşünüyordum. Acaba ne oldu da bu takım böyle oynamaya başladı?

futbolcu

Ankara'nın 55 No.lu Yusuf çoktan kırmızı görmesi gerekti.
En az yarım saat 10 kişi kalmalıydı Ankara