Cihan Kahraman

Başlatan _SoN_, 27 Temmuz 2021, 11:31:09

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Ben fena bulmuyorum. Tomane'yi çaprazda karşı karşıya bırakan ara pası falan iyiydi. "Olmuş" bir oyuncu değil, ama bir kademe yükselirse çok faydalı olabilir...

celebi

cihan=oğuz

_SoN_

Devam ederse kendini geliştirecek ve daha çok güzel oynayacak gibi, inşallah bu yoklukta bizi yanıltmaz.

Furkan

Güzel, böyle devam. Yeni nesil Taha Yalçıner'imiz olursun umarım.

Sadece Samsunspor

Bu haftaki ceza sahasi disindan sutuda girse cok iyi olacakti

eprianu

İyidir kötüdür tartışılır. Ama 2 sezondur hiçbir varlık gösteremeyen Gökhan Karadeniz'e gösterilen müsamaha ve verilen fırsat kendisine tanınmadıkça Cihan'ı harcamamak taraftarıyım. Malum bizden gidince ah vah ediyoruz sonra. Bakınız Serdar Gürler.

Kaya

Yetenekleri var mı ? Tabi ki var ama makul bir orta saha oyuncusu gibi oynamaya çalışıyor.

Rakibi karşılama tarafında neredeyse hiç yok ve en önemlisi dikine oynayabileceği birçok pozisyonda dönüp yana ya da geriye oynuyor. Üst düzey bir orta saha olmak istiyorsa dikine top taşımak ve rakipten de top kapmak zorunda.

Sadece Samsunspor

Ayni golu atacakti biraz daha yerden gitseydi. Devam cocuk olacak.

Sadece Samsunspor

Ayiptir gunahtir. Almanya altyapin var. O ceza sahasi icinde o topu nasil aut a atiyorsun anlamiyorum...

5trawberry

Cihanla olmaz bu iş.

_SoN_

Çok zayıf çok, kendini geliştiremedi güçlenemedi, şöyle kıran kırana aldığı topu adam gibi yönlendiremedi, bu şekilde ilk 11 çok zor.

5trawberry

Defol topçu müsvettesi

5trawberry

Oguz'u gönder Sarışın Oğuz al

Kaya

Bir orta saha oyuncusu , önü boşken daha top gelmeden geri oynamayı düşünüyorsa ondan hiçbir şey olmaz... Ne zaman dikine oynayacaksın , ne zaman bir yararın olacak ve ne zaman kendini geliştireceksin.

_SoN_

Bir oyuncu hiç mi güçlenmez, hiç mi değişmez, bu kadar zayıf pasif top oynanır mı, hemde en fazla güç gerektiren bölgede, kesinlikle gelişim kaydedemiyor, yedek bile kalması mümkün değil bence bu saatten sonra.