Yasin Öztekin

Başlatan Sadece Samsunspor, 15 Ocak 2021, 19:49:02

« önceki - sonraki »

55.hakan

Halı sahada bu kadar acemilik yapsan haftaya maça çağırmazlar aldığın paraya yazık.

Sadece Samsunspor

Harcadagin net pozisyonlardan birini atsan mac bitecek fisi cekecegiz ama yok olmuyor. Bi ankaragucu macinda yaptin sonrasi yine yok

maviay55

sözleşmesinde 90 dakika ne yaparsa yapsın oyunda kalır maddesi var
başka bir açıklaması olamaz artık,yeter.

emre

Bazı topçular hiç yoktan kenarda dursun birşey yapar dersiniz ama bu öyle değil. Bu var diye adam alınmıyor. Oyundan alınamıyor. Bu var diye Fofana mevkisi olmayan yerlerde oynatıldı. Faydasından çok zararı var.

Kaya

34 yaşına gelmiş , yurt dışı altyapısı olan takım kaptanımıza giden her top sanki duvara çarpıyor.

Bu yaştan sonra, top kontrolü nasıl yapılırı öğrenecek değil. Bu tamamen dikkatsizlik ve vurdum duymazlık.

Geliyoruz geliyoruz ya içten ya dıştan birileri önümüze taş koyuyor.

Rakip ceza yayından topa vuracak , iki adım atsan belki bozacaksın belki de vurmaktan vazgeçecek ama sen o iki adımı göz göre göre atmıyorsun.

Eee nasıl takım kaptanısın kardeşim o zaman sen ?

ercan0655

Belki takımda en çok gol atan asist yapan oyuncusunun ama bana göre takımda olmasan daha iyi. 4-5 hafta rezil oynuyorsun bir hafta gol atıyorsun. Takımın düzenini, gücünü moralini bozuyorsun. Geçen seneden beri senin oyun tarzını beğenemedim. Hele yorulduğunda rakip takim oyuncularına tekme sallaman yok mu ?

5trawberry

Olmaz.
Fofana bu formu yakalamışken Yasinle olmaz.
Eksisi,artısından çok.
Yedek kulübesi tebliğ edilmeli, ya da vedalasmali

Sadece Samsunspor

34 yasina gelmis umrunda mi. Isteyince oynuyor istemeyince ukala ukala hareketler

Sadece Samsunspor

1 gol 1 asist. Sana yakisan budur. 2.golde insallah vurmaz top cok sekiyor aut a atar dedim dogru olani yapti ve asist yapti. Tebrikler.

defansif orta saha

Yıllık 4 milyon lira alıyormuş, yüksel başkan söyledi sbb tv'deki programda. Seneye de gidecekmiş muhtemelen, parada anlaşamıyorlarmış

maviay55

TRT yakaladı, hocaya taktik verdi Maestromuz

5trawberry

Ben ortaya geçeceğim gibi bir hareket yaptı.
Yasin'in oynama garantisi ve torpili var.
Yasin yüzünden günahkar oldum.

Sadece Samsunspor

Bugun dellendirdi bizi

ercan0655

İlk başa döndük, bir de duran topları kullansaydin tadından yenmez 😡

orucreis

Mali açıdan herhangi bir sorunu olmayan takımın en skorer en katkı yapan ismi sensin.