Cenk İşler

Başlatan papel, 02 Nisan 2010, 02:07:50

« önceki - sonraki »

AhmetDenizci

55 numaralı forması ile 68. dakikada oyuna girip ligin ilk haftası Beşiktaş'a karşı oynamıştır.

celebi

berusa55

Buca ne oynadı ki Cenk oynasın. Paraşütsüz düşerler celebi hocam.

celebi

düşsünler be kardeşim hiç te secmem zaten bucayı

berusa55

Şu Buca da süper ligde ya lanet olsun. Kendilerine ayrılan yerdeki seyricileri tek tek saydım bu akşam; 12 kişi!  :(

Burak

gerçi gözucuyla baktım ama pekte sahada görünmedi cenk ama buca çok kötü durumda zaten

jean

yinede helal olsun bu yasta supr lig takimina transfer ollabiliyor

AhmetDenizci

bu akşam oynanan bucaspor - galatasaray karşılaşmasında 55 numaralı formasıyla,  60. dakika da oyuna girdi.

55(tuncay)55

yazık oldu çok yazık oldu gidişi böyle olmamalıydı

AhmetDenizci

twitter'den bir mesaj;

Cenk İşler Romario'nun yolunda emin adımlarla ilerliyor. 38 yaşında Kasımpaşa ile anlaşmış.

masbene

lucarelli

Cenk'in ölüsü bankasya'da Hüseyin Kalpar'ın olmadığı bir takımda çok iyi iş yapar.

cembaba

Cenk neden bu takımda tutunamadı hala anlam veremiyorum. Kafam basmıyor.

AhmetDenizci

Cenk yuvaya döndü

Yeni sezonda Bank Asya 1. Lig'de mücadele edecek Kasımpaşa, eski futbolcusu Cenk İşler ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Kasımpaşa Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal, geçtiğimiz sezonu Bucaspor'da geçiren tecrübeli golcü Cenk İşler ile 1 yıllık sözleşme imzaladıklarını, 37 yaşındaki oyuncunun kadroya dahil olduğunu söyledi.

Öte yandan lacivert-beyazlı takım, yeni sezon hazırlıkları kapsamında gerçekleştirdiği Bolu kampını tamamlayarak İstanbul'a döndü. Üç gün izin yapacak Kasımpaşa, yeni sezon hazırlıklarına 1 Eylül Perşembe günü devam edecek.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=97505

AhmetDenizci