Bana Müsaade...

Başlatan CANULUN, 17 Temmuz 2009, 11:55:30

« önceki - sonraki »

sadece55

Bizim tahtamız açılsa ne olur bizim canımızı kopardılar...
Bizim paramız olsa ne olur bizim canlarımıza vermedikten sonra
Bizim büyüklüğümüz olsa ne olur canlarımızı dışladıktan sonra

Tek kelimeyle utanıyorum böyle basiretsiz bir yönetimden,Böyle bir adamı kaybettik.Şampiyonda olsak ben artık istemiyorum böyle bir yönetim bu şehirden de gitsinler Zamanında o çaldıkları paralarla bu şehirde bir yere gelmiş bu insanlar artık oyunları bıraksınlar... Keşke taraftar olarak paramız olsa da CAN ULUN'un 15bin tl olan borcunu taraftar olarak , başkanlığı haketmiyen hakkının suratına çarpabilsek...Birde demezler mi taraftar yanımızda değil Farkında değiller mi yapılan fedakarlıkların...

CAN ULUN gerçekten müthiş bir insansın.3. hafta Mersin maçında sana yapılacak sevgi gösterileri için şimdiden hazır ol o maçta seni onore etmek boynumuzun borcudur...Unutma ki yönetimler insanlar geçicidir..CANLAR,EMİNLER,ERCANLAR,SERKANLAR,VE DAHA NİCE SAMSUNSPORLULAR KALICIDIR.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

ÜZÜLÜYORUZ:her zaman samsunspor aşkı ile oynayan ve adından söz ettiren bir kardesimize sahip çıkamadık...
SEVİNİYORUZ:yönetimdeki onca basiretsiz insanlara rağmen,bir çok ları gibi,bizi satmadan,Hala ve daima samsunspor aşkı yüreğinde gittin mersine...
ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.BAŞARILARIN DAİM OLSUN.DUALARIMIZ HER ZAMAN SENİNLE.ligin 3. Haftası bu taraftar yine seni bağrına basacak.

FaTiH_HaN

yaziklari olsun boylesine 5AMSUN5POR aski olan Can'imizi takimdan kopardilar yeter artik birakin gidin 5AM5UN'un adini kirletmeyin!!!Kalbimizdesin Can herzaman! :'(

atakan

bukadar içten bukadar hassasiyetli.gözlerim yaşararak okudum.yiyim profeyönelliği kurumsallığı.duygu olacak insanlarda ilk önce.yolun açık olsun.allah utandırmasın

red_white

Yazıklar olsun bize bu yazıyı okutturanlara  :(   Yolun Açık Büyük İnsan CAN ULUN
Bu kalp seni unutmayacak ...

berusa55

Daha ne denebilir ki? Yolun açık olsun beyefendi, büyük Samsunspor'lu Can'ımız. Tekrar burada buluşmak dileğiyle!

Kodalak

Can yolun açık olsun,inşaAllah tekrar samsunumuza döneceksin,bizler seni unutmayız,seninde bizi unutmayacağın kesin.
Allah a emanet ol , hakkını helal et,bizden yana helal olsun

edmontdante

AlıntıItıraf edım fenerbahcelıydım kucukken ,hedefimdi insanların büyük dedikleri takımlarda oynamak. Dev sanardım Rüştüleri, Ucheyi, Hakan Şükür'ü ... Ta ki Kral Serkan'ı ,İmparator Celil'i, Kaptan Ercan'ı gordukten sonra onları perısan ederken. Nereden bıleyım Imdat Abi'nin Hakan Sukurden kafa topları alacagını, Kenan abinin Jardel'i sahadan sileceğini...Sonra hedef değişmiş bendeki.Demişim: ''Bırak oraları, kaptanlık yap bu takıma Goz-Goz gibi, Emin gibi,Ercan gibi...'' Gazıantep macında saha ıcınde Ercan abı den tokatı yıyınce ogrenmısım saygıyı, buyuklere cevap vermemeyı

AlıntıYelegını yere atanlar gormusum, takımdakı abısıne kufur edenler, kamplara gırmeyenler ,yonetıcısıne ''Baba'' dıye hıtap edip sarmaş dolaş gezenler, bizden futbolcu almayın dıye yalvaranlar duymusum....Futbolcusunun kondısyon salonunda yaptıgı hareketı sayıp da hocasına sıkayet eden yonetıcıler gormusum, ıdman sırasında sahanın ıcınde telefonla gezen yonetıcıler....Kahvaltılıkları azar azar koyun; kasarı,domatesı ıdarelı kullanın denmıs aşcılara??? Bunlardan da kar edilen takım ne kadar başarılı olur diye sormuşum kendime? Kamplara pikniğe gider gibimi giderdik??? Sacı sakalı uzun ,kıyafetı farklı olan ılk fırcayı Kaptan Ercan'dan yerdı de kamp boyunca kendıne gelemezdı...Sımdı herkes kafasına göre... Halbuki spor giysileri mağazası olan yöneticilerimiz var başlarında

AlıntıHadi sana yapılanlara ses çıkartmaya gücün yetmedi ama gariban personelin de işini halledemiyorsan ne işin vardı buralarda? Böyle mi yapardı örnek aldığın büyük kaptan Eminler,Ercanlar; kendileri para alırken ihtiyacı olanı da nasiplendirmezler miydi o paradan

AlıntıBen 12 senemi vermişim bu formaya, 15 milyar nedir ki onun yanında, feda olsun Samsunsuporuma o para

AlıntıÇok sevinirim; belki içinizden dua eden olur başarılı olurum diye...

Biz seni bunlar için sevdik Can ULUN.Sen iyi futbolcu olsan ne olur olmasan ne olur.Merak etme kardeşim başarın için dua edenler olacak içimizden.Armanı öperek tribüne koştuğunu santra yapılırken dua edip ellerini yüzüne götürdüğünü hiç unutmayacağız.Yolun açık olsun

Jnr.Serkan

Umarım daha iyi şartlarda yeniden samsunspor forması için ter dökersin can abi...

jorgensen55

Senin en buyuk sermayen ADAMLigin kardesim, paraLar kazaniLlir ama ADAMLigi parayLa satin aLamazlar, aLLah yoLunu acik etsin' gun geLir donersin eLbet merak etme sen, orda da kutsaL rakami ( 55 ) sirtina takacagini umuyorum, her seye ve HERKESE INAT!

34_55

kardeşim yazını gözyaşları içinde okudum allah yolunu açık etsin şimdi buradan sesleniyorum kosife, erkut tutuya,tomaça,öncüye ne oldu sizin projeleriniz sizin en büyük projeniz bence CANIMIZI bizden ayırmaktı hemde ta geçen sezon başından beri ALLAHINIZIDAN bulun hemi beyler. ALLAHA emanet ol kardeşim unutmaki mersinidmanyurdunda yanlız değilsin senin her maçta yanında 15 bin samsunsporluların duası olacak bu yolda asla yanlız olmuyacaksın seni 3. hafta bekliyoruz stadda maçta CANIMIZ (ALTIN ÇOCUĞUMUZ)...55

Jnr.Serkan

inşallah 55 numarayı giyersin can abi ;)

sadece55

55 numarayı giyecek numarası forması zaten belli oldu ayrıca umarım para sıkıntısı da yaşamaz ve artık hakettiği paraya oynar

samsunmania

Senin önüne daha gençken 5 yıllık boş mukavele bile koydular Can'ım yine de forma dedin.
Artık kendi hayatını idame ettirecek kadar da para kazanmak, daha fazla saygı görmek ananın ak sütü gibi helaldir sana.
Yolun açık olsun.

seytanlargrubu

adam gibi adam CAN ULUN  mersinimize hoşgeldin.Emin ol seni burda yalnız bırakmıcağız...