PTT 1. LİG 32. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - 1461 Trabzon

Başlatan Mert, 21 Nisan 2013, 16:09:42

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

son zamanda teknik direktorlere karsi taraftar olarak tepki vermiyoruz mac sirasinda.onceden mac oynanirken hep bir agizdan bagirarak sesimiz kisilana kadar bagirirdik istifa diyee,ozman teknik direktor istifa etmeyecek bile olsa tepkiden dolayi ederdi.simdi ise sadece saha disinda bagiriyoruz gerekeni yapmaliyiz arkadaslar yarin gec olmadan..Simdi önümüzdeki macda travzona karsi mac baslar baslamaz hemde..Susalimda Bekleyelim ha neolacak gorelim halimize sonra vahhh vayyy halimize..(Benim Görüsüm).Sonrada suclu biz oluyoruz seyirci karsi takim aleyhine tezerahat yapdi diye..Sport Centilmenlikdir degilmi bizmi yanlis biliyoruz,Gecen eziktas rezil oldugu bir ilce takimina bile taraftarlari cagirarak alkisladilar sportmenlik centilmenlik anlayisi budur..(aman travzonu Cagirman Ha) bu takim icin demiyorum..dostluk mesajlari verenler dost kalsin..onlarin arasina girmiyoruz onlarda bizim aramiuza girmesinler...
Travzonu Ne Sartlar Altinda Olursak olalim Yenmeliyiz Sonuc ne olursa olsun Besimi Yollamaliyiz..Insallah Yenecegiz Saygilar

Sonuna Kadar 55

1461-Göztepe maçında 1-1 den sonra Göztepe kümeye diye bağırmışlar, özetlerde izledim, bize de aynı tarifeden yapmalarına izin vermemeliyiz, bıktık artık Samsun kümeye denilmesinden 5 paralık adamlardam,alalım şu maçı kümede kalalım, son 2 haftaya rahat girelim

Özcan İNAN

Bu maçta karsı takımdan Samsun kümeye seslerini canlı canlı duymak istemiyorum bu yüzden kesinlikle bu maçı kazanmalıyız...

kumköylü ahmet

soyle karar alinamazmi ?karsi Takimdan seyirci Almazsak..Trabzon nasil ordunun seyircisini kabul etmedigi gibi

Bakican55

GALİP ÖZTÜRK : Samsunsporlu bir işadamı olarak kalan 3 maç öncesi takımımıza destek vermek istedim. Takımımız kalan 3 maçtan 2 tanesini kazanırsa 200 bin 3 maçın tamamını kazanırsa da 300 bin dolar prim vereceğim. Taraftarlarımızdan da kalan 3 maçta takımlarına tribünleri doldurup hakemin son düdüğü çalana kadar tam destek vermelerini istiyorum. Samsunspor yüreğinde Samsun sevgisi taşıyan herkesin takımıdır ve bu takıma herkes gücü kadar destek olup sahip çıkmalıdır" diye konuştu.

emre__ss

Forvetim

gölge etme..   verdiğin primleride geri istersin sonra

seyf55

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 26 Nisan 2013, 11:14:03
soyle karar alinamazmi ?karsi Takimdan seyirci Almazsak..Trabzon nasil ordunun seyircisini kabul etmedigi gibi
Ordu kendi istedi taraftarını götürmemeyi trabzona yalamalık yaptı

Muhammet Şişik

yenemezsek anadoluda çok değişik deplasmanlar yaparız.

samsunum

seyf55

Alıntı yapılan: samsunum - 26 Nisan 2013, 15:28:49
Unutmadık..

BUNALRIN PROFESYONELLİK ANLATIŞINA SOKAYIM tribündeki trumzonlulardan farkı yok

lato

Ben adamlara kızamıyorum travzonlular  tribünün duruşunu sahaya yansıtıyorlar. Keşke bizimkiler de profesyonel yerine tribün ruhuyla sahada oynayasalar. O zaman plakalarını ellerine verip yollarız diye konuşmak daha kolay olurdu

Desiqner

Aslında doğru.Bizim topçularımız 1461'i yensek ve böyle yazsalar hepimiz gurur duyarız.Veya gurur duymasakta bu adamlar harbiden bu takıma gönül vermiş der takdir ederiz.1461 sezon başında yakaladığı çizgiden biraz koptu ama yinede tehlikeli rakip.Umarım olaysız bir maç olur...

5trawberry

Abi ne dediğinizin farkında mısınız?
Tamam yenilmiş olabiliriz, futbol bu. Şampiyonların küme düştüğü, amatörlerin profesyonelleri yendiği futbol bu.
1461 kimdir de, bizim futbolcularımız 1461'i yendiğinde, koyduk mu?,Kral biziz yazdığında gurur duyayım.
1461,Samsunspor'un klasında bir takım mı?
Onu geçtim şampiyonlukları olan trabzonspor, Samsunspor klasında bir takım mı?
Adamlar şampiyonluğa oynadı stadyum dolduramadı, yağmurlukla koreografi yapan adam bunlar.

Bizim gibi 2.ligde 15.sırada olsalar, bırak stada gelmeyi stadyum kavşağından geçmezler.
Futbolu güzelleştiren güzel oyun ve taraftardır.
Biz taraftarımızla, görselliğimizle Türkiye'nin önde gelen üç klübünden birisiyiz.
Bunu alayı biliyor.

King1965

bu akşam toplantı yapılacakmı çok merak ediyorum