12.Hafta | Konyaspor:4 SAMSUNSPORUMUZ:2

Başlatan tuzlalı, 01 Kasım 2005, 12:45:40

« önceki - sonraki »

baha55

Alıntı yapılan: "Forvetim"İlk devrenin kalan 5 maçından 3 tanesi; Denizli, Malatya (içerde) Diyarbakır (dışarda). Bu maçlar 6 puanlık ve ne yapıp ne edip kesinlikle kazanılması gerekiyor. Yoksa üzülerek söylüyorum bye bye,,,

selam arkadaslar...yazılanlara aynen katılıyorum eger bu 3 maçdan en az içerdekileri kazanamazsak kesin olarak küme düşeriz...bu maçlar düşme hattındaki rakiplerimiz ve 6 puanlık maçlar ve özelliklede 2 li averajın önemli oldugu ligimizde bu içerdeki 2 maçdan birisinde dahi yenilirsek veya berabere kalırsak kesin olarak ama kesin olarak 2, lig deyiz...2. devre kimi, yenersek yenelim istersek fb yi gs yi yenelim bu 2 maçı kazanmadıkdan sonra hiç bir anlamı yok ..merhaba 2, lig derizzzz

ugrasfaruk55

:arrow: beyler bu samsunspor da bişey olmaz ne zaman yüzümüz gülcek yaaa...kesin kaleci almamız lazım şimdi kalemizde adam gibi biri olsaydı ilk dörtte olurduk yaa.emekli adama samsunspor kalesini teslim ediyolar  :?
:!: PaSa :!:

ÇarŞamBaLı

para,para,para :? para olmadan bıse olmuyo ya para gostermıyolar yada gercekten para yok ama neyapıp edıp para bulmamız lazım baska turlu olmaz bankamı soyalım
samsunspora can feda

supporter

İçerideki çok kritik duruma gelen Denizli maçını bekliyoruz.
Eğer yine kazanamazsak inanıyorum ki taraftar tepkisini koyacaktır. Bu kadar da değil!

Amsterdamli

Simdi okudum Petkov oynamamis Konya macinda. Kenan dururken Petkovmu kizaga cekilir? Ustelik birde yerine Muhammet oynatilmis. Olacak is degil!!!!

salihcakir

petkov kart cezalısıydı bildiğim kadarıyla. bu noktada figan etmek haksızlık olur. lakin yerine neden alper oynamadı orası ilginc tabiki..

curva55

alperi aldıkda oynatmayacaktın neden aldın.

tuzlalı

Alper yok Muzaffer yok neden alternatfilere yönelinmiyor. Neden bu adamlar kazanılmıyor.

samsunlu_gencler

erdogan hoca takımızın bence en ii defansı alperdir ne kadar ii defans olmasada kotunun iiisi oynatcaksan oynat oynatmıcaksan gonder