TFF 1.LİG 30.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Ümraniyespor

Başlatan Kaya, 23 Nisan 2017, 18:47:16

« önceki - sonraki »

Ekrem

Kaleye gidemedik 80 e kadar  şutumuz var mı ben hatırlamıyorum. Ortasaha diye birşey yok takımda defansımız oyun kuruyor . Adamlar 2 kere geldi attı. Öne geçince skoru korumamız lazımdi. Arkada 3 adam boş kaldı. Taktik anlamında hiçbirşey yok takımda , herkes kendi kafasında oynuyor. Bir şekilde bitsin artık şu lig yeter nedir bu sene çektiğimiz çile.

samsunsporlu1994

Bu sonuçlar tesadüf değil,kötü oynuyoruz,savunma evlere şenlik. Halen düşme korkusu yaşıyoruz, umarım Antep ve Bandırma puan kaybeder.

mehmet yılmaz

1-1'e sevinecekken 2-2'ye üzüldük. :(
Yazık oldu.

samsunsporlu1994

35-36 puan bizi ligde tutar bence. Alt tarafta tek çekindigim takım Antep, o da Hüseyin hocadan dolayı.

samsunmania

Bu oyuna 1 puan iyi. Pilimiz bitmiş resmen. Hocanın orta sahada ne kadar tecrübesiz olurs a olsun canere şans vermesi lazım. Top tutamamaya başladık.  Yarın ve pazar şans bir kere daha yüzümüze güler de alttaki takımlar kaybederse bu 1 puan altın olur.     

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GurbetciFanatik

Bandirma siradaki 5 maci                               Antep bld. siradaki 5 maci
A.Demir (d)                                                Manisa (ev)
Malatya (ev)                                              Elazig (d)                                        
Sivas (d)                                                   Ümraniye (ev)
Mersin (ev)                                                Eskisehir (d)
Samsun (d)                                                Giresun (ev)                                                          

alacagi en fazla 6 puan olur                           7-9 puan alacak maclari var

Mersin ve Bandirma bencede gitti tek rakip G.Antep BLD maclari fena degil

Bana göre ne Bandirma nede G.Antep sezon sonuna kadar 11 puan alamazlar yani kalan 4 macimizda 4 puan alsak bu is biter.

tactician

maçın heyecanı ile pozisyonları kaçırdık stadda.
özetini seyrettim şimdi.
İlk golde erkam ve osman ndiaye'nin pozisyon kaybı nedeniyle golü yemişiz. kalecinin hatası 0.
ikinci golde halil ibrahim'in kademeye koşması gereken bir pozisyonmuş koşmamış. Adam da çok iyi top atmış savunmamızın soluna ama Mustafa Sevgi'nin pozisyon alması doğru. Halil İbrahim klasik maç içi kopmalarından birini yaşamış. Geriye hareketlenip bırakmış. Kalecinin de refleks gösterebileceği bir pozisyon aslında ama refleks gösterememiş. Bu yaşta ve bu tipte bir kaleciden onu da beklemiyorum. Eğer önde oynayacak bir takım olacaksak bizim kalecimiz Tom'dur; ama yok daha fazla savunmaya yaslanıp hızlı adamlar ile kontra arayacaksak bizim kalecimiz Tom değildir.

tactician

29 Nisan 2017, 07:31:37 #82 Son düzenlenme: 29 Nisan 2017, 09:04:57 salihcakir
Bizim basının bir bölümü hakikaten kahpe alçak ve aynı zamanda ahmak. maçtan yarım saat sonra konan habere bakın. o kadar ahmaklar ki; ikinci kısmı hiç değiştirmemişler bile. adamların devre arası transfer döneminde yapılan haber olduğu hemen ortaya çıkıyor. Bunu samsunspor facebook sayfası da hemen paylaşıyor. bir süredir dikkat ediyorum nerede ortalığı karıştıracak bir şey var onu paylaşıyor. Samsunspor'luluk ilkesi diye bir şey kalmamış maalesef herkes kendi ego ve ihtirasını tatmin ediyor.

ata55

trtnin en kötü spikerine denk geldik herhalde. maçı çok kötü anlattı.
iyi oynamadık dememize karşın 2 gol bulduk. istanbulun akpli semt takımına basmak lazımdı, olmadı. yeni bir kasımpaşa geliyor. umarım elenirler. göksu o pozisyonda oynayabilecek en iyi oyuncumuz. bu kesin.

eprianu

İşin daha da acısı haberi yapan Özge Baykal denen basın bozuntusu Samsunlu bile değil Tokatlı. Hele bir de maç sonrası Osman Hocanın basın toplantısını izleyin siz. Haysiyetsizin biri iki hafta önce açıklama yapmıştınız ne oldu diyor. Yani üstü kapalı gitmiyor musunuz demeye getiriyor. Osman Hocaya da kızıyorum . Atlamasana arkadaş hemen cevap veriyor. Maalesef son maçların etkisiyle Osman hoca takımı sakin yönetemiyor. İkinci golden sonraki tepkisine bakabilirsiniz hiç normal değil. 

orucreis