Ercan Koloğlu (Büyük Kaptan)

Başlatan yaman55, 05 Eylül 2005, 02:24:21

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

Galatasaray ile oynadıgımız kupa macında takımımızın tek golunu atmıştı hayatımda ilk defa samsunsporumuzun kupaya veda ettigi bu mac sonrası ağlamıştım :-[

**KaR6**

Ercan denince aklıma o kadar cok sey geliyo ki.. Yıllardır tanımama ragmen bana direksiyonu ısırtan golu attıktan sonra( malatya macındaki) gozumde birden cag atlamıstı.. trabzon macında sahadan cıkmayıp penaltıyı tekrarlatması da ayrı bi guzellikti :)
futbolculugunun yanı sıra benim için çok kral bi abidir aynı zamanda.. Antalya da beni zor sartlar altındayken kurtarmasınu unutamam.. hele kale de içtiğimiz rakının ve yaptıgımız samsunspor muhabbetinin tadı hala damaklarımda.. o kadar cok anısını anlattıki o gun gulmekten cenem agrımıstı..
Tek kırgınlıgı Sakıp Efendiyeydi ama ona da kendi üslübuyla sonradan verdi cevabını, uzulmeyin ;D
Asıl bize yazıklar olsun ki öyle bir hoca için Buyuk Kaptanımızı göz göre göre yedirdik onlara, bir jübileyi haketmemişmiydi? Bence sonuna kadar haketmişti Sadece SamsunSporluluguyla..
Şimdilerde ise İstanbula taşındı ama bir ayagı hala Samsun'da.. Ayrılamaz Salon Fil den ;D

veis

evet ercanın malatyaya atdıgı gol yokmu sevinçden deliler gibi bagurmışdım.efsane kaptanlarımızdan.hatta çok iyide bir menajerdi ama olmadı.

ozkan17

ercan diyince aklıma gelen ılk sey o mallara atıgımız muhtesem otesı harıka acı acı taktıgıı vole ıle golü  ;D ne goldüü bee off off superlıg gunlerını hatırlayınca efkar basıyor bee

Lazoli

bence cok büyük bi kaptan herzaman samsunsporun maldinisi olmustur. maldini suan libero oynamasa bile. cok büyük bi futbolcu maci sahada degil beyninde kazanan bi isimdi. kar arkadasimizin dedigi gibi bi jübileyi hak etmistir her nekadar alkolcü biri olmus olsada

US

ben ercanın kendi kalesine attıgı gollerle hatırlasam bile samsunspor için cok fazla emegi gecmiştir ercanın..

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: 55mehmetcan55 - 01 Mayıs 2008, 17:45:55
ben ercanın kendi kalesine attıgı gollerle hatırlasam bile samsunspor için cok fazla emegi gecmiştir ercanın..

aynı bende kendi kalesine attığı golleri hatırlıyorum sadece , yaş dolayısıyla

veis

02 Mayıs 2008, 08:16:06 #37 Son düzenlenme: 07 Ocak 2011, 18:03:35 samsuni
ercan imparatordur samsuna onun gibisi ender gelir.yüregiyle oynaması yeter.

Alıntıcrystal palace maçından: maçtan sonra kaptan Ercan'ın yanına gelen bir ingiliz futbolcu forma değiştirmek istediğini belirtip 'change?' demiş, buna karsılık Kaptanın verdiği cevap ise olayın niteliğini belirtecek cinsten olmustur: Koskoca ingiliz takımısınız, bizi yenemiyosunuz, ne verecem sana formamı' 

Recep

gerçekten adam gibi adam forması için canını verebilecek durumdaydı
herkes onun gibi yürekten oynasa hayatta sırtımız yere gelmezdi

veis

ercan kaptan ayarında hertakıma lazım bir kişilik ama yararlanamadık ondan menajer olarak da faydalanamadık daha ice insanları samsundan sogutduk bizler.işte buyüzden 5 sene daha 2.liglerde kalıyoruz.

**KaR6**

Alıntı yapılan: veis - 02 Mayıs 2008, 11:45:20
ercan kaptan ayarında hertakıma lazım bir kişilik ama yararlanamadık ondan menajer olarak da faydalanamadık daha ice insanları samsundan sogutduk bizler.işte buyüzden 5 sene daha 2.liglerde kalıyoruz.

aynen öyle abicim, aldıgımız ah lar bizi düşürüyo bu hale..bi tek ercan mı? bu takımda bi imdat bi  vural jubileyi haketmemişmiydi yani? onu geçtim, bu takımdan birinin en son ne zaman jubilesini yaptıgını hatırlayanınız var mı?

veis

samsunspor için herşeyini vermiş nice insanlar var ama biz halen ts li futbol şube sorumlusu buluyoruz işin gerçek noktasıda burda yatıyor elin ts li si bizi yönetiyor bizim kendi öz evlatlarımız da sagda solda dolaşıyor.

veis

yokmu şu malatyaya düşmeme maçında atdıgı gol kalplere yazdık biz o golü kaptan

veis

bu adam için ne yazsak azdır bir takımla özdeşlenmek bu demek olsa gerek.

jean

adami ickici diyorlaredi sevmiyorlardi su dinimizi herseye katiyoruz neyazikki adam oynuyordu ne guzel celilin Trabzon deplasmaninda son dk attigi gol sonrasi shorunmu ile sarilmasini unutamiyorum