Giani Stelian Kirita

Başlatan harbisamsunsporlu5517, 13 Ekim 2008, 10:16:00

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

http://www.youtube.com/watch?v=slkFjstVEtU
Daniel timofteden sonra en iyi rumen futbolcumuz yaklasık 30 metreden galatasaraya attıgı golu hala unutamadım acaba yıne yasayabılecekmıyız o gunleri

Kais

orta sahadan attıgı kafa golude unutulmaz yanı yuzyılın golu falan olmalı sadasdasd:D:D

Sadece Samsunspor

Çok seviyordum Kiritayı uzaktan süper şutları ve golleri vardı hey gidi

Pergani 55

Samsunspora gelen en iyi oyunculardan biriydi gittiginde üzülmüştüm ama nafile

Kaya

samsunspor a gelen teknik kapasitesi belli ancak şutlarıyla can veren bir futbolcuydu eee peki ayrılışı nasıl oldu son 10 maçta samsunspor a neler yaptı ve ismail uynaık onu apar topar takımdan neden gönderdi bence bunu araştıralım

**KaR6**

arabadaydım bu macta ve tam o kalenin yanındaydık.. gozumun önunde aldı oguz içeri topu ;D bizim kalecide cok kotu gol yemişti, ödeşmiş oldular ;D

ali ihsan

Mondragon'a Ali Sami Yen'de 30 metreden enfes gol atmıştı.O maçta stattaydım.İlk yarıyı o golle 1-0 önde kapatmıştık.2.yarı yediğimiz gollerle sahadan 3-1 mağlup ayrılmıştık.Tribün ise rezildi.Yıkılma tehlikesi var diye eski açığın ilk 3 basamağından yukarısı yasaktı,tellerden sahayı zor görüyorduk.

veis

çok etkili ve hırslı bir oyuncuydu helede samiyende mondragona atdıgı golde kendimden geçmişdim.

CeLiL_55

hep elinden geleni yapan mücadele eden hırslı savaşan bir futbolcu krita elimizde tutamadık

kumköylü ahmet

basarilarin devami diliyorum ve gittigi takimlardada basarili antep niye yolladi anlamis degilim

kaptan 55

bence onu kaybetmek büyük bi kayıptı bizler için

emre

o kafa golü hala gözümün önünde krita denince aklıma ilk gelen şey..

yaman55

özdiyarbakırda lahmacun yerken görüyodum sürekli nedense hep lahmacun yiyordu parası yoktu galiba

Akyol

krita deyince aklıma 2 golü geliyor birisi nerdeyse orta sahadan attığı kafa golü diğeride istanbulda gs ye attığı muhteşem gol savaşan bir orta saha oyuncumuzdu beğeniyodum krita yı