20 Ocak Karanlığından Samsunspor Aydınlığına

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Ocak 2011, 18:52:42

« önceki - sonraki »

Turuncu

alperen

Tek kelimeyle mükemmel bi program oldu emeği geçen herkesten ALLAH razı olsun...

AntZ

Jnr.Serkan

Mükemmeldi.Başta Erdem Abiyle Mehmet abinin anlayabilenlere ince mesajları mükemmeldi.1 dakikasında bile sıkılmadım.Bu sitede bulunduğum böyle insanları tanıdığım için bir kez daha gurur duydum...

SAMSUNLU ORUMA 55

samsunspor_x mehmet yılmaz abi çok güzel konuştun sempozyumda bende evde aks tv den izledim bu sempozyumu düzenleyen m.teoman taş Samsunlular derneğine çok teşekkür ederim ayrıca sempozyumun sonuna doğru S@msunsporlu şehitlerimiz anısına forma verilmesi çok etkiledi beni iyi varsınız abilerim 20 OCAK 1989 yılında hayatını kaybeden Samsunspor Şehitlerimizi saygıyla anıyoruz ve Özlüyoruz ......  samsunspor_x

samsunmania

Alıntı yapılan: edmontdante - 20 Ocak 2011, 19:07:41
Senin bir şey demene gerek yok kardeşim.Ben fotoları görünce neler hissettiğini çok iyi anlıyorum.Seni seviyoruz

Sizler de benim ailemin bir parçası gibisiniz. Sissiz olmaz. Ben de sizleri çok seviyorum.

AntZ

red_white

Alıntı yapılan: Ant55 - 20 Ocak 2011, 22:24:07
Yetişemedim iyi mi  >:( :(
İnşallah AKS gece tekrarını yayınlar  :'(

videosunu istedim göndercekler inşallah

ahmetsefa55

yenı geldım mukemmeldı.orada olup o havayı solumak kelımelerle tarıf edılemezdı.herkesın buyuk emegı var kuskusuz ancak mehmet abı ve erdem abının konusmaları başından sonuna kadar bızım hıslerımızı anlatıyodu.onları dınleyıp duygulanmamak elde degıldı.erdem abının ınceden gıydırmelerı,mehmet abının sorunlara degınmesı.. 20 ocak anıldı ama samsunsporumuzun gelecegıde konusuldu.ancak bır an vardı ki büyük kaptanın ayakta alkıslanması.işte o anda kı duygularımı ıfade edemem. :'( iyi ki varsınız.
samsunspor_x ne mutlu SAMSUNSPOR'luyum diyene  samsunspor_x

Turuncu

Trafo ile başlayan güzel gün bu gece ile güzel son buldu. Emeği geçen herkese teşekkürler.

edmontdante

tslilerin kulübe üye yapılacağı söylentisinin  hepimizi beynimizden vurulmuşa döndürmesiyle birlikte başladı bu iş.Ertesi gün yapılan toplantıda  20 Ocak kazasının anılmasının   geçtiğimiz yıllardaki gibi sadece mezarlık ziyaretinden ibaret olmaması  daha farklı daha anlamlı şekilde yapılması kararı alındı.Buna trafonun 20 Ocak'a özel tanzim edilmesi de eklendi.Neler yapıldı bu süreç nasıl geçti yazmayacağım sadece bugünden bahsedeceğim.Saat 08 de başladık güne 13 gibi trafonun tanzimi bitmişti.Armanın da boylu boyunca açılmasıyla muhteşem bir görüntü yakalandı.Yamin ediyorum caddede kaza olacak diye çok korktum.Aşağıdan yukarıya gelen her arabanın içindekiler şaşırıp kalıyorlardı bunu defalarca gözlerimizle gördük.Gün boyunca fotoğraf çektiren çektireneydi.Sanırım bu güne kadar ki  20 Ocak etkinlikleri içinde en büyük katılım trafo açılışnda sağlandı.

Akşam ki panel ise tek kelimeyle muhteşemdi.Konu 20 Ocaktı ama taraftar gözüyle SAMSUNSPOR'luluk ne demek ortaya konuldu.Bu taraftar neleri kutsal bilir,neler için dünyayı yakar,yöneticilerin anlayamayacağı yada önem vermeyeceği neleri önem sırasının en tepelerine koyar  hepsi açık seçik ve bazılarının gözünün içine sokulurcasına söylendi.Çok ince nüanslar vardı sanırım hepimiz yakalamışızdır.Sanırım bundan böyle bazıları bu armaya çok daha farklı bakacaklardır.

Tek kelimeyle ve her yönüyle kalite kokan bir organizasyondu.Herkes üzerine düşeni yerine getirdi.Bu ekibin en sevdiğim özelliği budur işte.Herkes kendi sınırlarını ve yeteneklerini bilir ve kimsenin kimseye bir şey demesine gerek yoktur.Bundan öncekiler bunun örneği olduğu gibi bu organizasyonda birlik beraberliğimizin,ekip ruhumuzun somut göstergesidir.O kadar çok kişinin emeği geçiyor ki.Herkesten Allah razı olsun.

Kaptan Emin'in ayakta alkışlanması,Kasım Abinin formayı öperkenki duygularını ölene kadar unutmayacağım.Çocukluğumuzun kahramanlarıydılar ve hala  benim kahramanlarım hepsi.Çünkü "onların formaları vardı taraftar için terlettikleri".Sırtımızda taşıdığımız adamlar bize oralarını buralarını gösterirken, onlar bu forma için göz yaşı döktüler.Çünkü bu forma kutsaldır nasip olmaz herkese

celebi

berusa55

20 OCAK KARANLIĞINDAN SAMSUNSPOR AYDINLIĞINA

Bu müthiş anlamlı geceden kareler... Harika başladı ve harika sona erdi. Emeği gecen herkese teşekkürler. >l<

Turuncu

Kasım abinin formayı öpüp göz yaşlarına boğulması beni çok etkiledi. :'(

Kaya

Muhteşem bir geceydi herkesin eline yüreğine sağlık.. >l<

Hakkı başkanın Büyük kaptana formasını getirirken ve verirken gözyaşlarını tutamaması :'( ,salonun hepbirlikte ayakta alkışlaması hayatım boyunca unutmayacağım kırmızı-beyaz-siyah bir anı olacak..