2016 Avrupa Futbol Şampiyonası ve SAMSUN....

Başlatan estalpi, 29 Aralık 2009, 12:56:32

« önceki - sonraki »

estalpi

EURO 2016 YA aday olan Türkiye Futbol Federasyonunu KARADENİZİN TEK BÜYÜK ŞEHRİ OLAN VE BÜYÜK BİR FUTBOL KÜLTÜRÜNE SAHİP OLAN SAMSUN ŞEHRİNİ Turnuvanın düzenleneceği ADAY İLLER Arasında göster me me sin den dolayı KINIYORUMMM....

estalpi

TURNUVAYA ADAY İLLER: istanbul,ankara,izmir,bursa,eskişehir,konya,kayseri,antalya. dikkatinizi çekerim sadece belirli yerler bıraktım Samsunu KARADENİZDEN HİÇ YOKKKKK.... Turnuva yaz aylarında gerçekleşiyor bu bakımdan hem iklim açısından hem maçların rahatlığı açısından en uygun bölge karadeniz bölgesidir... konya ve kayseride yazın hangi şartta nasıl maç oynatacaksınız? Antalyada o sıcakta neden turnuva düzenliyorsunuz da KARADENİZİN TEK BÜYÜK ŞEHRİ VE ULAŞIM KOLAYLIĞI AÇISINDAN,İKLİM ŞARTLARI AÇISINDAN,YENİ YAPILAN STAT VE TÜRBÜNLER AÇISINDAN YENİ YAPILAN BİR YIĞIN YATIRIMLAR VE PROJELER AÇISINDAN SAMSUNUMUZ ADAY OLAMIYOR..... SEVGİLİ SAMSUN HALKI LÜTFEN UYUMA ARTIK BİR TEPKİ KOYUN ORTAYA.....
>:(  >:(  >:(

estalpi

BİLMİYORUM BEN BULAMADIM.... TEPKİLER ÖNEMLİİİİ BAŞLIKLAR ÇOK AÇILMALI REZALET KAPANMALI.....

ali ihsan

celebi

ondestan_11

bence samsunda böyle bir organizasyonu kaldıracak alt yapı imkanı yok konaklama tesisleri yok..