Tahsin Kosif, Samsun'da Fenerium'un Açılmasını Hoş Bulmuyorum!

Başlatan MeL_55, 17 Haziran 2009, 22:07:47

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

acaba tahsin kosifmi sözleirnin arkasında durmuyor yoksa birilerimi ortalığı karıştırmaya çalışıyor.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Bizde ağızdan çıkan laf geri girmez içeri.ama söz ağızdan çıkmaz da başka taraftan çıkarsa tahsin bey kıvırmakta haklı o zaman...

Tribün_ali

Bırak bu ayakları kosif hepiniz aynı tastan yemek yiyorsunuz senin mi haberin olmucak çelenkten

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Tahsin Kosif, Samsun'da Fenerium'un Açılmasını Hoş Bulmuyorum! Demiş .bizde taraftar olarak bu yönetimi ve bu yönetime mecbur oluşumuzu hoş bulmuyoruz ama denize düşen yılan a sarılır derler.

55.hakan

Alıntı yapılan: Bir Sevdadır Samsunspor - 20 Haziran 2009, 15:50:34
Tahsin Kosif, Samsun'da Fenerium'un Açılmasını Hoş Bulmuyorum! Demiş .bizde taraftar olarak bu yönetimi ve bu yönetime mecbur oluşumuzu hoş bulmuyoruz ama denize düşen yılan a sarılır derler.
başka şansımız yok zaten kardeşim böyle bir noktada bırakıp gitmeleri daha büyük ihanet olur

okan

Acaba İsmail başkan olsaydı... Çiçekler gönderen yöneticileri napardı gemide filminde ki gibi adamdan kan kalırlar Kamil...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: okan - 23 Haziran 2009, 01:31:43
Acaba İsmail başkan olsaydı... Çiçekler gönderen yöneticileri napardı gemide filminde ki gibi adamdan kan kalırlar Kamil...
kan almakla kalmaz,iliklerini kurutup,yeniden samsunspor kanı verirler adama.altı üstü bir çelenk demek o kadar basit değil.yapılan eylemin manevi çöküşü var üzerimizde hala,ki kaç gün oldu olay olalı,tepkiler tüm hızıyla devam ediyor ve de edecek