1986-1987 SAMSUNSPOR-Boluspor .KRAL TANJU

Başlatan edmontdante, 18 Mart 2008, 10:53:10

« önceki - sonraki »

edmontdante

1986-1987 Sezonunda Tanju'nun Boluspor'a attığı kafa golü.Sanki İdmandaymış gibi atıyor.

Golden sonra gelenlerden biri sanırım rahmetli MUZAFFER

http://video.google.com/videoplay?docid=6646898426917886260

celebi

Valla bende pazar akşamı seyrettiğimde hey gidi günler dedim.görüntü için tekrardan teşekkürler.

samsunmania

Ey gidi günler be. Yaşlanmışız valla. :D İnşallah yeniden o güzel günleri görürüz.

jean

kaleci ucan kusa bakar gibi bakti adeta

TANJU COLAK

ICIM gidiyor yaaaaa bu görüntüleri görünceee süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
o yillari yasadsigim icin mutluyum ve gururluyum
saol kardes paylasimin icin tsk ederim

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 24 Haziran 2009, 11:53:52
tanjuya teklif edilse zaten balıklama atlar gelir Samsunspor'a ama 5-6 hafta iyi gider hemen peşine süperligden bir teklif gelir anında gider, paraya dayanamaz, hem haber gazetesinde istanbul takımlarının haberlerini yapmaya benzemez hocalık
Alıntı yapılan: kaptan 55 - 24 Haziran 2009, 12:37:51
şampiyonluğu satan camiayı gözü kırpmadan satar

Öncelikle Kulüp ile Tanju Çolak arasında netür bir sorun var Tanju bu kulüpte görev alamıyor bilmiyoruz ama yazdıklarınız yanlış Tanju Çolak'ın bu kulübe herzaman faydası olur ama her nedense Tanju Çolak gibi bir potansiyel değerlendirilmiyor...

Bugün futbolu bırakmış eski futbolcular ya eski takımlarıyla yada memleketinin takımlarıyla diyalog halinde olup geleceği parlak genç futbolcuları kulüplere kazandırıyorlar ama maalesef bizim yönetimimiz Tanju Çolak'ı hiç önemsemeyip onun bu futbol ve futbolcu bilgisinden yararlanılmıyor...

Takımı ve şampiyonluğu sattı muhabbetine gelince hem Samsunspor kitabında olsun hem başka kaynaklardan olsun ben defalarca okudum Tanju diyorki ben Samsunspor'dan gitmek istemedim hattta Başkan Hasbi Menteşoğlu'nun yanına gidip, gitmemek için yalvardım ağladım diyor, ama Hasbi Menteşoğlu işlerindeki problemden dolayı Tanju'yu gs'ye satmak veya vermek zorunda kaldı veya zorla gönderildi...

İki sene önceydi sanırım Tanju'nun bir ropörtajını okudum Halk Gazetesinde olması gerek ozaman U19 milli takım hocası, Tanju şöyle diyor ben Türkiyenin dört bir yanını dolaşıyorum Avrupayı dolaşıyorum sorumlu olduğum yaş gurubundaki futbolcuları izliyorum milli takıma seçmek için bana Türkiyenin dörtbir yanında kulüpler bize önerebileceğin futbolcu varmı diye beni arayıp soruyorlar ama bugüne kadar bir tane Samsunsspor'lu yönetici çıkıp beni aramadı bize önereileceğin futbolcu varmı diye ben buna kahroluyorum neden benim memleketimin takımı bana futbolcu sormuyor diyordu..

Artık bunu anlayın arkadaşlar Tanju'nun Samsunspor'u sattığı falan yok Tanju bu takımdan kendisi ile alakasız Hasbe Menteşoğlu ile ilgili bazı sebeplerden dolayı gönderildi artık bırakın bu önyargıları bilip bilmeden kulaktan dolma laflarla birilerini karalamayın ...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

24 Haziran 2009, 15:00:46 #6 Son düzenlenme: 24 Haziran 2009, 15:03:19 Bir Sevdadýr Samsunspor
Herkes hayatının bir sayfasında yanlışlıklar içinde olmuştur.bu değil dir ki hep yanlışlık devam edecek.yani biz de hemen Afaroz ediyoruz.tanju samsunspor adını temsil etmiş bir futbolcu idi.dediğimiz gibi her futbolcu futbolu bıraktıktan sonra kulübü ona bir görev verir.ama biz bu adam a bir şans vermedik.bir de samsunspordan bir başka takıma giden ilk futbolcu tanju olmadı ve de olmayacakta.demek ki o zamanın başkanı merhum hasbi ağa kulübün çıkarı için bu kararı vermiş.burda tanjunun avukatlığını da yapmıyoruz.ama zamanında bizlere güzellikler yaşatmış olduğundan dolayı saygımızı gösteriyoruz

kaptan 55

hele sakarya'ya attığı rövaşata gölü yok böyle bi gol

harbisamsunsporlu5517

o nasıl falso öyle aman yarabbi turgut izle ulan bunları ;D

55.hakan

o kadar havadan gelen topu nasıl yere paralel yolluyor kaleye hayret ettim büyük yetenek valla...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 25 Haziran 2009, 13:44:56
o nasıl falso öyle aman yarabbi turgut izle ulan bunları ;D
evet böyle golcü bir daha gelmedi gelmez de türkiye ye.kim ne derse desin tanju dünya standardında bir futbolcu idi.özledik onun rövaşatalarını.ama avşar kızı yedi adamı:-)

Oflu

Alıntı yapılan: %100 samsunspor link=topic=3707.msg199133#msg199133color=red]date=1245841937]
Öncelikle Kulüp ile Tanju Çolak arasında netür bir sorun var Tanju bu kulüpte görev alamıyor bilmiyoruz ama yazdıklarınız yanlış Tanju Çolak'ın bu kulübe herzaman faydası olur ama her nedense Tanju Çolak gibi bir potansiyel değerlendirilmiyor...

Bugün futbolu bırakmış eski futbolcular ya eski takımlarıyla yada memleketinin takımlarıyla diyalog halinde olup geleceği parlak genç futbolcuları kulüplere kazandırıyorlar ama maalesef bizim yönetimimiz Tanju Çolak'ı hiç önemsemeyip onun bu futbol ve futbolcu bilgisinden yararlanılmıyor...

Takımı ve şampiyonluğu sattı muhabbetine gelince hem Samsunspor kitabında olsun hem başka kaynaklardan olsun ben defalarca okudum Tanju diyorki ben Samsunspor'dan gitmek istemedim hattta Başkan Hasbi Menteşoğlu'nun yanına gidip, gitmemek için yalvardım ağladım diyor, ama Hasbi Menteşoğlu işlerindeki problemden dolayı Tanju'yu gs'ye satmak veya vermek zorunda kaldı veya zorla gönderildi...

İki sene önceydi sanırım Tanju'nun bir ropörtajını okudum Halk Gazetesinde olması gerek ozaman U19 milli takım hocası, Tanju şöyle diyor ben Türkiyenin dört bir yanını dolaşıyorum Avrupayı dolaşıyorum sorumlu olduğum yaş gurubundaki futbolcuları izliyorum milli takıma seçmek için bana Türkiyenin dörtbir yanında kulüpler bize önerebileceğin futbolcu varmı diye beni arayıp soruyorlar ama bugüne kadar bir tane Samsunsspor'lu yönetici çıkıp beni aramadı bize önereileceğin futbolcu varmı diye ben buna kahroluyorum neden benim memleketimin takımı bana futbolcu sormuyor diyordu..[/color]

Artık bunu anlayın arkadaşlar Tanju'nun Samsunspor'u sattığı falan yok Tanju bu takımdan kendisi ile alakasız Hasbe Menteşoğlu ile ilgili bazı sebeplerden dolayı gönderildi artık bırakın bu önyargıları bilip bilmeden kulaktan dolma laflarla birilerini karalamayın ...

Bende Tanju takimi satti doyrdum ama söyledigin bu cümleler beni düsündürüryor acikcasi?
Fakat Tanju niye "Ben Galatasaraya gitmeden, Galatasaray Club Kartim vardi. Hayatta üc istegim vardi; Biri üstü acik BMW, digeri Hülya Avsar ile yatmak ve sonuncusu Galatasarayda oynamakti" dedi ozaman?