48 - Ozan Özkan

Başlatan cgr, 15 Ağustos 2012, 16:48:14

« önceki - sonraki »

Desiqner

Dediğiniz gibi maalesef seçenek yok.

Ertuğrul Sağlam

28 Kasım 2012, 11:45:16 #76 Son düzenlenme: 09 Temmuz 2014, 18:20:45 Ertuðrul Saðlam
Alıntı yapılan: samsuni - 27 Kasım 2012, 22:19:39
Ne kadar kötü oynamış olursa olsun bu takımda hiç bir oyuncu böyle bir bedduayı hak etmiyor. Beddua kötü birşeydir, iyi düşünmek lazım.
Yazık değil mi? Aylarca top oynayamayacak, bize de faydası olmayacak.

Ogün ki maçın atmosferi ve oynadığı rezil futbolun arkasından söylenmiş bir söz ki ben Samsunspor formasını giyen her futbolcunun sonuna kadar desteklenmesi gerektiğini her zaman söyleyen birisiyim ve ayrıca mesajım'da üzüldüğümü'de belirttim inşallah biran önce sağlığına kavuşur.

ChucKeR

ön çaprazı kopmuş, ameliyat olacakmış. ozan da benim gibi ''kalas'' yapılı olduğu için dönüşü daha da gecikecektir. 1 seneden önce dönmeye kalkarsa yeniden koparabilir. Bu sene unutalım artık ozanı.
Muhtemelen Samsunsporla son maçına çıktı diyebiliriz hatta.

samsunsporlu1994

Canberk sağ ön oyuncusu zaten sağ bek değil. Erhan hoca sağ bek olarak denedi ve görev verdiği maçlarda genellikle sağ önde oynattı. Sağ bek konusuna gelince Ozan Özkan'ın yerine Halil İbrahim Pekşen değerlendirilebilir. Ligin ilk maçında sağ bekte oynamış ve başarılı bir görüntü çizmişti.

ngonge

Geçmiş olsun kendisi için oldukça üzüntü verici.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 28 Kasım 2012, 17:15:32
Canberk sağ ön oyuncusu zaten sağ bek değil. Erhan hoca sağ bek olarak denedi ve görev verdiği maçlarda genellikle sağ önde oynattı. Sağ bek konusuna gelince Ozan Özkan'ın yerine Halil İbrahim Pekşen değerlendirilebilir. Ligin ilk maçında sağ bekte oynamış ve başarılı bir görüntü çizmişti.

Ligin ilk maçında sağ bek Halil İbrahim oynadıysa o maçta Ozan Özkan hangi mevkide oynadı acaba ??

Kaya

Solbek Şaban oynar stoperler Lokman Kere olur sağbek'e de Turgay geçer..En olası geri 4lü bu olur.

Canberk sağ bek oynar mı ? Bana göre bir iki maç oynasın sallanır hatalar yapar 3.maçtan sonra oynar..Biz o iki maç sabredermiyiz  :o

5trawberry

09 Aralık 2012, 22:01:33 #82 Son düzenlenme: 09 Aralık 2012, 22:46:07 5trawberry
Şu adam da Samsunspor'un şanlı armasının olduğu formayı sırtına geçiriyor ya, defol lan !

GurbetciFanatik

Klasik 2.Lig futbolcusu PTT Ligi  bile cok buna

samsun 55

geçmiş olsun sezonu kapatmış

allum

ozanın sağlam olması bence canberk için iyiydi, arkasında  hazır bekleyen biri var düşüncesi canberk için daha hayırlı olabilirdi ama artık yapcak bişey yok besim hocaya düşünmesi ve halletmesi gereken bir iş daha çıktı, allh yardımcısı olsun hepsinin..

Sioux

15-20 gündür Samsun'da ve tesislerde çalışıyor. Bu sezon bitti ama hızla iyileşiyor.

Aslankaya

ozan iyileşsin,ısterse özel antremanlar yapsın,yemesıne ıçmesıne dıkkat etsın.. bıze fayda gelmez.düz klasık 2.lıg topcusu.malıyetı dusuk dıye alında bana göre yönetımın yaptıgı en buyuk transfer hatasıydı.bızden önce bandırmaspor da 16 mac oynamıs,1 sezonu bos gecırmıs.kronık sakat...

2012-2013 -12 maç (samsunspor)
2011-2012 -16 maç (bandırmaspor 2.lıg)
2010-2011 -0  maç
2009-2010 -13 maç (mersın ıdman yurdu)

seyf55

Şutlamalıyız bunu adam tatil yapıyor Samsun da

AllydeenleaR