Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

King Of The North

Siteden bir organizasyon var mı Enes kardeş soruyor?

kumköylü ahmet

babasamsunlu

koyacaz bolu
koyacaz bolu
koyacaz bolu
koyacaaaaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzzz

Jnr.Serkan

Hep favori olduğumuz maçlarda puan kaybediyoruz.Bu maçta favori Bolu bizde umut yok.Ama rakibin favori olduğu maçlarda daha iyi oynuyor takım.Çünkü kazanmak zorundalar bolu 1 puan için oynamaz.Gol yemeden rahat kazanırız...

berusa55

Bu maçı akışına bıraktım kafamda. Bütün olacaklara tamam der gibi ruh halim son haftalardaki oyundan sonra...

seckin55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 16 Şubat 2011, 13:28:55
koyacaz bolu
koyacaz bolu
koyacaz bolu
koyacaaaaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzzz

ne zaman koyacaz desek koyamıyoz akan abi:( :( örnek:denizli, ordu, mersin, kartal

babasamsunlu

Alıntı yapılan: seckin55 - 16 Şubat 2011, 13:46:06
ne zaman koyacaz desek koyamıyoz akan abi:( :( örnek:denizli, ordu, mersin, kartal

ne diyelim ki kardeşim benim..
yenilecez diymeyiz ki biz..  :o :o

berusa55

16 Şubat 2011, 13:52:33 #112 Son düzenlenme: 16 Şubat 2011, 13:58:20 berusa55
Akışına bırakın. Düşünmeyin takmayın. Bakarsınız yeneriz bu sefer bizden mutlusu olmaz.

celebi

arkadaşlar genelde bilirsiniz bir çok siteye üyeliğim var. ve oralarda yazılanları buraya taşımam etik olmadığından ama şu yazılana dayanamadım bunu bu siteye üye olan birisi bolulu birisi yazmış.  >:( >:( >:( >:( hep yalan dolan

Alıntı yapılan: Sinan Akyol - 16 Şubat 2011, 13:33:52
Samsunspor bize rakip olabilecek birtakım değil.Sezon başı düşmesek yeter derlerken şimdi havaya girdiler. Bizlerin3-4 senedir heyecansız & play-offsuz ligimiz yokken, onlar düşmemeye oynadılar.1 TL ye bilet satıp 300 kişiye maç yaptılar. Onlarında yarısını bedava dağıtarak stadı doldurmaya kalktılar. Elbette geçmişte büyük bir futbol kenti idi... İdi diyorum çünkü şimdilerde bu kadar hedefe yakın olan takımlarına bile sahip çıkmıyor küsüyorlar.Bizdeki inancın 100 de 1 onlarda yok.Ayrıca bize şanslarının hiç tutmadığını da düşünürsek bu maçı rahat alırız.Eğer bu tip maçları alamayaksak; şampiyon olamayız.Tek elle tutlur adamları bence kalecileri Ahmet.Bize karşı bir sempatisi de var.Sezon başı anlaşmamıza rağmen olmadı. En rahat maçlarımızdan birini oynayıp 3-0 galip geleceğiz.

alınn şu maçıda görsünler küçük kentliler >:( >:(

_SoN_

biz kendi evimizde şut çekmekten aciz bir futbol oynayıp deplasmanda boluyu nasıl yeneriz?İşimiz çok zor çook.

Dartagnan

bu sıteye de uye Sinan Akyol denen sahıs.gelsın burda soylesın bakalım beyfendı...

cembaba

YAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRR- ENNN da abii... yapacak birşey yok.. Sen sıkma canını. Adamların çok zoruna gitti bize ayrılan yeri tamamen doldurmamız. 2-0 çakmamız. Ayrıca Biz Play-Off'a oynarken, bir deplasmana o kadar kişi gidip şov yapmamız... Şunlara inat yeneceğiz!

Dartagnan

sadece55

Bu da Akyol trikonun veliahtlarından olmasın  :P

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Dartagnan - 16 Şubat 2011, 14:16:38
bu sıteye de uye Sinan Akyol denen sahıs.gelsın burda soylesın bakalım beyfendı...

Akyol reyizle bi alakası yoktur umarım bu durumun :D :D :D :D