Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

Ahmeti

bu hafta allah korusun bir mağlubiyet alırsak ondan sonraki hafta bay geçiyoruz 8.sıraya düşersek bunun hesabını kim verecek en ufak sıkışmada formaliteden istifa eden kalpar'mı yoksa x yalakası tutu mu yine olan taraftara oluyor o tiribünde kafayı yiyen yine biz oluyoruz.

55.hakan

Belki ümitli olabilirdim hocanın yanlışları görüp ona göre kadro çıkaracağını düşünsem.İzzet'i Zenke ile oyanatacağını bilsem ümitli olabilirdim.Adem yerine Musa'yı oynatacağını bilsem umutla bakabilirdim bu maça.Ama umudum çok yok çünkü hoca inadında ısrar edebilir.

Gökberk55

inşallah yeniliriz kalpar defolur gider,bu adamla süper lige felan çıkamyız biz,boluyu yeneriz yarın güngörene yeniliriz.şu bodur bunak cehennemin dibine gitsin,şunu şehirde görmem ki bi tane çakıyım ağzına

celebi

Alllahım ne olur şu maçı alalım. yalvarıyorum sana Ya Rabbim  :( bolulurın sitesini okuyorum adamlar bizi yeneceklerini belirtiyor .Allahım çok dokunuyor bu bana Ya Rabbim :(

özkan

kartal maçı öncesi kesin yeniliriz diyodum ama bizim ileri zekalılar boluyu yener giderde

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: celebi - 15 Şubat 2011, 16:42:21
Alllahım ne olur şu maçı alalım. yalvarıyorum sana Ya Rabbim  :( bolulurın sitesini okuyorum adamlar bizi yeneceklerini belirtiyor .Allahım çok dokunuyor bu bana Ya Rabbim :(

amin

GurbetciFanatik

bari 1 puan alsak hic olmazsa.
Sonucta direk rakibimizlen oynuyouz.

kadifekaleli

Bu Takımda asla olmaması gereken kazmalar var gönderilen ve alınan futbolcular arasında dağlar kadar fark var Cenk İşler i gönderip Denizliden gelen öküze bel bağlayan teknik kadroyu ve yönetimi kutluyorum. bu bili yi çok aramışlarmı bizden giden Anıl'ı birkez bile oynatmadılar ama benim için çoban olamayacak Abdülaziz bu takımda banko oynuyor. yazıklkar olsun Oktay Delibaltayı seyrettim ben bu takımda onu gördükten sonra abdülazizi kimse bana futbolcu diye yutturamaz bizim takımda bi nane olmaz beyler bu takım çıksa ne olacak unlarla mı  süper ligde oynayacağız. bu futbolla bolu bizi çok kötü yapar. inşallah yenilmeyiz işimiz allaha kaldı zaten kalpar a kalırsa işimiz var

GurbetciFanatik

Süper Lige ciksak zaten bu kadroyla olmicagina kalpar bile anlar, orasi önemli degil biz cikalimda oyuncular gelir.
Ama keske is oraya kalsa , biz bi hele cikalim ( nasil ? ) gerisi gelir.

Ayberk

İnşallah cumartesi günü maçtan sonra, Bolu'yu da amma gözümüzde büyütmüşüz deriz. Olumsuz senaryolar dönüp duruyor beynimde dünden beri, şimdi hayal kurmaya başladım artık :( :o

King Of The North

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 15 Şubat 2011, 16:13:36
inşallah yeniliriz kalpar defolur gider,bu adamla süper lige felan çıkamyız biz,boluyu yeneriz yarın güngörene yeniliriz.şu bodur bunak cehennemin dibine gitsin,şunu şehirde görmem ki bi tane çakıyım ağzına

Abicim yapmayın şunu yenilelim de Kalpar gitsin ne demek, her maçı almamız lazım, bu saatten sonra Kalpar bir yere gitmez, yönetim de göndermez, biz Samsunsporluyuz her maçımız final havasında olmalı.
Alıntı yapılan: celebi - 15 Şubat 2011, 16:42:21

kardeşim merak etme biz de Kartala fark atarız diyoduk az daha alıyoduk elimize, hiç belli olmaz, maç oynanmadan kazanılmaz, adamlar yeniliriz dese ne olacak ki sonuçta ne değişecek, yaslayıp geleceğiz bana kalırsa, çünkü ben gidiyorum, biz gidiyoruz ;)

cembaba

Vallaha Zeki Abim seni dinleyince içime bir huzur doluyor. Sonra bir rüyaya dalıyor gibi oluyorum. Sonra Kalpar kabus gibi çöküyor :D İnşallah Abim dediğin gibi kazanırız. Yenelim şunları...

Gökberk55

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 15 Şubat 2011, 18:00:28
Abicim yapmayın şunu yenilelim de Kalpar gitsin ne demek, her maçı almamız lazım, bu saatten sonra Kalpar bir yere gitmez, yönetim de göndermez, biz Samsunsporluyuz her maçımız final havasında olmalı.kardeşim merak etme biz de Kartala fark atarız diyoduk az daha alıyoduk elimize, hiç belli olmaz, maç oynanmadan kazanılmaz, adamlar yeniliriz dese ne olacak ki sonuçta ne değişecek, yaslayıp geleceğiz bana kalırsa, çünkü ben gidiyorum, biz gidiyoruz ;)

abi doğruda çok içerlendim ya yazık bize ya valla bayrakları felan da sokmamışlar onuda yeni duydum fıttırdım,millet taraftara para vercek nerdeyse maça gelsin diye şunlara bak ,valla artık bişeyler yapmamız lazımm böyle her maçtan önce çağırıp 3 lü çektirip gazlamakla olmuyo ana avrat sövsek daha mı iyi olur acaba

King Of The North

Benim de dışımdan bunlara, yönetime, malum takıma her türlü ana avrat sövmek geliyor ama olmuyor kardeşim, bunlar da birgün pılını pırtını alıp gidecekler, ben inanıyorum Bolu'yu yeneceğiz çok da rahatım bu konuda, niye derseniz içimden bir ses öyle diyor ama oynanmadan kazanılmaz, hakemi arkalarına almasınlar yeter, biz bu kazmalarla yeneceğiz onları.

kabacevizli55

kalpar s*ktir olup gitçekse yenilelim boluya 1 sezonu hiç etmektense 1 maçı feda edelim