Edwin Gyasi (Kiralık: Boluspor)

Başlatan _SoN_, 24 Ağustos 2020, 12:18:34

« önceki - sonraki »

Lusage

Yok seçemiyoruz. Yok beğenemiyoruz. Diyip. Sonunda da bunu almak. Helal valla. Sağlam kazık yemiş başkan..

5trawberry

Kadro dışı.

mehmet yılmaz

Gıyasi Çalım Atabilmiş Mi?

Samsunspor'da Muğlaspor yenilgisinin odağındaki isimlerden biri de Edwin Gyasi oldu.

Türkiye Kupası 3. tur maçında evinde Muğlaspor'a 3-1 kaybederek kupaya veda eden Samsunspor'da moraller bozuldu. Neredeyse bütün oyuncuların kötü oynadığı maçta en çok tepki çeken isimlerden birisi de Edwin Gyasi oldu. Sezon başında Samsunspor'un kadrosuna katılan Hollandalı oyuncu bugüne kadar gösterdiği performansla tepki çekiyordu. Bu maçta 90 dakika sahada kalan Gyasi neredeyse hiçbir varlık gösteremedi. Top süremeyen, çalım atamayan, şut çekemeyen, pas veremeyen ve gol atamayan bir forvet görünümünde olan Gyasi için taraftarlar, "bırakın gol atmayı, bugüne kadar acaba hiç çalım atabilmiş mi?" sorusunu sormaya başladılar. Samsunspor'a kim tarafından transfer edildiği de merak konusu oldu. Gerek Gyasi'nin gerekse Plumain'in bu şekilde devam ederlerse devre arasında takımdan gönderilmeleri gerektiği de konuşuluyor.

cembaba

Nijerya harici siyahi oyuncu almamak lazım. Gerçekten çok kötü çıktı. Ben dahasını verebileceğini sanmıyorum.

Nuri Asan

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 24 Ekim 2020, 23:28:00Sprinter ozelligi yok resmen. Birebir de adam gecme yok depar yok. Sag taraftan iceri girip sut ceker. Ben baska bise goremedim

Boyle yazmisim onceden. Hala gecerli.

Lusage

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 05 Kasım 2020, 19:19:42Boyle yazmisim onceden. Hala gecerli.

Senin benim gördüğümü bu profesyoneller nasıl görmüyor onu aklım almıyor işte. Zaten bir şey oynamıyor. Üstüne birde sol ayaklı adamı, sağ kanada hapsettiler..

ata55

Angan malı gibi bir şey. Nereden bulup alıyorlar bunları?
Yüksel Yıldırım ya bize kazık attı ya da onu iyi kazıklamışlar.

Kaya

25 metre kare topçusu. En iyi özelliği, ayağının altı ile top oynamak.

oguz_5528

Bir adam geçemez mi bir insan yuh!!

Ekrem

Şuan için tam bir hayal kırıklığı

Nuri Asan

ask55

bulsam bir kaşık suda boğarım rezil çöp

Nuri Asan

ben alanı boğarım, birde başkanı nasıl da kandırmışlar. yok beşiktaş istemişte yok Fulham son anda alamamış. resmen menejer basması.

Sadece Samsunspor

Kafanin icine bakmak istiyorum beyin var mi diye.