Bank Asya 1.Lig 5.Hafta > Samsunspor'umuz 2 - 0 Kocaelispor

Başlatan berusa55, 13 Eylül 2009, 18:17:19

« önceki - sonraki »

jean

kesinlikle almaliyiz evimizd eoynuyoz ustelik adam alamadilar sansimizda tutuyor ne yapip edip ilk galibiyetimizi almaliyiz rie macindaki bu moralle aliriz bu maci diye dusunuyorum

sBc-55

Kocaeli pafla çıkıyormuş maçlara ama yine mücadele ediyorlar..küçümsememek lazım..inşallah kocaeliyi puansız yollayacağız..kaçarı yok..

alperen

maç 3-1 diyorum (bu defansla kesin bi gol yeriz)

Turuncu

Ollivanders

supernatural_55

yapma hacı ne 3ü d spor spikerinin deyimiyle doğuştan golcü var ya bizde yarım kan arap atı 5 atar zaten:))))şu adamı da oynatmasa hoca harbi takır takır oynarz kanser de olmayız

Ollivanders

orasi kesin haci turgut oynamazsa bu takim tıkır tıkır isler bence ama iste merakli hoca ne yapalim :)

Sercan

Turgut malı artistlik yapmasaydı,yenerdik belki de rizeyi...

ali ihsan

Kocaeli'ni devirmek boynumuzun borcu.Rize maçının moraliyle rahat geçeriz Kocaeli'ni.

3 puanı özledik ...

Dartagnan

Abi turgut olmasa macin havasina da giremiyorum  >:( varligi dert yoklugu dert :) zaten Turgut un olma ihtimalini goz onune alarak o gun oruc tutmamayi dusunuyorm kendime sahip olamiyorum  >:(

furkan5534

3 puanı alırız inşallah.1-0 olsun bizim olsun dicem ama en az 2 gol yemeden bitirdğimiz maç yok ki, 2-1 yeneriz diyorum eğer yenersek..

Bizde artık lider olalım bizde birşeyler yaşıyalım süperligdede sonlarda bankasyadada walla bize yazık artk gülelimmm

Yaman55

celebi

artık ilk 3 puannımızı almanın zamanı geldi diye düşünüyorum. ve inşaallah ta öyle olacak

özkan

öncelikle bi anket açalım daa berusa abi;ezici üstünlük görmek istiyorum ;D

Alırız,Hemde 4-0
   ;D

celebi