Bank Asya 1.Lig 5.Hafta > Samsunspor'umuz 2 - 0 Kocaelispor

Başlatan berusa55, 13 Eylül 2009, 18:17:19

« önceki - sonraki »

berusa55

Samsunspor'umuz - Kocaelispor

Tarih: 19 Eylül Cumartesi
Saat : 20.30
Yer   : Samsun 19 Mayıs Stadyumu

Rize'den aldığımız bir puanın moraliyle çıkacağımız bu maç bizim lige esas başlangıcımız olsun. İftarın da 18:47'de olacağını düşünürsek maç saatine kadar baya kalabalık olacağımızı düşünüyorum. Haydi SAMSUNSPOR'umuz...

Sadece Samsunspor

Kendi evimizde, Kocaeli transfer yapamadı, Takım Rizeden 1 puan aldı

Defansı acil olarak halledersek, alırız

Tufan

geçmiş olarak şu ligteki muhabtabımız olabilcek nadir takımlardan Kocaeli. malum aramız onlardanda gelenler olucaktır sahada tribünde zevkli bir maç olucak.  ilk galibiyetimizi alıcaz bayram öncesi sevindirecek takım bizi.

55JNR55

inşallah bu gün 2. yarıdaki oyunun benzeriyle sahada olup 3 puan'la ayrılırız ümidim var 3 puandan yana...

vanlioglu

Alıntı yapılan: 55JNR55 - 13 Eylül 2009, 18:25:34
inşallah bu gün 2. yarıdaki oyunun benzeriyle sahada olup 3 puan'la ayrılırız ümidim var 3 puandan yana...
İkinci yarıdaki oyunu oynasınlar maç her türlü bizim  ;)

Fecr_55

tribünler doldurur, son düdük calana kadar destek verirsek, bunu futbolculara hissettirirsek, bu oyundan daha iyi oynayacagimiza inaniyorum..ve haliyle de maci alacagimiza..3-0 diyorum..

supernatural_55

bizim takımın günü gününü tutmuyo ki maçın bi yarısı öbür yarısını tutsun:))2.yarıdaki gibi oynarsak zaten rahat alırız ama orta sahadan defansa rakibin akışını engellemeliyiz defansımz çok çok kötü.eğer bunu başarırsak ilerde bi şekilde golü bulup bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum..

SSBiz Gençlik

STS oynamadığı sürece üç puan garanti... Bundan sonra da Kenan aralarına giriyor...

supernatural_55

Sercan bitti zaten artık kendi kendini bitrdi artık halı sahada oynar 2 3 de kız getirir izletmeye parayla.millete de hava atar tam ona göre bi hayat.bakalm kaç sene geçinebilcen çok arayacak ama nafile...bravo hoca oynatma şu ruhsuzu...

vanlioglu

Hiç bir ruhsuz oyuncuyu oynatmayacaksın bize mucadele edecek kosacak ruhuyla oynayan adam lazım bugunku hakan akman gibi  ;)

eLLis

Şu ligde öyle takımlarla muhattap oluyoruz ki kocaeliye bile daha iyi bakıyorum bu maçı almalıyız artık içerdeyiz ve bizim gibi zor günler geçiren bir takım.

Tufan

Kenanda yaşın verdiği fiziki yetersizlik var. sürekli 11 oynayacak durumda olmadıgını bugün gördük.

Mert

Bugün izledim takım yavaş yavaş toparlanmaya başlamış dengeler anca oturuyo yerine.Bence ortasahada yücelin oynaması lazım bu adamın kademe anlayışı iyi en azından.Turgutun yerine de hakan akman oynasa gol yollarımız açılacak (rize maçında olduğu gibi) Gol yemeyiz diyemiyorum malesef defansın hata yapma olasılığı yüksek.
Sonuç olarak taraftarımızı arkamıza aldıktan sonra kocaeliyi en azından 2-1 yeneriz diyorum...

Akyol

bol gollü geçecek bir maça hazırlanın arkadaşlar 3-0 veya 4-1 gibi bir skorla alırız biz bu maçı  ;) bkz. kocaeli maçları :D