Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Karabudun

Alıntı yapılan: yirmiuc - 24 Haziran 2017, 16:12:37
Malesef sayi ve nitelik olarak guclu olmadigimiz icin taraftarin tepkisinin de bir caydiriciligi olmuyor.

Biz Sinop'tan geleceğiz. Protesto olacağını bilse Karabük'ten ve Nazilli'den kalkıp gelecek insanlar var çevremde. Samsun'daki adam da bir zahmet kıçını kaldırıp takımına sahip çıksın. Çift takımlı labunyalar da bir günlük olsun ikinci takımını bir kenara bıraksın. Ama tekrar söylüyorum: İnsanlar kutlama var diye çağırılmasın. Köktaş hariç şehrin tüm vekilleri, sivil toplum örgütleri davet edilsin.

CoRaqLi55

Olurda maç iptal edilemezse Samsunspor taraftarı o gün stadda veya stad cevresinde olmali midir?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eprianu

Bayramın ikinci günü kulüpte bayramlaşma varmış, saat 17:00'de.
Aslında müsait olanlarla birlikte toplu olarak gidip, bu konuyla ilgili birkaç kelam söyleyebiliriz.
Muhtemelen bakan da orda olacaktır.

Karabudun

Alıntı yapılan: CoRaqLi55 - 24 Haziran 2017, 19:57:42
Olurda maç iptal edilemezse Samsunspor taraftarı o gün stadda veya stad cevresinde olmali midir?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Olmazsa varlığı da yokluğu da bir değil midir?

samsunum

Yalnız  şaka maka iyi gündem  yaptik. Artik buraya cesaret edeceklerini düşünmüyorum. Ha olur da verirlerse büyük olaylar çıkar bizim taraftar iyi bilendi.

Sadece Samsunspor

Her yerde herkes duydu artik kamuoyu bile bize hak verir hale geldi. Hala inatlasirlarsa kendileri bilir

Musti

Daha proje aşamısından, yapılma şekli ve projede gelinen son duruma kadar karşı çıktığım stadyumda, söyletinin başladığında da yazdığım gibi Samsunspor stadını kendi açmazsa büyük rezalet.
Bu kadar şeyden sonra bu olay tüy dikmek gibi olur.

5 yıldır stadı doğru dürüst sahiplenmeyen sosyal medya taraftarının da bu olayda birden duyar kasıp birlik olması ilginç.

samsunum

Ben artık  bir şey  diyemiyorum :(

AlıntıYeni stat Samsunspor'un hazırlık maçı ile açılacak

Başkan Tutu, yeni Samsun 19 Mayıs Stadı'ndaki ilk maçı Samsunspor'un yapacağını vurgulayarak, şunları kaydetti:

"6 Ağustos'ta Beşiktaş-Konyaspor arasında oynanacak Süper Kupa final maçı öncesinde stadın açılışını Samsunspor yapacak. Bunun için taraftarımız rahat olsun. Süper Lig takımlarından biri ile hazırlık maçı konusunda anlaşmaya çalışıyoruz. Özellikle Trabzonspor'dan haber bekliyoruz. Yuvamızı ilk önce biz kullanacağız. En az 10 yeni transferimiz de bu maçta forma giyecek."

Karabudun

Yazıp vermişlerdir eline uzaktan kumandalı başkanın, o da çıkıp okumuştur. Gün gelecek o kumandanın pilleri bitecek. Sap gibi ortada kalacak inşallah.

Lusage

İlk resmi golü kim atacak??
Ne adamlara kaldık arkadaş. Vizyonsuz herifler.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5trawberry

Passolig kartımı kırıp, iptal ettirmeyi düşünüyorum. Böyle bir açıklama olamaz.

evolution55

Ne trabzonspormuş arkadaş başka takım mı kalmadı her fırsatta o takımın adı geçiyor

emre

Trabzon kadar başınıza taş düşsün.  >:(

ugrass

Taraftarı karşılarına almak adına herşeyi yapıyorlar..

eprianu

Adamlar kazdıkları kuyuya kendileri düştüler. Yıllardır birlik olamayan taraftarımızı tek çatı altında topladılar. Tepkinin sosyal medya ayağı bence oldukça başarılıydı. Yerel ve ulusal basında geniş yankı uyandırdı. Şimdi bir de okkalı bir yürüyüş yaptık mı tamamdır. O da 30 haziranda inşallah. Toplu hareket edersek hiçbir şey yapamazlar. Elazığspor taraftarı geçenlerde bir yürüyüş yaptı olanlar ortada. Puan silme cezasını engelledi adamları.