Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: red_white - 15 Kasım 2016, 10:36:37
Tribün ısıtmadan hiç söz edilmedi ne yaptılar kaşla göz arası iptalmi ettiler.

Şahin, stadın birçok özelliği bulunduğuna işaret ederek, şunları kaydetti:
"Burada radyan ısıtma sistemi var. Bütün izleyicilerimiz bir şekilde ısınacak.

sadece55

Bizimkiler çok yakıyor diye kapatırlar radyantı...

tactician

Öte yandan çim serme işi de başlamış. 10 gün gibi bir sürede tamamı serilecekmiş ve 2 ay içerisinde de kullanılabilir hale gelecekmiş.

Sadece Samsunspor

Stadin dışı niye siyah kaplaniyor kirmizi olmayacak mi hic. Eger komple siyah olursa bjk stadi sanilir

Desiqner

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 25 Kasım 2016, 18:44:32
Stadin dışı niye siyah kaplaniyor kirmizi olmayacak mi hic. Eger komple siyah olursa bjk stadi sanilir

Onun üzerine bir malzeme daha gelecek sanırım.Öyle basit birşey olmaz.Sofistike bir tasarım bekliyorum :)))

sadece55

Bu firmanın Basit bir imalat dışında bir imalatı becerebilceğini sanmıyorum.O siyah kalır gibi görünüyor.

samsunum

Alıntı yapılan: Erdinc - 28 Kasım 2016, 09:16:54
Bu firmanın Basit bir imalat dışında bir imalatı becerebilceğini sanmıyorum.O siyah kalır gibi görünüyor.

kenalarlarına kırmızı bant çekiliecek.

Musti

Dış kaplama projeyle aynı gidiyor. Kırmızı şeritler eklenip ince işçilik bitince daha net belli olur.

Bir kale arkasında SPORTOTO yazacakmış.
Maraton diye tabir edilen tribünde ise SAMSUNSPOR yazısı kapıların ve blokların yüzünden düzgün yazılamıyor deniliyor. Bunun yerine ŞİMŞEKLER veya SAMSUN SK yazılacak deniliyor. Ne kadar doğru bilemiyorum.

Bu site kapalı olduğu dönemde orası boş kalacak denmişti. Ben de yönetime bir öneri hazırlayıp göndermiştim. Eğer yukarıda bahsettiklerim doğruysa siz de bu öneriyi yönetime veya stadyum proje müdürüne veya Dursun Türk'e ulaştırabilirsiniz.

samsunum

AlıntıMaraton diye tabir edilen tribünde ise SAMSUNSPOR yazısı kapıların ve blokların yüzünden düzgün yazılamıyor deniliyor. Bunun yerine ŞİMŞEKLER veya SAMSUN SK yazılacak deniliyor. Ne kadar doğru bilemiyorum.

Doğrudur hocam, bizzat stadyum ziyaretimde ki  kontrol amirinin bana söyledikleri bunlar.Ek olarak merdiven boşlukları beyaz olacak dedi. Ayrıca yedek kulübeleri türkiye de ilk ve en güzeli olacak dedi.Nasıl bir şey olacak onu da bilmiyorum ama. Saha kenarlarını sorduğum da kesinleşmiş bir şey yok dedi. 1 aya dış cephe bitermiş.

Stadyumun ocağa yetişmesi çok zor bu arada arkadaşlar .

orucreis

Zaten Ocağa yetişmesi baya zor görünüyordu. yetişmesi için çok fazla acele edip bir yerleri eksik yapacaklarına rahat rahat sonraki sezon için hazırlık yapılması en doğrusu bence. Malum kış şartları olduğunda çalışmaları biraz daha yavaşlatacaktır.

taraftar55

Localar en geç ocak ortası gibi satışa çıkacak, yeni stadımızdaki ilk maç Yeni Malatyaspor ile olacak, Ocak sonu.

bayfa55

Bu stad Nisan'dan önce bitmez. 24 saat çalışsalar belki Mart'a yetişir.

GurbetciFanatik

Kale arkasi sanki Tribüne cok uzak. Otoban gibi gözüküyor yada benmi yaniliyorum.

Musti

Yeni stadyumda milli maç sözü resmiyet kazandı diyebiliriz.

Kaynak: https://twitter.com/TFF_Org/status/806781528235642880

burakbas

Alıntı
http://www.habergazetesi.com.tr/haber/331840/i-love-samsunspor
I love Samsunspor

Yapımı süren 19 Mayıs Stadyumu'nun karşı maraton tribününde Samsunspor mu, Samsun mu yazılacağı merakla beklenirken, konu netlik kazandı. Stadın alt kısmında love yazılı kalp ifadesiyle belirtilecek şekilde 'I love Samsunspor' yazacağı belirtildi

Kırmızı- Beyazlı taraftarlar Tekkeköy'de yapımı süren 33 bin 919 kişilik 19 Mayıs Stadyumu'nun karşı maraton tribününde ne yazacağını merakla bekliyordu.
Uzun süre tribüne 'Samsunspor' yazısının sığmadığı ve 'Samsun' yazılacağı konuşulsa da, bu konu netlik kazandı. Karşı maraton alt tribününe love yazılı kalp ifadesiyle belirtilecek şekilde 'I Love Samsunspor' yazılacak. Yazının da koltuklar gibi kırmızı renkte olacağı etrafından beyaz renkel belirginleştirileceği ifade edildi.

Doğru değildir inşallah. Sadece Samsunspor yazılmasının daha hoş göruntu sağlayacağı kanaatindeyim.