Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

##kdc##

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 29 Nisan 2014, 23:39:42
.ok var bu kadar hızlı bitiriyosunuz.cezamız bitmeen stad açılmasa da 19 mayısta final yapsak  :'(

Burada bile küfür ediyorsun abi  .:.:. şikayet edecem bir kaç sene daha uzatsınlar cezanı   :-X

:-* :kanka:

erkutdem55

Alıntı yapılan: ##kdc## - 30 Nisan 2014, 00:37:15
Burada bile küfür ediyorsun abi  .:.:. şikayet edecem bir kaç sene daha uzatsınlar cezanı   :-X

:-* :kanka:

etmedim bebeğim nokta koydum,kendim koydum.sen mi çektin yoksa maçta fotomu?biri ağzıma sokmuş kamerayı :)

##kdc##

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 30 Nisan 2014, 00:41:28
etmedim bebeğim nokta koydum,kendim koydum.sen mi çektin yoksa maçta fotomu?biri ağzıma sokmuş kamerayı :)

Ben değil de abi Çgr'den şüpheleniyorum kendi ceza aldıktan sonra bizim loca'dan ceza alanların sayısında epey bir artış oldu. İçimizdeki hain o olabilir.  :P

cgr

Alıntı yapılan: ##kdc## - 30 Nisan 2014, 00:42:58
Ben değil de abi Çgr'den şüpheleniyorum kendi ceza aldıktan sonra bizim loca'dan ceza alanların sayısında epey bir artış oldu. İçimizdeki hain o olabilir.  :P

Kardeşim benim cezam bitti. Huzurlu mutlu bir şekilde maçlarımı evimden, stadyumda izliyiorum  8)

##kdc##

İtiraf et cezanı sona erdirmeleri için kaç kişinin ismini verdin emniyete  :P

Hadi geçmiş olsun kardeşim, play off ilk maçında görüşürüz artık  :)

55.hakan

Nedense bu kutu gibi yapılan stadların sahaları gözüme hep normalden küçük gibi geliyor.  :) Alıştık pistli sahalara ondan herhalde..

maço

Alıntı yapılan: berusa55 - 25 Nisan 2014, 14:08:26
Onlar merdiven boşlukları değil maço kardeşim; prekastların destekleri yani tribün zemininin. Merdiven boşluklarının yeri tribün bitince belli olur...

Alıntı yapılan: stencil - 28 Nisan 2014, 20:54:24
Statta kullanilan prekast ile ilgili makale www.prefab.org.tr/userfiles/file/makaleler/92-1.pdf

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bilgilendirme için teşekkürler

samsun 55

Çok merak ediyorum stadın dış cephesi nasıl olacak. konyanınki güzele benziyor

erkutdem55

Bir an bizim stad sandım yeşil beyaz.Tam sövüyordum açıklamayı okudum.Sonra da sövdü diyip ceza veriyorlar :)

beşnumara

Trabzon harici neye söversen söv abi ceza yok :)

samsunum

yalız sayfa 161 deymş ittirmek lazm :x(( :)

amisos5506

sadece55

amisos5506

amisos5506