Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

teksas3455

YZY hep gitsin. Utanmadan toplantıda "Samsunspora otopark vb şeyler vermem yasal değil" demiş.  :kafa:

Serkan

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 06 Ağustos 2013, 11:37:42
Suat Kilic gittginde Samsun sporu icin olumlu neler olabilir mesela?

suat kılıç yararlıdır yararsızdır onu bilemem ama
abi hep böyle körü körüne savunacakmısın suat kılıç'ı yani hiç eleştiri getirilmeyecek mi bu adama dokunulmaz mı her olumsuz suat kılıç yorumunda cevap mı yazacaksın ?

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Serkan - 06 Ağustos 2013, 12:38:43
suat kılıç yararlıdır yararsızdır onu bilemem ama
abi hep böyle körü körüne savunacakmısın suat kılıç'ı yani hiç eleştiri getirilmeyecek mi bu adama dokunulmaz mı her olumsuz suat kılıç yorumunda cevap mı yazacaksın ?

Serkan; Suat Kilic gittiginde Samsnspor icin olumlu ne olabilir diye sordum. Bunun sebebibini ogrenmeyi  istemek Suat Kilicci savunmakmi oluyor.

Serkan

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 06 Ağustos 2013, 12:55:23
Serkan Suat Kilic gittiginde Samsnspor icin olumlu ne olabilir diye sordum. Bunun sebebibini ogrenmeyi  istemek Suat Kilicci savunmakmi oluyor.

abi kelime cambazlığı yapmaya gerek olduğunu düşünmüyorum sen de ben de ne iyi olur ne kötü olur gayet iyi biliyoruz...Sanırım kalkıp suat kılıç'ın yararlarını zararlarını bilmiyorum demeyeceksin

Ertuğrul Sağlam

Anlaşıldı Serkan
Bu sitede hükümete ve mensuplarına her türlü sallamanın dışında siyaset yasak!

Serkan

sen sırf desteklediğin parti'nin mensubu diye suat kılıç'ı destekliyorsan sana her şey serbest abi...

bir de bırakalım artık şu hükmete sallama serbest olayını bu sitede siyasetin her türlüsü yasak.. biz gezi parkı desteği verdiğimiz de yazılarımız silindi yasak olmasa onlarda silinmezdi... a da aynı b 'de

Ayberk

onu bunu bilmem de suat kilicin bakanliginin bitmesi samsunsporumuzun siyasete alet edilmeyecegi anlamina gelmez,bos hayaller kurmayin sonra hayalkirikligi yasiyorsunuz.boyle gelmis boyle gider

lato

Bu sene göztepe yerine biz düşseysik belki de toptan kurtulurduk siyasilerden. Adamın istediği ben olmasam bu takım ne hale gelir dedirtmekti. Bakıyorum o duruma düşmüşüz bile çoktan :(

Ayberk

Amatore dusenler de kurtulamiyor ki,biz kurtulalim? sakaryaya bakin 3.ligdeler hala entrika,kocaeli-korfez muhabbeti ayni.

GökhanÇağlar

Biz zaten siyasilerden medet ummakla yanlış yapıyoruz, particilik yapmaya gerek yok hepsi aynı.

teksas3455

Alıntı yapılan: Ayberk - 06 Ağustos 2013, 13:15:58
Amatore dusenler de kurtulamiyor ki,biz kurtulalim? sakaryaya bakin 3.ligdeler hala entrika,kocaeli-korfez muhabbeti ayni.

Hocam bu dediğine sonuna kadar katılıyorum. Yerel gazeteler artık haber bile yapmıyor Sakarya'da Sakaryasporla ilgili.
Hala her türlü entrika dönüyor.

Siyasetçiler bu takıma yardım yapabilir, yapmalıdır da. Ama ben Suat Kılıç'ın iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum.
Sonuç olarak benim hayalim hiçbir siyasi oluşuma gerek kalmadan ayakta durabilen bir Samsunspor. Tıpkı
İsmail Uyanık zamanında olduğu gibi...

Ayberk

Menfaatsiz siyasetci yoktur,bizi siyasetten medet umar hale getirenler utansin

kamuri

futbola bu kadar siyasaetin bulaştığı ve tartışıldığı başka bi ulke yoktur herhalde o yuzden bizden bişey olmaz :evet:

HoliganSamSunLu

suat kılıcın samsunspor yararına olumlu bir adımının olacağını düşünmüyorum yaptığını idaa ettiği şeylerde syaseten yapılan bazı kandırmacadan ibarettir.daha dün siyasete girmiş 10 yıllık siyasi geçmişi olan zaatın ismi bulvara veriliyorsa bunlar isimleri ve itibarları için ve makamları için çalışan şahsiyetlerdir samsuna ve samsunspora ne verdiki veya ne verebilir bu saatten sonraki suat kılıç beyefendiye saygı gösterelim eleştirmeyelim ben merkezci olan olan herkez eleştirilerin en ağırını hak ediyor bence gitsin tabiii suat kılıç giderse ne olur samsun siyseti bir Ofludan kurtulmuş olur.

teksas3455

Siyasetçilerin günümüzde artık futbola bulaşmaları belki normal olarak kabul edilebilir ancak
kusura bakmayın Samsunspor'u direk Suat Kılıç yönetiyor. Adamın her dediğine boyun eğmek zorunda
kalıyoruz. Maalesef durum bu. :redcard: