87- Nikolay Emilov Dimitrov

Başlatan Kaya, 17 Ocak 2013, 16:18:58

« önceki - sonraki »

kamuri

kalitesini hemen belli etti çok  yararlı olacak inşallah

ahmetsefa55

bilekleri çok iyi eyvallahta.
boyle adamların futbol oynaması ıcın zemınlerın ıyı olması lazım.
maşallah bızım ulkemızdekı zemınler patates tarlası.

özkan

bundan sonraki maçlarda oynamasın,gözlüklerimin numarası arttı sandım ulen senin yüzünden  al_sana

AllydeenleaR

FaTiH_HaN

az önce ksk maçının özetini izledim, sal'ın bahçesindeki kum sahanın zemini daha iyidir ve ne yazık ki çoğu deplasmanda bu sorunla karşı karşıya kalacağız, zeminin iyi olduğu her sahada ekstra işler yapabilecek bir futbolcu, inşallah deplasman maçlarımızda zorluk yaşamaz.

**KaR6**

kim aldırdı bu adamı  >l<  :)

mehmet yılmaz

Ben  :ok

Niko, çok daha iyi olacak bence. Farklı ve özel bir oyuncu. Biraz daha alışma süreci var.

ali ihsan

GökhanÇağlar

Fark yaratan bir oyuncu,aldığı her topu olumlu kullanıyor.Daha da iyi olacaktır.

lucarelli

Güzel oynadı, daha da iyi olacak.

kalptenþimþek

kalite oyuncu olduğunu gösterdi..

usare

orucreis

bir dahaki maça video kaydedici ile gelicem,bünye alışık değil böyle şeylere..bir an sanki xavi,benzema,kaka'yı izliyorum sandım...lütfen kalp var...  :deli: :deli: :holey: :holey:

feticalik

yönetimdeki abilermize sesleniyorum birisi bu adamın yanına gidip aynen şunu desin "
Alıntı yapılan: usare - 28 Ocak 2013, 02:39:53
Naptın be hacı..
"

GençKozluklu

Niko iyinin ötesinde. Ne yazık ki bazı oyuncularımız onun kalitesine ayak uyduramıyorlar. hele bir pozisyon var ki verkaça girdi topu ona atmayı düşünemediler. Adam topu bekliyor alsa direk kale karşısında. İnşallah diğer oyuncualr da ona ayak uydurur. B uadam takımdaki oyuncuların da potansiyelini bir tık yukarı çıkarakcaktır. İzlemeye doyum olmayacak bir oyuncu. yeni Gekas'ımzı hayırlı olsun.