39- Haluk Türkeri

Başlatan samsun 55, 12 Ocak 2013, 21:00:47

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Faydali isler yaptı.rakip defansı çok yıpratdı.Formayi kolay birakmaz

55_OrHaN_55

Ben transferini gereksiz bulmuştum ama beni yanılttı. Rakip defansı fena yıpratıyor, gol atmasa bile çok işler yapıyor. Yönetimimize helal olsun.

cgr

Haluk oynadığında, Abdülkadir daha rahat oynuyor. Çünkü rakip defansı yoran, pres yapan Haluk. Böyle olunca da Abdülkadir, daha rahat topla buluşup pozisyona girebiliyor.

Ayrıca Rize maçındaki oyunundan, hiç bitmeyen mücadelesinden dolayı Haluk'u tebrik etmek gerek...  >l<

AhmetDenizci

Roberts falan hikaye, Haluk oynamalı bence de :)

berusa55

Rakip defansı cüssesiyle ve koşularıyla ciddi manada tedirgin edip dağıtıyor ve bu da Musa Sinan'ın Abdulkadir'ın ve Dimitrov'un koşu yollarını açıp tehlikeli ataklar yapmamizi sağlıyor.

Burak

Çok faydalı oynuyor bence de bir de standart bir hareketi var pas verirken şaşırtmak üzerine :)

samsunmania

Transfer olduğunda bir çok arkadaş nereden çıktı bu adam dedi. Ancak ligi dikkatli izleyen birisi gollerinden çok presinin ve adam bozma özelliğinin bize çok fayda getireceğini rahatlıkla algılayabilir. Bu görevi de geldiğinden beri çok iyi yapıyor.

Karabudun

İlk geldiğinde elimizde patlar diyordum, ama her geçen gün daha bir utandırıyor. Bir iki vuruşu dışında cidden iyiydi. Formanın hakkını veriyor, inşallah böyle oynamaya devam eder de forma kalır üzerinde.

emre

Bana da Billy gibi falan olur gibi geliyordu nedense  :) Son maç çok iyiydi, maşallah hep böyle devam eder inşallah.Özellikle Denizli'de çok ihtiyacımız olacak.

Karabudun

Alıntı yapılan: emre - 17 Şubat 2013, 17:26:11
Bana da Billy gibi falan olur gibi geliyordu nedense  :) Son maç çok iyiydi, maşallah hep böyle devam eder inşallah.Özellikle Denizli'de çok ihtiyacımız olacak.

Hay yaşa emi! Yazmaya üşenmiştim. 2.Billy vakası olur derken ters köşeye yatırdı.

elexir

Tam pivot santrofor ilk topları iyi indiriyor birebirlerde rakibi çok yıpratıyor ofan için çook iyi oldu mücadelesi hırsı çok iyi

fanatik555

iyi transfer ilk 11 devamlılıgı sart

Levent ÖCAL

Kollarını açıp rakibe yürümesi yok mu rakip direk geri dönüyor. Adamlar haklı ben olsam bende tırsarım valla  :D

oguz_5528

Kendisinin Giresunlu olduğunu dün gittiğim Giresunspor maçında öğrendim,bu tip oyuncuların işi zor gol atmaktan çok top indirip dağıtmalı,gol attırmalı yüzde yüzlük pozisyonları da kaçırmamalı inşallah daha iyi olur karşı defans için tehdit oluşturuyor.

germencisse

Devre arası beklentilerimin tamamen üstünde çıktı,top saklaması takıma zaman kazandırması bakıından oldukça faydalı bir santrafor roberts'ın yerinde oynamalı kesinlikle..