Emin Başkana Kareografi Yapıyoruz !

Başlatan Cabbar Samsunspor, 04 Eylül 2012, 21:55:27

« önceki - sonraki »

Cabbar Samsunspor

SELAMUN ALEYKÜM.

Kartal Maçında Emin Kaptana Kareografi Yapmak istiyoruz.

Sizinde SAMSUNSPOR.biz Ailesi Olarak Maddi Desteklerinizi Bekliyoruz.

İNŞA ALLAH Yaparız, Çünkü Bu Adam Bunu Hak Ediyor !

Serkan

Kolay gelsin' de deplasman'da kareografi yapmak gerçekten zor; Ankara'da bu işi bilen herkesin orada olmasına ve çok basite kaçmamıza rağmen sıkıntılar yaşadık.. Belli bir düzeye yıllarca getirdiğimiz bir kareografi kültürümüz var umarım ona yakışan bir çalışma yaparsınız ?

Sercan

İnşallah güzel bir şey olur ama sonuçta hakkıyla yapamayıp rezil olmakta var. Samsunspor taraftarı artık koreografi konusunda iyice kaliteli işler yaptı, bu çıtayı da düşünmek lazım..

Ollivanders

Dışardan basit görünüyor. Deplasman tribününe girdiğinizde anlarsınız bu işin zorluğunu . Umarım başarılı olursunuz .

cembaba

Desiqner

Katılıyorum.Bu işi Samsunspor.biz yapıyor öyle devam etsin.

cembaba

Yok ondan değil. Gerçekten çok zor. Ankara'da yaptık ama Engin Abi organize etti de yaptık. Birlikte çalıştık. Deplasman tribünü kolay gibi görünse de daha zor. Bir çok etken var.

Desiqner

Rezil olacaksak yapmanın alemi yok diye diyorum.Bizde engin abi bakıyor bu işlere.Tabi belki kardeşlerimde güzel yapacak ama zorlanmaları çok büyük ihtimal.

Ajan

Kartal tribününde olmaz zaten iki ayrı tribün açılır bizim taraftara bu bile işin görsel kısmını etkiler. Koreografi yerine pankartla falan da istediğiniz mesajları verebilirsiniz diye düşünüyorum.

Tufan

Kartal da ufacik tribun var 2 parcali kale arkasina karton dizilmez asimetrik, maratin kismi 10 sira falandi ve hep yigilma oluyordu.  Bence buna vereceginiz karton parasiyla guzel EL YAPÄ°MÄ° bi pankartla bu isi daha gorsel hemde daha anlamli bi sekilde yapabilirsiniz. Kolay gelsin iyi geceler....

özkan

Bu iş o kutu gibi stadda olacak iş değil arkadaşlar.

ismail

maç diyince taraftarın aklına direk kareo geliyo arkadaş :)

HoliganSamSunLu

kartal tirübün olarakta bu işe müsait değil

ahmetsefa55

Cheregi

Samsunspor tribünlerinde koreografi yapılırsa en iyisi yapılır ya da hiç yapılmaz. Çıtayı hep yükselttik bugüne kadar, bir sonraki öncekinden iyi oldu. (Sen doğarsın günüme güneşten önceyi ayrı tutuyorum, onun yeri başka).

Gerçekten iyi bir projeniz olduğunu düşünüyorsanız bu işleri daha önce yapmış abilerimizle iletişime geçmenizi ve fikir alışverişinde bulunmanızı öneririm. Yok amaç sadece koreografi olsun, yapmış olalımsa o Karabük tribünlerinin işi.  ;)