1 - Soner Şahin

Başlatan germencisse, 31 Temmuz 2012, 18:53:09

« önceki - sonraki »

beşnumara

Doğan görünümlü şahinimiz de vardı bir dönem :)

maço

en çok senden korkuyorum rüştü

samuray

ne tesadüf ya ahmet şahin gitti soner şahin var yine bankasyadan süper liğe yani yeni adıyla ptt 1 lig ten süper lige inşallah

Theofanis Gekas

twitlerine bakacak olursak cinconlu

Karabudun

Çok küfür yiyen bir oyuncu.Profesyonelliğin gerektirdiklerini dibine kadar yerine getiriyor bu nedenle bizimkilerin arasında rakip takım taraftarlarından en çok küfrü yiyecek olan oyuncudur.

dessperadodo

kartal maçına göztepe maçının verdigi özgüven ile çıkdı.ilerisi için sakatlık olmadıgı sürece soner tarafından kalede sorun yaşamayacagımızın sinyallerini verdi.

Serkan

twitlerini okuyup baştan beri neden atilla'yı sevdiğimi anladım...

ngonge

Alıntı yapılan: Serkan - 21 Eylül 2012, 14:21:44
twitlerini okuyup baştan beri neden atilla'yı sevdiğimi anladım...

Ben de baştan beri nedense ısınamadım, Atilla ise geçen yıldan beri her golümüzde içten sevinci, geçen yıldan takımda kalan 2 oyuncudan biri olması ve bildiğim kadarıyla hiç sorun çıkarmaması ile sempatimi kazandı.

Yanlış anlaşılmasın Göztepe maçında çok iyiydi ama genç olması ve uzun vadeli olarak Atilla'nın tercih edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

samuray

şu an soner iyi durumda atilla genç ilerisi için bize lazım gün gelir o da kaleyi devralır nasıl a.şahinden ertuğrul kaleyi devralmıştı rekabet iyidir hoca hangisi hakederse formayı ona verecektir

RT55

yan toplar büyük sıkıntı...

5trawberry

Bolu maçında 1 puan aldıysak bunu Soner'e borçluyuz.

Burak

Yapmayın abi ya direkler ve kafaya çarpan üstüne çarpan toplar resmen ben bolu taraftarı olsam kafayı yerdim bu maçta bence çok kötüydü ama talihi yanındaydı

adige73

yan toplarda kesinlikle yetersiz buna karşın karşıdan gelen direkt şutlarda oldukça iyi

Ollivanders

orhan

ellerine sağlık  üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirdi.tebrikler.