2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

Cheregi

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Eylül 2012, 16:52:57
:)

Yanlışlıkla beğendim  8)

Alıntı yaparken yanlışlıkla beğendiniz galiba ama alıntıyı göremedim  :D

Jnr.Serkan

03 Eylül 2012, 18:33:44 #2641 Son düzenlenme: 03 Eylül 2012, 18:43:32 Jnr.Serkan
Nsumbu nasıl bilmiyorum ama hakikaten takım kenetlenmiş şu takıma Abdülaziz'i koy o bile sırıtmaz gibi o derece.Bu ligde isimler oynamıyor.Şöyle özet geçeyim

Samsunspor takım kadrosu nette görmüştüm sanırım 3.5 trilyon maliyetli ( Ne derece doğru bilmiyorum )
Göztepenin forveti Bedi Buval'in bonservisi için klübüne ödenen miktar 400.000 euro

Sonuç ortada skor ortada.Yönetim istifa  :deli:

Birde Ahmet Arı ile ilgili hiçbir haber vs göremiyoruz.Mehmet Sak ve Ahmet Arı'nın idman maç performansları nasıl.Biz kadroya 11 olarak yazıyoruz onu ama ne gazetede görüyoruz adamı ne sitede hakkında bir yorum

yilmazselcuk55

AlıntıBahia'nın mukavelesi fesih edildi .Boşalan yabancı hakkı kontenjanına bu gece geç saatlerde Nijeryalı 24 yaşında bir orta saha geliyor.

Ercüment GÜL Twitterdan

ahmetsefa55

kim ki bu ? ercüment gül biliyosa bizim de bilmeye hakkımız vardır diye düşünüyorum  :peeh:

RT55

bizde yönetimde arkadaşlarımız var diye seviniyoruz..bilgi için en güzeli ercüment gül ile arkadaş olmak  ;D

mehmet yılmaz

Ülkesi ve yaşı yanlış o halde :)
Nijeryalı ve 24 yaşında olan Gambo idi.

Desiqner

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Eylül 2012, 20:08:46
Ülkesi ve yaşı yanlış o halde :)
Nijeryalı ve 24 yaşında olan Gambo idi.

Nsumbu 29 yaşında :D

teksas3455

Alıntı yapılan: Desiqner - 03 Eylül 2012, 20:10:32
Nsumbu 29 yaşında :D

Birkaç yerde daha Nsumbu yazıyor. Nsumbu mu geliyor yani

55.hakan

Ülke Kongo yaşı 29 diyelim o zaman  :evet:

FaTiH_HaN

Bugün dölapinin önünde Musa'yı gördüm, tamda emin olamadım o mu değil mi diye yanına gidip direk abi ne zaman geliyon çok uzadı bu iş dedim, nereye geliyorum dedi  :) abi Samsunsora nereye olacak dedim, güldü hee dedi, hayırlısı olsun bakalım şehir beni istiyormu gibilerinden bişey söyledi tamda anlamadım, abi var mı transfer durumu dedim, var dedi ama şu an netleşen bişe yok dedi, elini sıktım hayırlısı olsun dedim  :) gelecek gibi sanki.

ahmetsefa55

şehir beni istiyo mu ne lan çocuk gibi.
gel işte ne uzatıyon.ulan bunların alayı kaz kafa ya  :)

55.hakan

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 03 Eylül 2012, 20:40:21
Bugün dölapinin önünde Musa'yı gördüm, tamda emin olamadım o mu değil mi diye yanına gidip direk abi ne zaman geliyon çok uzadı bu iş dedim, nereye geliyorum dedi  :) abi Samsunsora nereye olacak dedim, güldü hee dedi, hayırlısı olsun bakalım şehir beni istiyormu gibilerinden bişey söyledi tamda anlamadım, abi var mı transfer durumu dedim, var dedi ama şu an netleşen bişe yok dedi, elini sıktım hayırlısı olsun dedim  :) gelecek gibi sanki.
Öyle bir anlatıyosun ki sanki rüyanda görmüşsün  :D  ;D

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: hakanelgun - 03 Eylül 2012, 20:42:36
Öyle bir anlatıyosun ki sanki rüyanda görmüşsün  :D  ;D

Zaten rüyamda gördüm abi diyomuşum ;D

beşnumara

Kusura bakmayın da abiler musa aydın s...n gitsin en başından beri karşıyım gelmesine. on numara oynasa belki görmezden geliriz de kanat oynayacak.

55_OrHaN_55

kanal 55 te musanın biraz "duygusal" sebeplerden ötürü işi uzattığı söyleniyor. Garibanın paraya ihityacı epey var sanırım.  :kafa: Bu saatten sonra gelmese de olur bence.