2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: CemBaba - 03 Eylül 2012, 13:07:32
Hadi daha bekliyoruz seni Sandro Mendonça :)
Cem yanlis anlama tamamen bilmedigim icin soruyorum bu Mendonca denen adami hic izledinizmi arkadaslar bayagi istekli bu adam icin gelse gercekten bize ilac olabilecek birisimi?....

cembaba

Abi tam on numara bölgesinde oynuyor. İhtiyacımız olacak nitelikte ve bu ligde çok iş yapar. Mesele zaten topu kanatlara dağıtmakta. Adem Sarı veya Roberts'in de işi çok kolaylaşacaktır.

Sercan

Abiler dün ben başka Adem Sarı'yı mı izledim. Bu adam oynamasın bence mümkünse :)

mehmet yılmaz

Sandro olmayacak
Orta alanda top tutan, fizik gücü yüksek, mecburiyet halinde stoper de oynayabilecek, top tekniği de olan bir adam gelecek. Oyun tarzı olarak Zokora'ya benzetebilirim.

ahmetsefa55

55.hakan

55.hakan

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Eylül 2012, 14:53:39
Sandro olmayacak
Orta alanda top tutan, fizik gücü yüksek, mecburiyet halinde stoper de oynayabilecek, top tekniği de olan bir adam gelecek. Oyun tarzı olarak Zokora'ya benzetebilirim.
Hocam Hakan Bayraktar'ın mevkisi için bir adam aranıyor galiba bahsettiğin özellikler daha çok ön libero özellikleri.Ofansif-orta sahaya yönelik bir transfer çalışması olacak mı?

twitter

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Eylül 2012, 14:53:39
Sandro olmayacak

forvette oynuyor desen akaki derdim mehmet abi  :)

mehmet yılmaz

Theo Weeks değil, zaten son iki yılı berbattı Rize ve Göztepe'de.
Şöyle söyleyeyim, asgari iki oyuncu lınacak, ikisi de tam olarak oyun kurucu değil, birisi az önce bahsettiğim diri, güçlü, defansif orta saha, diğer ise biraz daha ileriye dönük, teknik, duran top kullanabilen hücumcu orta saha.

Ayrıca şunu unutmayalım lütfen, ekonomik durumumuz halen berbat. O yüzden çok büyük isimler beklemeyin. Lokman'ı, Şaban'ı, Ozan'ı kaçımız biliyorduk ama nasıl oynadıklarını görüyorsunuz. Bize marka isimden çok takıma uyum sağlayacak isim lazım.

Desiqner

Bugün yarın transferler olur ve biran önce hazır bir takım olarak Kartal  maçına çıkarız umarım...

kumköylü ahmet

murat ceylanda mersine gitmis :-)) yani buda degil :-)) bunlarin isimleri var ama sahada yoklarda yemin ediyom suanki kadromuz gecen senekinden daha iyi mucadele ediyor mehmet kardesimin dedigi gibi tanimiyorduk ama suan bakiyorumda gelecegin isimleri olacaklar insallah erdemi cok begeniyorum az dikkatli olsa dahada iyi olacakdir..hepside suan birbirinden degerli hele kalecinin resimlerine bakdigimda kiloluda duruyor resimle sahadaki sanki ap ayri futbolcular biz ertugrulu cikartmis takimiz fenerde yedek iken biz ana kadroyla cikarttik bu kalecimizde iyi insallah nazar deymesin..Ben bu takimi izlerken cok gururlandim kim ne derse desin helal olsun

Ollivanders

Musa Aydın da bu şartlara uyum sağlarsa alınacak sanırım mehmet abi. Saglamazsa musa aydının alınması gerekmiyor .

55.hakan

Nsumbu bu tipte bir adamdı aslında ön liberoya düşünülen adam Nsumbu olabilirdi.Kamptayken yollanmıştı hoca mı beğenmemişti yoksa yabancı kontenjanından mı gitmişti bu adam?

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/mazuwa-nsumbu/profil/spieler_44757.html

Sercan