2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

teksas3455

Bugünkü maçta benim gördüğüm ortasahada top dağıtacak adama ihtiyacımız var.
Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da birçok atak ortasaha çizgisi üzerinde başlamadan bitti ve
dönen toplar da kalemizde oldukça etkili oldu. Böyle bir orta saha alınabilirse ki maddi durum zor
biliyoruz çok iyi olur.  :ok

jean

minci

Alıntı yapılan: jean - 02 Eylül 2012, 22:59:37
musa uzatma gel yarin idmana cik
Aklın yolu bir. Bu saatten sonra eğer transferin Samsuna gerçekleşmezse artık Samsunda selam verecek adam da bulamazsın. Kaç yıl daha oynayabileceksin. Hiç hesabını yaptınmı? Ayrıca bunun futbolu bıraktıktan sonraki dönemi de var. Bak takımın gerçek sahipleri aldılar yönetimi işi ne güzel de götürüyorlar. Sırada senin yapacağın katkı var. Daha fazla gecikmeden bitirin şu işi. Biliyorsun ki fazla naz aşık usandırır.

germencisse

Maestro istiyoruz ama,top dagıtsın yeter..

Ollivanders

Arif Şahin Elazıgspordan ayrılmış. İyi adam.

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Serpico - 03 Eylül 2012, 00:25:53
Arif Şahin Elazıgspordan ayrılmış. İyi adam.

Adını google da yazdım, Arif Şahin ilahileri çıktı  ;D

Ollivanders

Arif Şahin geçen sezon Elazıgsporda10 numaralı formayı giyiyordu sanırım. sinan özkan da ayrılmış.

55.hakan

Yarın sabah güzel transfer haberleriyle uyanmak istiyorum .

Musa Aydın ve Sandro bugün imzalıyor gibi  ;) İnşallah diyelim  :_nazar

SametYılmaz55

Sinan Özkan geçen sene güzel oynamıştı sanki.düştüğümüz ilk sene bizde de oynamıştı.Kolpaeline aşırtmayı fena yaslamıştı.mali imkanlarımız nasıl bilmiyorum ama Sinan faydalı olabilir

cezayir55

arif şahin iyi oyuncu tam aradığımız orta saha

SSKLA

İnceci mi lazım kalıncı mı bilemem ama bize orta sahada topu tutup dağıtacak adam lazım bu maçta sırf o yüzden bir ton pozisyon verdik.

cezayir55

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 03 Eylül 2012, 08:01:32
İnceci mi lazım kalıncı mı bilemem ama bize orta sahada topu tutup dağıtacak adam lazım bu maçta sırf o yüzden bir ton pozisyon verdik.
birde pivot santrafor ademde roberts da sırtı dönük oynuyamıyor o yüzden ilerde top tutamadık

ali ihsan

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 03 Eylül 2012, 08:01:32

Az sabırlı olun.O tarz bir oyuncu alınacak...Yakında kokusu çıkar...

Ayberk

şu takımda bir hakan bayraktar olsa seneye süper ligde olurduk banko :)

twitter

Soner
Ozan Kere Lokman Şaban
Hakan Erdem
Sandro
Musa -------Ahmet
Roberts

Musa ve Sandro bekliyorum bakalım.