2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Kesinlikle denenmeli. Futbolcuların imza atmadan idmana çıkmam demesine hak veriyorum artık. Begenilmeyip gönderilmek adamın kariyerine buyuk bir zarar veriyor. Adamı a takımında ideal on birinde oynatmadan , yedek ve a2 takimda oynatıp topla bulusturamadan bir günde futbolcunun iyi olduğunu anlayamazsin. Yedek ve a2 takımına konulup da denenen bir futbolcudan tek basina herkesi calimlayip kaleye gitmesini bekleyemezsin. Böyle bir futbolcu da sana gelmez zaten. Mesel gambo bir pozisyonda defansın arkasına çok iyi sarktı , defansa unutturdu kendisini . Iyi pas atsalar karşı karşıya ama a2 de oynayanlar yetersiz olunca top ortasahayi geçemiyor.

Lusage

Ollivanders

Gambo ads ye gitmiş. Üzüldüm acikcasi. Is görürdü bence.

cezayir55

muzaffer4

bizde beğenilmediğine göre iyi biri değilmiş ads kötü bir transfer yapmış oldu  ::)

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: ekigho55 - 30 Ağustos 2012, 13:38:54
bizde beğenilmediğine göre iyi biri değilmiş ads kötü bir transfer yapmış oldu  ::)

zenkeyide akhisar beğenmemişti o sezon 17 gol attı,bu işler şans işi

_Jack Daniels_

İçimden bir ses bu herif ADS'de patlama yapacak diyor umarım yanılırım  :(

cezayir55

avrupada eğitim almış forvet almak dah iyi olur

ali ihsan

Adam kapalı kutu...Bir iki gün daha idmana çıkması istenmiş karar için o da kabul etmemiş...Sokağa atılacak paramız olmadığına göre ,Gambo'ya yolun açık olsun demek en mantıklısı...

Ertuğrul Sağlam

Biz Joseph Boum'uda beğenmemiştik insallah pisman olmayiz hayorlisi....

lato

Gambo patlama yapabilir ama yönetim doğru karar vermiş bu kadar borçla kumar oynama şansımız yoktu

holigan5565

bence ikinci bir yabancı forvete gerek yoktu roberts yeyerli böylece belki 2. yabancı hakkımızı ortasahada kullanabiliriz bence daha iyi olur ayrıca çok yabancı çok başafrı diyede bir kural yok türkiye zaten yabancı futbolcu çöplüğü gibi yönetim yolladıysa vardır bir bildiği

teksas3455

Alıntı yapılan: holigan5565 - 30 Ağustos 2012, 13:55:08
bence ikinci bir yabancı forvete gerek yoktu roberts yeyerli böylece belki 2. yabancı hakkımızı ortasahada kullanabiliriz bence daha iyi olur ayrıca çok yabancı çok başafrı diyede bir kural yok türkiye zaten yabancı futbolcu çöplüğü gibi yönetim yolladıysa vardır bir bildiği

Robert - Adem Sarı - Burak Çalık - Uğur Tülümen forvet iyi.
Bence de yabancı orta saha çok iyi olur. Hayırlısı diyelim.

Theofanis Gekas

yabancı bi oyun kurucu çok daha iyi olurdu gerçekten

ali ihsan

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 30 Ağustos 2012, 13:52:05
Biz Joseph Boum'uda beğenmemiştik insallah pisman olmayiz hayorlisi....

Beğenmek için ya bilgi sahibi olmak ya da denemek gerekli.Bilgi sahibi değiliz,deneme isteğimizi de karşı taraf kabul etmiyor.İmza attırmak demek bir nevi kumar oynamak olur.

Böyle bir kumar yerine ; Süper Lig oynamış,şehri bilen tanıdık bir ismi almak bence daha mantıklı olur  ;)