2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Bu transfer dönemi herkese ders oldu, para yok, kadroda geçtiğimiz sezondan 1 oyuncu dışında kimse kalmamış, klasik tabirle toplama takım kurulmuş ama gelen oyuncular hem belli bir kalitenin üzerinde hemde Samsunspor armasına yakışır bir hırsla mücadele ediyor  >l< Demekki herşey para değilmiş, kısıtlı imkanlarlada iddaalı bir kadro kurulabiliyormuş ki bu takıma daha Ahmet Arı, Mehmet Sak katılacak, Canberk formayı zorluyor, Robert gelecek haftalar geçtikçe uyum süreci aşılacak. Geçen sezondan daha fazla ümit besliyorum bu sezon süper lige çıkacağız.

Ahmeti

27 Ağustos 2012, 09:06:39 #2236 Son düzenlenme: 27 Ağustos 2012, 09:11:55 Ahmeti
Samsunspor'un Denizlispor'dan transfer ettiği Tobagolu santrafor Darryl Roberts dün Samsun'a geldi. Roberts bügün sağlık kontrolünden geçtikten sonra kendisini Samsunspor'lu yapan imzayı atacak ve ilk idmanına çıkacak. Roberts'in çok yetenekli bir futbolcu olduğunu belirten transfer komitesi tetkilileri,"Aradığımız tarzda bir oyuncu. Samsunspor'un forvet sorununu büyük ölçüde çözecektir" dediler.

Kaynak : Halk

Lig'i bilen bir yabancı olması en büyük avantajımız. Bu taraftar Roberts'i coşturur.

cezayir55

inşallah yerli bir forvet birde orta saha alınır

target_t.t.b

roberts e çok sevindim isabetli bir transfer orta sahaya top kullanabilecek inceci bi adam ya da doğan ı oraya monte ettik mi transferi kapatıp yolumuza bakalım.gerçekten iyi bir takımız bu takım hedef ne olursa olsun mücadeleyi sonuna kadar bırakmaz.

teksas3455

cezayir55

55.hakan

Alıntı yapılan: cezayir55 - 27 Ağustos 2012, 12:02:01
bu geliyorsa roberts niye transfer ediliyor
Belki de iki yabancı forvet alacağız.2 tane kontenjanımız var şu anda.

cezayir55

olabilir yerli forvet konusunda aradğını bulamadı herhalde yönetim ama ben yabancı hakkının birini orta saha için kullanır diye tahmin ediyordum çünkü ordada sıkıntı var

Jnr.Serkan

2 yabancı forvet iyi olur.Ortasahada 1 tane klas adam bulsak yeter.bulmasakta olur.Öncelik golcüde olmalı

teksas3455

Alıntı yapılan: cezayir55 - 27 Ağustos 2012, 12:02:01
bu geliyorsa roberts niye transfer ediliyor

Bilmiyorum ki burda hepimiz Roberts'e seviniyorken öbür tarafta bir iddiadır Gambo gidiyor.
Paylaşayım bilginiz olsun dedim.

Shane_Falco

ikisi birden alinir mi bilemiyorum fakat aklmdan da belki adem sari forvet arkasi oynatilip ataklari organize etmesi saglanablr diye düsünüyorum

cezayir55

atletik iki ileri uç adamı çok önemli mesela rizede jallow ve yeni alınan kalou dün bayağı etkili oynadılar mesela bizim tavşanlı maçında böyle adamlarımız olsaydı kontralarda çok etkili olurduk

twitter

cezayir55

Alıntı yapılan: twitter - 27 Ağustos 2012, 12:23:24
2 yabancı forvet alınmaz ya herhalde
vallahi 3 tane alan bile var boluspor gibi

twitter