2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

şu 2 transferi yapsak ligi açık ara lider bitiririz.

mehmet yılmaz

Roberts, Ahmet, Mehmet vs...
Bu takımın takviyeye ihtiyacı olduğunu hepimiz görüyoruz ama bu takımın önce paraya ihtiyacı var. Durumumuz iyi değil, adam almak için elde para olması lazım. Bu gerçekleri göz ardı etmeyelim.
Bu hafta içi görüşmeler olacak, inşallah verilen sözler tutulmaya başlar ve herkesin hemfikir olduğu transferler gerçekleşir.

Sercan

26 Ağustos 2012, 17:05:58 #2207 Son düzenlenme: 26 Ağustos 2012, 17:12:28 Sercan
Diyelim para bulamadık, transfer yapamadık ben yinede güveniyorum bu takıma. Eğer takım oturursa, Burak Çalık ve Ahmet Arı da kadroya girerse kaliteli bir takım oluruz. Ayrıca daha kondisyonu oturmamış Şenol var ...

ahmetsefa55

burak 7.  8. haftadan sonra gelecek.geldiğinde ne kadar hazır olacak veya ne kadar sürede uyum sağlayacak tartışılır.

belki hücumu bir şekilde halledebiliriz şenol , mehmet , ahmet  vs. katkılarıyla.

ama takımı yönetecek bir orta saha ihtiyacını takımın içinden karşılayamayız diye düşünüyorum.

Sercan

Haklısın hacı ama iyi bir Şenol bu ligin en iyi orta sahası olur bence. Ama forvet konusu biraz zor tabi..

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Sercan - 26 Ağustos 2012, 17:19:01
Haklısın hacı ama iyi bir Şenol bu ligin en iyi orta sahası olur bence. Ama forvet konusu biraz zor tabi..
zaten şöyle bir şey var.
bu takım 1 ay öncesine kadar yönetim bulamıyodu.küme düşmemiz kuvvetle muhtemeldi.
şuan ki durum çok farklı.2 transferle liderlik hesabı yapabilecek durumdayız.
parayı bulamazsakta playoffu zorlarız artık napalım.

lato

Genç Doğan için bilekleri iyi diyorlardı oyun kurucu olarak onu geliştirsek alternatif olarak etkili olur mu sizce?

Sercan

Alıntı yapılan: muhalif - 26 Ağustos 2012, 17:22:34
zaten şöyle bir şey var.
bu takım 1 ay öncesine kadar yönetim bulamıyodu.küme düşmemiz kuvvetle muhtemeldi.

Aynen ;);

cezayir55

Alıntı yapılan: lato - 26 Ağustos 2012, 17:22:50
Genç Doğan için bilekleri iyi diyorlardı oyun kurucu olarak onu geliştirsek alternatif olarak etkili olur mu sizce?
ptt 1i ligde teknikten ziyade fizik önemli maalesef doğanın fiziği yeterli değil güçlenmesi lazım

lato

Bence gençler içinde fizik olarak en iyisi Doğan eğer orta sahada top dağıtacaksa teknik daha ön plana çıkıyor Erdem Şen ya da Doğan transfer olmazsa burdaki sıkıntıyı çözebilir tabi kendilerini biraz daha geliştirmeleri lazım

teksas3455

Alıntı yapılan: muhalif - 26 Ağustos 2012, 17:22:34
zaten şöyle bir şey var.

Bu da Emin Başkan ve ekibinin başarısıdır :)
Futboldan anlamayan insanlar gelseydi bu noktaya hayatta gelemezdik.
Ligde kalma hesabından liderlik hesabına seviye atladık :)

55.hakan

Transfer yaparsak üst sıralara oynarız hatta kaliteli takviye olursa orta saha ve forvete liderliğe oynarız.Daha önce de yazdım bu sene 1.ligde kolay kolay olmayacak bir fırsat var.Şu takım çıkar açık ara gider denilecek bir takım yok öyle de kadro kuran olmadı zaten.Çok transfer yaptılar dediğimiz takımlar ortada örnek Bolu.Ligi domine edecek takımlar genelde süper lige çıktı.Kasımpaşa,Mersin,Ordu gibi.Bu sene bu fırsatı tepmeyip biraz daha dişimizi sıkıp gerekli yerlere nokta transfer yaparsak bir önceki sezondan daha rahat çıkacağız iddia ediyorum.

ibrakadabra55

Arkadaşlar liderlik ilk 6 felan diyoruz ama yaptığımız rakip tavşanlıydı bu ligin en kötü takımlarından biri.

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 26 Ağustos 2012, 18:46:23
Arkadaşlar liderlik ilk 6 felan diyoruz ama yaptığımız rakip tavşanlıydı bu ligin en kötü takımlarından biri.

Bardağın dolu tarafından bakarsak, Hakan Aslan dışındaki tüm oyuncular yeni geldiler ve takımın mazisi daha 1-2 hafta. 17-18 yaşında 2 oyuncu oynattık. Tavşanlı ise ne kadar dandik olursa olsun 2-3 yıllık takım ve sistemleri oturmuş. Bizim takım birbirine alışınca seyredin cümbüşü diyorum. Ben çok ümitliyim.

samuray

tek dezeevantajımız yepyeni bir takım oluşturmamız iyi sinyallerde veriyor ttakımımız tabiki eksikliler ve orta saha forvet sıkıntımız var iyi işler yapcağına inanıyorum  samsunspor_x muzun