2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

lucarelli

yirmiuc

Buca , Bolu , Göztepe , Rize kadro olarak diğerlerinden daha iyi görünüyor. Bu takımlar büyük ihtimalle ilk 6da yer alır.

Kais

samsunnun yerel gazetelerınden bırı yabancı oyuncu ıcın geldı dıyor dıgerı gelmedı dıyor kıme ınancaz geldımı gelmedımı ya

Shane_Falco

Oyy oy Mehmet Çakır yaklaşık 2 yıl öncesine kadar ne tutardım bu adamı.Gelsin çok isterim ama yıllık maliyeti konusundan dolayı olmayacak iştir kendisi :)

55.hakan

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 23 Ağustos 2012, 20:25:10
Oyy oy Mehmet Çakır yaklaşık 2 yıl öncesine kadar ne tutardım bu adamı.Gelsin çok isterim ama yıllık maliyeti konusundan dolayı olmayacak iştir kendisi :)
Abdülkadir ve Mehmet Çakır gibi adamlar iş yapar ama maliyet durumu var.Belki çözülüp böyle hepimizi heyecanlandıracak adam alırız.Ayrıca ben orta sahaya kaliteli bir adam alınmasını öncelikli görmekteyim.

Jnr.Serkan

24 Ağustos 2012, 11:48:59 #2150 Son düzenlenme: 24 Ağustos 2012, 11:52:51 Jnr.Serkan
Erido poli kimse twitter'ına Samsunspora gidiyorum yazmış.Türk statüsünde.Genç ibrahimoviç'miş,bu genç messiler ibrahimovicler bitmedi : ) http://inciswf.com/bitmednz.swf

muzaffer4

biz ne genç ibrahimoviçler gördük  örn:mehmet batdal

ama yinede doğruysa hayırlı olsun arma oynatır her zaman...

berusa55

24 Ağustos 2012, 11:53:57 #2152 Son düzenlenme: 24 Ağustos 2012, 11:59:19 berusa55
Erido Poli twitter hesabı: https://twitter.com/djiirt

Türkiye'den Gençlerbirliği ve Göztepe'nin kampına davet alan, İzmir ekibi ile antrenmanlara çıkan ve oynadığı hazırlık karşılaşmasında iki gol atan 21 yaşındaki İsveçli forvet Erido Poli'nin Hüseyin Kalpar tarafından kadroda düşünülmediği ve bu nedenle sözleşme imzalanmadığı öğrenildi.

Kaynak

beşnumara

Kalpar beğenmediyse iyidir o zaman Allahın baltası sen ne anlarsın futboldan futbolcudan.

55_OrHaN_55

Wikipedi'de Erido Poli Süryani kökenli olduğu için Türk statüsünde de oynayabilir diye yazıyor.

beşnumara

ahmetsefa55

twitter da ki fotolarında gayet apaçi tam bize göre  :kanka:

55.hakan

Alıntı yapılan: beşnumara - 24 Ağustos 2012, 12:06:12
yok mu yönetimden yalanlama :)
Bence yalanlasınlar adama ait hiçbir bilgi yok performans bilgisi,oyunu hakkında bilgi.

muzaffer4

sanki ibrahimoviçe benzemek için estetik ameliyat yaptırmış burun fian hepsi aynı ???

doðan

Alıntı yapılan: beşnumara - 24 Ağustos 2012, 12:06:12
yok mu yönetimden yalanlama :)

yalaaaannn
:kanka: gerçek olana kadar yalan  :kanka:
transfrer bilgi ve görüşmleri Futbol şube tarafından gizlilik içinde yürütülüyor , bizimde bilgimiz olmuyor ,
valla bende siteden heyecenlanıyorum :) ;D