2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

500 BİN LİRA İSTEYEN DAHA A2 TECRÜBESİ BİLE OLMAYAN TOPÇU İLE NASIL BİR SÖZLEŞME YAPMAYI DÜŞÜNÜRSÜN ?
BU SENE EN BABA TOPÇUYA 300 BİN VERMİŞKEN ?

cezayir55

Alıntı yapılan: Ayberk - 22 Ağustos 2012, 11:08:25
işte naparsın Allah herkese aynı aklı, fikri, mantığı, uyanıklığı vermiyor :(
bu adamın yetenekli olduğu belli hemen imzalatıp sözleşmeyi  rahatlatacaksın kulübü

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: cezayir55 - 22 Ağustos 2012, 11:10:35
bu adamın yetenekli olduğu belli hemen imzalatıp sözleşmeyi  rahatlatacaksın kulübü

Her yetenekli topçuya 500binlik sözleşme yapsan ne klüp kalır ne tesis.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: cezayir55 - 22 Ağustos 2012, 11:10:35

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 22 Ağustos 2012, 11:10:05
500 BİN LİRA İSTEYEN DAHA A2 TECRÜBESİ BİLE OLMAYAN TOPÇU İLE NASIL BİR SÖZLEŞME YAPMAYI DÜŞÜNÜRSÜN ?
BU SENE EN BABA TOPÇUYA 300 BİN VERMİŞKEN ?

Ayberk

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 22 Ağustos 2012, 11:09:42
Arkadaş yok bize kimseden yarar yok Samsun'un öz çocuğu diyoruz adamı BJK'ya kaçırıyor hangi akla hizmet bu ya umarım sürünür orda Canberk zaten öyle olucak ilk 18'e giremeyecek topçu olmadan topçu havasına girip patlayan birini izliyeceğiz görürsünüz , memleketine ihanet adamdan hiç bir b*k olmaz !

ilk 18 değil canberk'in orada gireceği kadro u18 bunu kendisi de çok iyi biliyor olmalı ;)

Jnr.Serkan

1 ay öncesine kadar canberk'i tanıyan varmı,ya da hiç bir resmi maçta kadroda gören varmı.Geleceği olan birisi diye umutluyduk ancak gittiyse kendi bileceği iş.2 yıl sonra Armağan gibi tekrar kapı önüne gelip havlar.Yalnız eğer cenk böyle birşey yaptıysa daha o tesislerin içerisine bile girmemeli.Hani bunu herkese yaparsında takımın başında emin kar var ayıp sıfatını sttğm

cezayir55

ben beşiktaşın 500 bin lira vereceğine inanmıyorum zaten sıkıntıları var üçün beşin heabını yapıyorlar

babasamsunlu

Alıntı yapılan: cezayir55 - 22 Ağustos 2012, 11:12:58
ben beşiktaşın 500 bin lira vereceğine inanmıyorum zaten sıkıntıları var üçün beşin heabını yapıyorlar

banane bjk den. bizden 500 bin istedi..

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: Ayberk - 22 Ağustos 2012, 11:11:49
ilk 18 değil canberk'in orada gireceği kadro u18 bunu kendisi de çok iyi biliyor olmalı ;)

Renktaş u-18'dede oynayamaz ki bu adam 94'lü değilmi U19 tarzı bir şey yani A2 yolu zamanında Berat Eyüpoğlu vardı fenere gitmiş oda böyle olmuştu Canberk'te öyle olucak.

binikalamadım

canberk hadi çocuk aklını felan çeldiler diyelim de ... cenk nasıl böyle bir kazık atmaya çalışır Samsunspor'a sindirmek mümkün değil inşallah bu dedikodu doğru değildir..

FaTiH_HaN

Cin olmadan adam çarpacak daha esamesi okunmamış dünki çocuk gazetede 2 haberi çıktı diye 500 istiyor şaka gibi.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 22 Ağustos 2012, 11:15:32
Cin olmadan adam çarpacak daha esamesi okunmamış dünki çocuk gazetede 2 haberi çıktı diye 500 istiyor şaka gibi.

çocuk istemiyor. menejeri.. cenk efendi..

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 22 Ağustos 2012, 11:12:40
1 ay öncesine kadar canberk'i tanıyan varmı,ya da hiç bir resmi maçta kadroda gören varmı.Geleceği olan birisi diye umutluyduk ancak gittiyse kendi bileceği iş.2 yıl sonra Armağan gibi tekrar kapı önüne gelip havlar.Yalnız eğer cenk böyle birşey yaptıysa daha o tesislerin içerisine bile girmemeli.Hani bunu herkese yaparsında takımın başında emin kar var ayıp sıfatını sttğm
ne tesisi kardeşim ? Samsunda cenki gören herkesin suratına tükürmesi gerekiyor.
şahsen benim karşıma çıkmasın.

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 22 Ağustos 2012, 11:16:04
çocuk istemiyor. menejeri.. cenk efendi..

Aklım almıyor daha dün tesislerde Samsunspor için her türlü göreve hazırım diye poz veriyordu demekki amacı topçu ayıklamakmış, yazık   :-X

cezayir55

ulan ******* cenk sırtımızdan vurdun bizi ad köpek