2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

Gorkem

babasamsunlu

Bu takıma en büyük şerefsizliği Samsunluyum diye gezenler yapıyor.
Başka ne diyim.Ama daha kesin bişey yok tabi.
Dün idmanlara çıkmayınca Emin abinin söylediğini gazetelerde yazdı zaten.

twitter

ahmetsefa55

cezayir55

yazık ya bu cenk karektersizini yıllar önce ertuğrul kadro dışı bırakmamışmıydı

Ayberk

la beşiktaş önce elindeki topçulara 500 versin de ondan sonra 18 yaşındaki çocuğa 500 vermeyi denesin.

55cem55

Cenk kampta mehmet yilmaz ve canberkle surekli ilgilenip konusuyordu bizde aramizds bu konuyu konusmustuk...

Jnr.Serkan

Cenk'in böyle bir hain'lik yapabileceğini aklım almıyor almak istemiyor

cezayir55

takımın bu zor durumunda bu şerefsizliği yapan cenki  tanju gibi samsunspor taraftarı affetmez

FaTiH_HaN

Biz Cenk için bizi şampiyon yapan hocayı yedik, salladık yeri geldi küfrettik ve Cenkte saolsun mükemmel bir vefa örneği sergiledi  >l<

ahmetsefa55

ulan değer miydi 3 kuruş için.
yıllarca ne paralar kazandın.
şu transferden ne kazanacan acaba.
ne kansız lan bunlar.
al canberkini de git.
sokayım canberke cenke sana birşey olmasın Samsunspor'um.
kimler geldi geçti.bunlar da gelir geçer..

Ayberk

2 sene önce bu günler, Cenk'i almışız... Öyle sevindim ki daha önce ilk 6'ya kendimizi atabilsek süper olur derken; bu adam gol kralı olur biz de ilk 2'den çıkarız demeye başlamıştım. Sağa sola haber veriyordum heyecandan. Niye? Cenk'i aldık diye :rulet: Yok arkadaş kimseye hak ettiğinden fazla güvenmeyeceksin :x((

cezayir55

bu gençlerle niye zamanında sözleşme yapılmıyor anlamak zor kayseri ve gençler bu işi ne güzel beceriyor kamptayken sözleşme imzalanacaktı  biraz akıllı uyanık olmak lazım

Ayberk

işte naparsın Allah herkese aynı aklı, fikri, mantığı, uyanıklığı vermiyor :(

ibrakadabra55

Arkadaş yok bize kimseden yarar yok Samsun'un öz çocuğu diyoruz adamı BJK'ya kaçırıyor hangi akla hizmet bu ya umarım sürünür orda Canberk zaten öyle olucak ilk 18'e giremeyecek topçu olmadan topçu havasına girip patlayan birini izliyeceğiz görürsünüz , memleketine ihanet adamdan hiç bir b*k olmaz !