2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

şunu söylese anlarım ; başaran bana göre yankıdan daha iyiydi.yanlış tercih olmuş.umarım başaranı aramayız vs. gibi.

ama gelipte başaranı yolladılar yankıyı oynatmak için derse ben orda art niyet ararım.
sonuçta bu topçuları kim yolluyo ? yönetim yolluyo.
raporu veren kim hoca.hocayı kim getirdi yönetim.
o zaman bir torpil olayı olacaksa bile bu yönetimin haberi olmadan olamaz.

lato

Alıntı yapılan: muhalif - 21 Ağustos 2012, 23:12:06
şunu söylese anlarım ; başaran bana göre yankıdan daha iyiydi.yanlış tercih olmuş.umarım başaranı aramayız vs. gibi.

ama gelipte başaranı yolladılar yankıyı oynatmak için derse ben orda art niyet ararım.
sonuçta bu topçuları kim yolluyo ? yönetim yolluyo.
raporu veren kim hoca.hocayı kim getirdi yönetim.
o zaman bir torpil olayı olacaksa bile bu yönetimin haberi olmadan olamaz.

Hepimizin hatalı konuşmaları oluyor ama kimsenin kötü niyetli olmadığına eminim herkesin tek derdi Samsuspor'un başarısı. Ayrıca altyapıda köktaş azgar şengün gibi tanıdık soyadların çok olması beni de rahatsız etti ve bunun eski yönetimlerden kaynaklandığını hepimiz biliyoruz Emin kaptanın gelmesine de bu yüzden çok sevindik gördüğümüz yanlışları söyleyelim faydalı olur ama bende dahil kimseyi kırmadan söylemeye özen gösterirsek en azından bize zarar vermesini önleriz bazen hepimiz ölçüyü kaçırabiliyoruz

ahmetsefa55

bir kez söylese anlayabilirim ancak bunu çokça tekrar etmiş.
neyse uzatmayalım.hayırlısı.

lato

aynen herşeyin hayırlısı inşallah hepsi formanın hakkını verir kimsenin aklında şüphe bırakmazlar

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: muhalif - 21 Ağustos 2012, 23:21:27
bir kez söylese anlayabilirim ancak bunu çokça tekrar etmiş.
neyse uzatmayalım.hayırlısı.

Kardeşim beni anlamıyorsun.Yönetime bir lafım yok ! Hasan Şengün'e diyorum ben kardeşim beni yanlış anlama .

cembaba

Ollivanders

Basaran in gidişini yadırgadım ne yalan söyleyeyim. Iyisi gelecekse sıkıntı yok ama kadro derinliği önemli. Gecen seneki s.teber olayını biliyoruz. Sakatlandı hakan arslan en iyi ortasahamiz oldu veya pal lazar kazma çıktı adem kurtardı bizi. Kalabilirdi.

yilmazselcuk55

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 21 Ağustos 2012, 23:03:26
Bu aksam ki programda Ercument Gul bu aksam Nijeryali bir forvetin Samsuna gelecegini soyledi Bu Nijeryali forvet Gambo sanirim basinda da ismi geciyordu

Twitterda da şöyle bi yazı var  

AlıntıGAMBO Muhammed has miss his flight to join me (Tofe Towobola) in turkey to complete his move to samsunspor Kano pillars dnt waiting for him to land in the morning but this will not be so, samsunspor are angry and might not be interested again

https://twitter.com/Tofetsports

Bakican55

Arkadaşlar Gambo Bu akşam Samsuna gelicekmiş kaynak twittır
Mehmet Cem Akalın ‏@mcemakalin
Mohammed Gambo bu gece geliyor.

Ollivanders

Alıntı yapılan: Bakican55 - 22 Ağustos 2012, 00:33:06
Arkadaşlar Gambo Bu akşam Samsuna gelicekmiş kaynak twittır
Mehmet Cem Akalın ‏@mcemakalin
Mohammed Gambo bu gece geliyor.

Kim ki bu mcemakalın. Bilip bilmeden yazıyorlar adamı deli ediyorlar :)

55_OrHaN_55

cümlenin son kısmında Samsunspor'un kızgın olduğu ve aynı ilgiyi göstermeyebileceği gibi bir ifade var. Yanlışım varsa düzeltin lütfen. 

Ollivanders

22 Ağustos 2012, 00:40:50 #1946 Son düzenlenme: 22 Ağustos 2012, 01:00:05 Serpico
Biraz okudum ingilizcem çat pattır ama dedigine göre Kano p... in kupa maçı varmış ve bu maç oncesi Gamboyu kaybetmek istemiyormuş . Bu nedenle ucuşu ertelemişler. Buna Samsunspor çok sinirlenmiş , hayal kırıklıgına ugramış
https://twitter.com/Tofetsports

Tufan

https://twitter.com/Tofetsports menajere göre Nijerya'daki takım uyuzluk yapıyormuş.
bu arada bu Mehmet Cem denen arkadaş çok cingen bi herif :)

Bakican55

ChucKeR