2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

cezayir55

kayseride umut sözen var yetenekli genç en azından alternatif olur 

samsunsporlu1994

Murat Akin MP Antalyaspor ile sozlesme imzaladi Hem bosta bile olsa maliyeti bize uymazdi diye dusunuyorum

cezayir55

yabancı olarakta andre moritz olabilir şu an boşta  ve glasgowla antremanlara çıktı bir anlaşmazlık sonucu ordan ayrıldı  sponsorla bu iş çözülür bence tam aadığımız tipte oyuncu şut atar,frikik atar,oyunu yönlendirir

ahmetsefa55

dün aks de ki adam hüseyin sanırım işadamlarına sesleniyodu abdulkadırı musayı ve bır ısım daha soyledı.
alsanız getırsenız nolur bunları fln dıye.

samsunsporlu1994

Siz inaniyor musunuz 300-350 Bin Tl verecek bir isadaminin cikacagina Bunu Bakan Suat Kilicta yapabilir Mersin Bakani Culionun transferini kendisi ustlendi Mersin Idman Yurduna hediye etti  Simdi de Ozer Hurmaci icin Aziz Yildirimla gorusuyormus Demek ki bunlar yapilabiliyor ama Samsundaki siyasilerimizin burokratlarimizin ne yaptiklarini anlatmaya gerek yok Bu gidisat bu sahipsizlik nereye kadar boyle surecek cok merak ediyorum Bu yonetime herkes sahip cikmak zorunda Siyasilerimizin burokratlarimizin isadamlarimizin da daha duyarli olmasi gerekiyor

MeL_55

Alıntı yapılan: muhalif - 21 Ağustos 2012, 13:20:47
orta sahada oyunu yönlendirebilecek isim sizce kim olmalı ?
benım aklıma doğru dürüst topcu gelmıyo acıkcası.
bı tek 2 sene once ordu da oynayan orta saha murat akın mıydı o gelıyo aklıma.

Doğan

ahmetsefa55

MeL_55

Alıntı yapılan: muhalif - 21 Ağustos 2012, 15:53:38
bizim genç doğan mı ? nasıl topcu canlı ızledınız mı ?

Aynen. Yanlış hatırlamıyorsam hazırlık döneminde 3-4 asist yaptı.
Hayır izleme fırsatım olmadı ama başarılı bir performans sergilemiş

Sol Açık

Alıntı yapılan: cezayir55 - 21 Ağustos 2012, 13:27:16
kayseride umut sözen var yetenekli genç en azından alternatif olur 

Fiyatı vs uygun mudur, hiç fikrim yok ama sanmıyorum.

Ama eğer uygunsa, alternatif falan değil, direkt oyuncu olur. Umut Sözen ile Anıl aynı dönemin parlayan gençleriydi ve çok yetenekli, iyi oyunculardı. Keşke alınabilse...

cezayir55

umut sözen kayseride 18 kişilik kadroya giiremiyor

Sol Açık

Ben takımı hiç seyretmedim, ama kağıt üzerinde görünen üzerinden, forumda yapılan yorumlara katılmamak mümkün değil.

Takımda sol çizgideki 2 bölgede oynayabilecek 4 oyuncu var (eksiğim varsa tamamlanırsa çok sevinirim):
Mehmet Sak, Şenol Demirci, Başaran Saraçoğlu ve Yankı Şengün.
Bu oyunculardan Şenol Demirci'nin hazır olmaması vs de düşünüldüğünde bir oyuncuya, tercihen hücumcu özellikleri ön planda olan mutlaka ihtiyaç var.

Orta sahanın ortasında oynayabilecek 4 oyuncu:
Turgay Gölbaşı, Hakan Arslan, Erdem Şen ve Doğan (soyadını bilmiyorum).
Bu bölgede de 2 oyuncunun ilk 11'de oynayacağını düşünürsek ve Turgay ile Hakan'ın savunma ağırlıklı oyuncular olduğunu unutmazsak, bu bölgeye de hücum özellikleri olan bir futbolcuya ihtiyaç olduğu açık hale geliyor.

Forvette ise (yine ilk 11'deki 2 yer için) 5 oyuncumuz var:
Adem Sarı, Mehmet Uğur Tülümen, Burak Çalık, Muratcan Öncü ve Aykut Çift.
Bunlardan Muratcan ve Aykut, geçen sezon sonundaki saçma turnuva maçlarında oldukça yetersiz görünüyorlardı. Burak sakat. Bu bölgede 2 oyuncu yetmez, mutlaka golcü özellikleri ön planda olan bir oyuncu gerekli.

Mümkün müdür, değil midir bilemiyorum. Ama orta sahaya Umut Sözen, forvete Abdülkadir Özgen harika transferler olur. Bir de sol çizgi oyuncusu (tercihen hücumcu yönü ağır basan) gerekli. Belki de çok şey istiyoruz, ama bu tip 3 transferle takımımız ligde önemli sürprizlere imza atacak hale gelir.

lato

Bence siyasilerin işadamlarının destek vermesi lazım laflarını bırakalım artık Samsun halkı olarak üzerimize düşeni yapmadan herkesten destek bekliyoruz dün mhp'den İlkadım belediyesinden o kadar insan kombine almak için aks tvye telefon açtı demek ki destek verenleri de var bir de şehire bak ne esnafı kombine alır ne köylüsü ne ağası hep tutturmuşuz siyasiler destek versin diye bence şehir destek versin de siyasilere muhtaç kalmayalım şehir takımın arkasında durursa siyasiler el mahkum destek verecektir

ChucKeR

gelcek adam 300 liradan fazla alırsa sponsor desteğiyle falan o takımı karıştırır adem.

lato

Alıntı yapılan: ChucKeR - 21 Ağustos 2012, 19:13:58
gelcek adam 300 liradan fazla alırsa sponsor desteğiyle falan o takımı karıştırır adem.

Emin KAR varken o sıkar bence biraz Adem de kapalı kutu olarak geldi takıma formu çok üst seviyede gelmedi ki cingenlik yapmaya hakkı olsun

ibrakadabra55

Başaran , Muratcan ve Aykut Çift gitmiş. Hadi diğerlerini anladımda Başaran neden ? Yankı'dan 10 kat daha iyi ! İddialar doğru Hasan Şengün oğluna yer açıyor resmen ! Siz ne derseniz deyin ben baştan beri Şengün'le olmaz diyordum.