2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

cezayir55

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 19 Ağustos 2012, 11:49:11
Cezayir55 haklisin hoca ondan 2 orta saha istedi zaten bu gelen 2 futbolcu ofansif olacak Topu ileri tasiyabilecek adam eksiltebilecek hucuma katki verecek bir ofansif orta saha alinacaktir Forvete kim alinacak onu cok merak ediyorum Hoca 4 oyuncu daha istedi ama bence 1 ofansif orta saha ve 1 forvet yeter diye dusunuyorum Acaba forvete 2 oyuncu mu dusunuyor hoca  Burak Calik devre arasina kadar sakat oldugu icin forvet sayisini 4e tamamlamak istiyor olabilir Bunlar benim dusuncelerim tabi ilerleyen gunlerde hep beraber gorecez
forvete iki adam şart sakatlık var formsurzluk var ceza var

cezayir55

Alıntı yapılan: cezayir55 - 19 Ağustos 2012, 12:12:04
forvete iki adam şart sakatlık var formsurzluk var ceza var
üstelik uğur tülümen ve adem sarı bence samsunsporun yükünü tam manasıyla taşıyamazlar ademi banko oynayacak dersek  uğur ancak alternatif olur yani burdaki sıkıntı ortada

samsunsporlu1994

Bende öyle düşünüyorum. 2 forvet alınması gerekiyor. Sanırım bu forvetlerden biri yabancı olacak. Orta sahaya da 1 oyuncu alınması gerekiyor diye düşünüyorum. Çünkü Şenol Demirci 4 ay futbol oynamamış hoca da hazır olmadığını söyledi.Benim korktuğum bu kadar transfer yaptık nasıl uyum sağlanacak.Keşke milli maç arası olsaydı 15 gün takım toparlanırdı. 15 gün az bir zaman değil sonuçta.

Desiqner

Yabancı forvet şart.Şöyle topla ilerleyebilecek zenke tipi.Bence forvetlerin yanında bir tanede "inceci" alınsa tam süper olur.Şöyle Cernat,Grosicki tipi adamların Bank Asya ayarı muadilleri yokmudur ya:)

cezayir55

Alıntı yapılan: cezayir55 - 19 Ağustos 2012, 12:23:23
üstelik uğur tülümen ve adem sarı bence samsunsporun yükünü tam manasıyla taşıyamazlar ademi banko oynayacak dersek  uğur ancak alternatif olur yani burdaki sıkıntı ortada
Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 19 Ağustos 2012, 12:27:11
Bende öyle düşünüyorum. 2 forvet alınması gerekiyor. Sanırım bu forvetlerden biri yabancı olacak. Orta sahaya da 1 oyuncu alınması gerekiyor diye düşünüyorum. Çünkü Şenol Demirci 4 ay futbol oynamamış hoca da hazır olmadığını söyledi.Benim korktuğum bu kadar transfer yaptık nasıl uyum sağlanacak.Keşke milli maç arası olsaydı 15 gün takım toparlanırdı. 15 gün az bir zaman değil sonuçta.
ben şenol demirciden umutlu değilim bizim forvete iki adam orta sahaya  ve sol açığa birer adama ihtiyacımız var gibi gözüküyor ayrıca sol bektede bence sıkıntı var

ahmetsefa55

dün bir şeyler duyduk çok umutlandık mutlu olduk.
umarım gerçekleşir bu duyduklarımız ve başarılı günlere tekrar döneriz.
umutlandık Allah utandırmasın..

samsunsporlu1994

Şenol Demirci hazır değil bu bir gerçekte.En azından tecrübeli bir oyuncu,Samsunlu olması da avantaj sağlayacaktır. Bu oyuncudan maxsimum performans beklemekte ne kadar doğru bilmiyorum. Hoca güveniyor ki aldırmış bence lig başlasın performansını bir görelim sonra yorum yaparız. Sol bekte Başaran var ama gerekirse hoca Mehmet Sakı da bek oynatabilir orda sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Ancak orta sahaya ve forvete  birer oyuncu mutlaka alınmalı. Hoca hazır oyuncu istediği için doğal olarak hazırlık kampı geçirmiş oyuncu arıyorlar bu da biraz zaman alıyor. Sol kanata takviye yapılır mı bilemiyorum. Bence 2 forvetle 2 orta saha alınacaktır. Orta sahalardan biri kanat oyuncusu da olabilir. Sanırım 2-3 gün içinde transferler biter diye düşünüyorum.Çünkü maç haftasına giriyoruz yarın.

cezayir55

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 19 Ağustos 2012, 12:53:41
Şenol Demirci hazır değil bu bir gerçekte.En azından tecrübeli bir oyuncu,Samsunlu olması da avantaj sağlayacaktır. Bu oyuncudan maxsimum performans beklemekte ne kadar doğru bilmiyorum. Hoca güveniyor ki aldırmış bence lig başlasın performansını bir görelim sonra yorum yaparız. Sol bekte Başaran var ama gerekirse hoca Mehmet Sakı da bek oynatabilir orda sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Ancak orta sahaya ve forvete  birer oyuncu mutlaka alınmalı. Hoca hazır oyuncu istediği için doğal olarak hazırlık kampı geçirmiş oyuncu arıyorlar bu da biraz zaman alıyor. Sol kanata takviye yapılır mı bilemiyorum. Bence 2 forvetle 2 orta saha alınacaktır. Orta sahalardan biri kanat oyuncusu da olabilir. Sanırım 2-3 gün içinde transferler biter diye düşünüyorum.Çünkü maç haftasına giriyoruz yarın. katılıyorum sana nokta transferler yapmamız lazım bence samsunsporun kurtuluşu en yakın zamanda süperlige çıkmasından geçiyor  bu hedef konmalı  ptt 1.ligde takım olmayı başaranlar süperlige çıkıyor bu sene akhisar örneğinde olduğu gibi

cezayir55

yabancı tercihinde türkiyeyi bilen yabancılar olması bence iyi olur

cezayir55

Alıntı yapılan: cezayir55 - 19 Ağustos 2012, 12:58:10
yabancı tercihinde türkiyeyi bilen yabancılar olması bence iyi olur
mesela roberts forvet için iyi tercih sol açık olarakta murat duruer boşta gelirmi bilmem   ayrıca ilgilendiğimiz abdülkadirde forvet için iyi tercih 

cezayir55

Alıntı yapılan: cezayir55 - 19 Ağustos 2012, 13:02:50
mesela roberts forvet için iyi tercih sol açık olarakta murat duruer boşta gelirmi bilmem   ayrıca ilgilendiğimiz abdülkadirde forvet için iyi tercih 
orta saha için trabzondan ayrılan zafer yelen tam aradığımız oyuncu  ama alabilirmiyiz bilmem

Ajan

Çelebi abiye alıntı yapmakta rakip geliyor hemde öyle böyle değil 

cezayir55

Alıntı yapılan: Ajan - 19 Ağustos 2012, 13:05:19
Çelebi abiye alıntı yapmakta rakip geliyor hemde öyle böyle değil 
:) ;D

samsunsporlu1994

Yönetimin hangi oyuncularla görüştüğünü bilmediğim için verdiğin isimler hakkında bişi diyemicem.  :) :)  Verdiğin isimler de olabilir tabi ama görüşülüp görüşülmediğini bilmiyoruz. Ne yorum yapsak boş olur.

berusa55

Sevgili cezayir55 kardeşim alıntılarını anladık da kendinden alıntı yaparak mesajlar yazanı da sende görüyoruz  :)

Söylemek istediklerine ekleyeceklerin var ise önceki sayfada yazdığın ilk mesajının "düzenle" butonunu kullanarak eklemelerini yapabilirsin dostum...  :ok