2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

lato

Bence stadda herkes birbirini uyarmalı yenilsek de takımı alkışlamayı öğrenmeliyiz artık.  sivas_spor maçında koltuklar kırıldı hiç hoş değildi tamam kızgınlık öfke sitem olacak ama bunlar kulübe zarar veren şeyler bu sene nolursa olsun bu tür hareketlerden uzak durulmalı futbolcular her koşulda arkasında olan sahip çıkan taraftarı görünce daha özverili mücadele edeceklerdir bugün sahipisizlikten yakınan bizler futbolculara sahipsiz olduklarını hissettirirsek başarıyı yakalayamayız biraz empati yaparsak her koşulda desteğin ne kadar önemli olduğunu hepimiz anlarız..

samuray

siteye bir gün girmedim bayağı bi gelişmeler var abdülkadir transferi gerçekleşirse süper olur evet zor bi süreçten geçiyoruz ama samsunsorun her zaman hedefi vardır bence gençlerle yeni transferler kaynaşıp bir takımdaşlık da oluşturulduğunda ki öyle görülüyor bu sezonun hedefsiz gibi gösterilmek istenmesine katılmıyorum ptt 1 nci ligin süprizini yapabiliriz düşüncesindeyim

Sol Açık

Abdülkadir'i geçen sezon Süper Lig'e çıktığımızda alsaydık da mutluluktan havalara uçardım. Şimdi alsak takımın rengini ve hedefini değiştirebilir. Gerçekten de hem oyun içinde etkili, hem de golcü...

minci

Abdülkadirin bir diğer özelliği de çok iyi duran top kullanabilmesi. Çok iyi frikik ve korner atabiliyor. Frikikten Bucadayken çok gölü var ayrıca uzaktanda isabetli ve iyi vuruyor. Yanılmıyorsam avrupa kökenli bir futbolcu. Alabilirsek son yılların en iyi birkaç transferinden biri olacak diye düşünüyorum. O zaman hedefi direk olarak süperlig diye belirleyebiliriz.Onun transferiyle taraftar ve takım da havaya girer. Dilerim bu transfer gerçekleşir. Ah para ah gözün kör olsun...

SivasLee

Abdülkadir daha bu sene Sivasspor'a transfer oldu ve zaten takımda bir forvet sıkıntısı var. Hatırı sayılırda bir bonservis parası verildi kendisine. Bu transferin olma olasılığı yok diyebilirim. Sivasspor'un forvetinde Eneramo, Pedriel, Bednar ve Abdülkadir var. Eneramo daha takıma yeni katıldı, Bednar'ın nasıl bir futbolcu çıkacağı belli değil ve yeni geldi, Pedriel ise son vuruşları kötü bir futbolcu. Zaten forvet sıkıntısı yaşayan Sivasspor mümkünatı yok Abdülkadir'i göndermez. Kaldı ki Abdülkadir, Süper Lig'de oynamak için Bucaspor'dan alacağının üstünü çizmiş bir futbolcu, bu kadar Süper Lig'de oynamak isterken şimdi bir alt lige tekrardan inmek istemez.

target_t.t.b

abdülkadir i hep jadl e benzetirdim.hep nasıl atıyo derdim hepte atardı:)inş gelir bizde daha da ok atar:)

ahmetsefa55

twitter

Ben de ona sasirdim. İlgileniliyor herhalde

55.hakan

Alıntı yapılan: muhalif - 16 Ağustos 2012, 21:10:15
biri yalanlasın artık abdülü
O kadar istedik ki olmaması büyük hayal kırıklığı olacağı için yönetimdeki arkadaşlar da yalanlamıyorlar belki de.Ya da gerçekten gündemde transfer tüyo vermek,bilgilendirmek yasak olabilir.İkincisini tercih ederim.

Shane_Falco

Ben Musa Aydın'ı merak ediyorum.Ligin başlamasına 10 gün kaldı.Bi yere gittiği yok bize geldiği yok ne yapacak sabırsızlıkla bekliyorum ??

samsunsporlu1994

Dun aksam Erhan Hoca Samsungol programina baglanarak 4 oyuncu daha alinacagini soyledi Bu oyunculardan biri Musa Aydin olabilir ama hazir mi fizik olarak onu bilmiyorum Abdulkadiri Riza Hoca vermez cunku elinde forvet sikintisi var alternatif olarak kullanacaktir onu

55.hakan

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 16 Ağustos 2012, 22:28:28
Dun aksam Erhan Hoca Samsungol programina baglanarak 4 oyuncu daha alinacagini soyledi Bu oyunculardan biri Musa Aydin olabilir ama hazir mi fizik olarak onu bilmiyorum Abdulkadiri Riza Hoca vermez cunku elinde forvet sikintisi var alternatif olarak kullanacaktir onu
Musa Aydın olduğu tahminini neye dayanarak yaptın?

teksas3455

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 16 Ağustos 2012, 22:28:28

Sivasspor'un forvetleri;

1) Ricardo Pedriel
2) Eneramo
3) Bednar

versin artık Abdülkadir'i bize. Eneramo geldikten sonra belki gönderebilirler bize Abdül'ü. Allah'tan ümit kesilmez  ;) ;) ;) ;) ;)

designer_55

Riza dan futbolcu bekler olduk. Sivas in yedek futbolcusu icin nerdeyse bayram yapiyoruz...
Yaziklar olsun bu guzel takimi bu hallere dusurenlere..!!

cembaba

Abdülkadir'e baskı yapıyorum beyler. İsteyen yardım etsin. Gelsin bize diye ;D

twitter hesabi: @abdulkadirozgen