2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

o görevi doğan yapacak gibi geliyo bana.

maço

dominguez gitmeyeydi şimdi beynimiz olurdu ne güzel  :evet:

Ollivanders

Bir geldiginde ilk maçta gol attı bir de giderken Gekas'a asist. Buyuk topçuydu Dominguez. :) İlk maç gibi oynasaydı tabi

Cagdas Ünver

16 Ağustos 2012, 17:23:31 #1743 Son düzenlenme: 16 Ağustos 2012, 21:18:46 Cagdas Ünver
Elazığ'da Lisan Krizi

Sanica Boru Elazığspor'da haciz ve icralar nedeniyle Fenerbahçe maçı öncesi transfer tahtası açılamazken, lisans krizi yaşanmaya başladı.

Kulüp yönetim kurulundan yapılan açıklama şöyle:
"Sanica Boru Elazığspor yönetimi olarak olağanüstü günler yaşamaya devam ediyoruz. Her gün yeni gelen bir icra, her gün yeni gelen bir alacak evrakı gerçekten hakları olup olmadığı da bilinmeyen bir durum.

Elazığımız'ın güzide bir kulübü olan Elazığspor'u Süper Lig'e çıkarmış bir yönetim olarak maddi ve manevi destek beklerken tam aksine her geçen gün daha fazla problemlerle karşılaşmaktayız. Bu durumu gerçekten anlamak ve izah etmekte zorlanıyoruz. Biz yine de dilimiz döndüğünce bu sorunları sizlerle paylaşalım dedik.

TFF'ye eski futbolcular tarafından alacakları nedeniyle icra başvurusu yapılmış olup, transfer tahtamız kapalı hale gelmiştir ve futbolcularımızın lisanslarını çıkaramadığımızdan dolayı Fenerbahçe maçına çıkamamak gibi bir riskle karşı karşıya gelmişizdir."

Elazığspor'da Sırt Numaraları Belli Oldu
Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Sanica Boru Elazığspor'da, futbolcuların 2012-2013 futbol sezonunda giyecekleri forma numaraları belirlendi.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, takımda 23 numaralı formayı yeni sezonda da Murat Kayalı'nın, 10 numaralı formayı ise Arif Şahin'in giyeceği belirtildi.

Kaynak: http://www.mackolik.com/Haber/137975/Elazigda-Lisan-Krizi

Buradan bize bir umut cikar mi  ? Ne dersiniz ?

yirmiuc

bir şekilde hallederler.
şikeden bişey çıkmadı bu tür şeylerden hiç çıkmaz.

TerMeLii 55

Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 16 Ağustos 2012, 17:23:31
Elazığ'da Lisan Krizi

Sanica Boru Elazığspor'da haciz ve icralar nedeniyle Fenerbahçe maçı öncesi transfer tahtası açılamazken, lisans krizi yaşanmaya başladı.

Kulüp yönetim kurulundan yapılan açıklama şöyle:
"Sanica Boru Elazığspor yönetimi olarak olağanüstü günler yaşamaya devam ediyoruz. Her gün yeni gelen bir icra, her gün yeni gelen bir alacak evrakı gerçekten hakları olup olmadığı da bilinmeyen bir durum.

Elazığımız'ın güzide bir kulübü olan Elazığspor'u Süper Lig'e çıkarmış bir yönetim olarak maddi ve manevi destek beklerken tam aksine her geçen gün daha fazla problemlerle karşılaşmaktayız. Bu durumu gerçekten anlamak ve izah etmekte zorlanıyoruz. Biz yine de dilimiz döndüğünce bu sorunları sizlerle paylaşalım dedik.

TFF'ye eski futbolcular tarafından alacakları nedeniyle icra başvurusu yapılmış olup, transfer tahtamız kapalı hale gelmiştir ve futbolcularımızın lisanslarını çıkaramadığımızdan dolayı Fenerbahçe maçına çıkamamak gibi bir riskle karşı karşıya gelmişizdir."

Elazığspor'da Sırt Numaraları Belli Oldu
Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Sanica Boru Elazığspor'da, futbolcuların 2012-2013 futbol sezonunda giyecekleri forma numaraları belirlendi.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, takımda 23 numaralı formayı yeni sezonda da Murat Kayalı'nın, 10 numaralı formayı ise Arif Şahin'in giyeceği belirtildi.

Kaynak: http://www.mackolik.com/Haber/137975/Elazigda-Lisan-Krizi

Buradan bize bir umut cikar mi  ? Ne dersiniz ?

Abi biraz Zor bundan sonra Lig başlamsına az kalmış takımda para yok yüksek maliyetli oyuncular alamayız 

samsunsporlu1994

Dominguez degil Super Lig 2  Lig bile oynayacak kapasitede bir oyuncu degil ama gecen seneki transfer komitesi neye dayanarak aldi onlara sormak lazim Dominguezi petkovic aldirdi tamam da Pal Lazar ve Valdomiroyu alirken cok aradilar mi acaba cok merak ediyorum

cezayir55

tarık cengizin aldığı oyuncular bu kadar olur

Kaya

Abdulkadir 2 senedir özellikle izlediğim bir isim.Aldığımız takdirde kümede kalma hedefi direk Playoff'a dönüşecektir.. :evet:

germencisse

Alıntı yapılan: Kaya - 16 Ağustos 2012, 17:39:05
Abdulkadir 2 senedir özellikle izlediğim bir isim.Aldığımız takdirde kümede kalma hedefi direk Playoff'a dönüşecektir.. :evet:

ilk 3 hafta onemli 3 hafta iyi bir grafik yakalarsak kafaya oynarız..Abdulkadir gelirse ısrarla soyluyorum cok onemli bir faktor olacaktır..

twitter

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 16 Ağustos 2012, 17:29:50
Dominguez degil Super Lig 2  Lig bile oynayacak kapasitede bir oyuncu degil ama gecen seneki transfer komitesi neye dayanarak aldi onlara sormak lazim Dominguezi petkovic aldirdi tamam da Pal Lazar ve Valdomiroyu alirken cok aradilar mi acaba cok merak ediyorum

dominguez geldiğinde inceci, pal lazar'da sağ bek de rüzgarın oğlu muamelesi görüyordu.. valdamiro'da yedek olarak geldi zaten ki, adamı ilk yarı bahia'yı sola çekip libero oynatsaydık şuan süper ligdeydik şahsen.

yanii bir şeyler ters gitti geçen yıl. ömer üründül'ün deyimiyle; bloklar arası kopukluk vardı biz de.

samsunsporlu1994

Ilk 3 hafta cok zor maclar oynayacagiz Ozellikle 2.  ve 3.  hafta deplasmanda oynayacagimiz Goztepe ve Kartal maclari cok zor gececek. Ilk 10 mac bizim icin belirleyici olur diye dusunuyorum. Bu sene fazla beklenti icinde olmamamiz gerekiyor. Tabi surec play off noktasina getirirse bizi hayir demeyiz. Takimin oturmasi 5-6 maci bulacaktir. Allah Erhan Hoca ve yonetime kolaylik versin. Yoktan takim yarattilar insallah hep beraber basarili olacagiz.

KareAs55

İlk 3 hafta falan pek önemli değil aslında süper lige çıktığımız seneyi hatırlamakta fayda var. Takım olgusu oluşsun gerisi gelecektir...

germencisse

Alıntı yapılan: KareAs55 - 16 Ağustos 2012, 18:03:36
İlk 3 hafta falan pek önemli değil aslında süper lige çıktığımız seneyi hatırlamakta fayda var. Takım olgusu oluşsun gerisi gelecektir...

Cıktıgımız sene oturmus takıma takviyeler vardı,simdi silbastan genc oyuncuların agırlıkta oldugu takıma tecrubeli oyuncuların serpistirilmis hali var cok kolay degil isimis ilk 3 hafta Allah gostermesin alabilecegim kotu sonuc takımın demoralize olması demektir..

KareAs55

Tamamda abi ne farkediyor sonuçta yeni oyuncular falan elbette oturması zaman alabilir ama eninde sonunda takım olgusunu şayet sağlayabilirsek güzel günler gelecektir. Bir de 3 hafta kötü sonuç aldık diye ah vah yapmak yerine takımın demoralize olmasını engellemekte bana göre bu şehirin elindedir. haa bir de biz kazadan sonra ayağa kalkmışız 3 hafta kaybetmişiz çok mu?  yanlış anlama sakın sana muhalefet olmuşum gibi algılanmasın :)