2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

SSKLA

Önder Çengel ile Şanlıurfaspor ilgileniyormuş

ali ihsan

Alıntı yapılan: Ertuðrul Saðlam - 13 Ağustos 2012, 19:12:36
Ali Ýhsan hocam gençler marifetini gösterdiyse o zaman sýra siz yönetimde bastýrýn abi 5 yýllýk imza zamaný gelince parayý veren düdüðü çalar deriz. Bence pastanýn çileði bu çocuklarý uzun vadeli Samsunspor'a kazandýrmak olur...
Genclerin en buyuk sansi Baskanimiz Emin Kar.Besiktas dahil gelen butun teklifleri reddediyor.Gelecegimizi satamayiz diyoruz.Destek bulur ve bu düzene dayanabilirsek bu genclerle gelecegimizi kurtaririz.

target_t.t.b

Atilla

gurur           kere   
               (lokman)
canberk                                      başaran

ahmet arı             hakan         mahmet sak      transfer

şenol(transfer)

adem sarı
                              (burak)

yedekler:soner,lokman,burak,uğur,erdem şen,turgay ve gençlerimizden biri

hocanın nasıl bi taktikle oynayacağını bilmiyorum ama buna yakın bi dizilim olacağını tahmin ediyorum.kadro şu an için şekillenmiş gibi ve açıkcası bizi çok heyecanlı bi sezon bekliyo diye düşünüyorum.Allahım hakkımızda hayırlısını eylesin.Amin:)

cembaba

O degilde ben cok heyecanliyim bu sezon.  Gerek alt yapi oyuncularimizin sans bulacak olmasi, gerekse yeni oyuncularimiz hirsi, neseli anterenmanlar, hocalarimizin; 'kolej takimi havasindayiz' aciklamalari. Cok umutluyum Allah utandirmasin insallah. :)

emre

Alıntı yapılan: CemBaba - 14 Ağustos 2012, 00:32:08
O degilde ben cok heyecanliyim bu sezon.  Gerek alt yapi oyuncularimizin sans bulacak olmasi, gerekse yeni oyuncularimiz hirsi, neseli anterenmanlar, hocalarimizin; 'kolej takimi havasindayiz' aciklamalari. Cok umutluyum Allah utandirmasin insallah. :)

aynen, alışkın değiliz değil mi böyle sezona heyecanlı girmeye. Özellikle alt yapıdan iyi gençlerin çıkabilme ihtimali... Umarım yüzünü kara çıkartmazlar başkanımızın da, hocamızın da.

Cheregi

Tribün Dergi;
Alıntı
Önder Çengel ve Kıvanç Karakaş Şanlıurfadaymış. Kynk; Devrim çetin

55.hakan

Biz daha iyi bir forvet alırız Önder'de Uğur Tülümen gibi çok golcü bir oyuncu değildi zaten ben alınmasını istemiyordum.Uğur Tülümen'i pivot santrofor olarak kullanacaks hoca, iş bitiriciliği yüksek bir golcü isteyecektir o mevkiye.

cezayir55

şimdi devrim çetin ntv sporda konuştu samsunsporun çok eksiği var dedi sağ bek,sol bek ,forvet,santrafor,orta saha bunları halletmesi lazım dedi hocayla görüşmüş nsumbu ile musayı hoca beğenmiş ama yabancı kontenjanından dolayı göndermişler ayrıca ahmet arının da ilkl 4 hafta cezası varmış yani samsunun eksiği çok dedi

King1965

Alıntı yapılan: cezayir55 - 14 Ağustos 2012, 09:34:20
şimdi devrim çetin ntv sporda konuştu samsunsporun çok eksiği var dedi sağ bek,sol bek ,forvet,santrafor,orta saha bunları halletmesi lazım dedi hocayla görüşmüş nsumbu ile musayı hoca beğenmiş ama yabancı kontenjanından dolayı göndermişler ayrıca ahmet arının da ilkl 4 hafta cezası varmış yani samsunun eksiği çok dedi
tam ben yazcaktım aynı seylerı   :)

cezayir55

lazar dörtyüzbin lira istiyormuş fesh için bahiada aynı şekilde işi yokuşa sürüyormuş  samsunspor taraftarına çok büyük iş düşüyor dedi devrim çetin her bakımdan takıma sahip çıkmaları gerkiyor dedi

Kodalak

önder ile adem aynı stile sahip,bence olmaması daha iyi,

birde ikiside çok agresif birde arkalarında şenol olursa üç tane agresif oyuncu olacaktı,bence olmaması daha iyi,

bize ademin agresifliğinin yanına sakin,top ayağına geldiğinde titremeyen bir forvet lazım

berusa55

14 Ağustos 2012, 09:52:08 #1588 Son düzenlenme: 14 Ağustos 2012, 09:55:52 berusa55
Ahmet ARI'nin 4 mac cezasi mi varmis? Haydaa! Neyden dolayi 4 mac ceza almis bu oyuncumuz?

cezayir55