2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

şenol 10 numara pozisyonunda oynar.eskisi gibi hızlı değil.tekniğiyle oynar işte orta da top dağıtır fln.

turgayı sağ beke çekip ön liberoya erdem şen de olabilir.

edit : ayrıca bence adem tek forvet oynarsa gol atamayız gıbı gelıyo.
yada arkadakı adamlar cok etkılı olacak hucumda.

Ölümüne_Samsunspor

samuray

başaran gönderilmiş onunla birlikte yeni alınan ayhan evren onur hayret bunlar ezberemi alındı hani bilerek ince eleyip sık dokuyarak yapılıyordu transferler bu sıkıntılı durumda maliyet yüklemez inşallah kulübe hadi hayırlısı bu sene bu nu çokseyleyeceğiz galiba önümüzdeki maçlara bakacağız inşallah ben yanılıyor umdur

Ölümüne_Samsunspor

ayhan evren ve onurun gönderilmesini bende anlamadım niye gldiler nie gidiolar

alisan5516

Soner(Atilla)

Lazar,Lokman                  Gurur(Lokman)            Kere(Oğuzhan)            Mehmet Sak(Başaran)
ya da Transfer
                                  Turgay                      Hakan (Yedekleri Erdem)
Ahmet Arı                                   Şenol                                Burak

Adem Sarı

Mehmet Sak'ı Ertuğrul Hoca sol bek oynattı geçen sene,Burak'ta Adana da sol açık oynadı.İleri hat alternatifsiz,gençlerden öne çıkan isimler var demek ki,onları da hepbirlikte göreceğiz.

alisan5516

Bahia da madem gitmeyip parasını alacak,o da savunmada alternatifleri arttırır.Sol bek oynar Mehmet öne çıkar,stoper oynar Gurur sağa geçer gibi.

Cheregi

11 Ağustos 2012, 18:58:41 #1431 Son düzenlenme: 11 Ağustos 2012, 19:08:53 Cheregi
Alıntı yapılan: samuray - 11 Ağustos 2012, 18:46:55
başaran gönderilmiş onunla birlikte yeni alınan ayhan evren onur hayret bunlar ezberemi alındı hani bilerek ince eleyip sık dokuyarak yapılıyordu transferler bu sıkıntılı durumda maliyet yüklemez inşallah kulübe hadi hayırlısı bu sene bu nu çokseyleyeceğiz galiba önümüzdeki maçlara bakacağız inşallah ben yanılıyor umdur

Başaran değil Armağan gönderildi. Bonservissiz peşinatsız alınan adamlar, neden bu kadar dert oldu anlamadım. Hoca kampta takıma faydalı olamayacaklarını anlamış ki gönderildiler. Lazar, Akaki, U.Boral, Anıl, Fink vs. gelirken kaç paraya geldi diye soran olmadı... Şimdi yöneticilerden başka!!! herkes kuruşun hesabını yapar oldu.

Kongre tarihi itibariyle biran önce transferlerin yapılıp, takımın toparlanıp kampa gönderilmesi gerekiyordu. Boştaki oyuncular belli, Ahmet'in Mehmet'in gelmeme ihtimalini göze alacak şansımız mı vardı. O adamlar alınmadan bir yandan forumda çok geç kaldık diye eleştiriler yapıldığınıda unutmayalım. Daha iyilerini alamasaydık belkide bu adamlar kalacaktı. Bir nevi sigorta oldular, oyuncular itiraz etse anlayacağımda biz neye itiraz ediyoruz?

ChucKeR

ben öncelikle hocayı sonra yönetimi tebrik ediyorum. geçen seneki yönetim hocaya eskileri oynatma diyordu o da oynatmıyordu. şimdi bu durumumu beğenmiyoruz.

Gaziosmanpaşalı3455

ne derseniz deyin bence en iyi transfer tam manasıyla iyileşmiş gurur yazar olacaktır onu yakındanda takip ederdim.o talihsiz ibb ile hazırlık  macında sakatlanmasaydı bence kemali gölgesinde bırakırdı çok güveniyorum gurura inşallah eski performansına kavuşur.en buyuk transferimiz olur..

**KaR6**

ahmet arı, mehmet sak, lokman gör ve şenol demirci imzaladılar.. akşam kampa katılmak üzere istanbula uçuyorlar..

Tufan

cembaba

Haber ile dalga geçtik ama doğru çıktı. Takımımıza hayırlı olsun.

ali ihsan

Sabırlı olun diye bosuna demedik.Bizi izlemeye devam edin.

Cheregi

Alıntı yapılan: Tufan - 11 Ağustos 2012, 19:39:46
sayın Kar6 Lokman'da kiralık mı?

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, Altay'dan Şenol Demirci'yi bonservisiyle, Bursaspor'dan Mehmet Sak ve Ahmet Arı ile Medical Park Antalyaspor'dan Lokman Gör'ü kiralık olarak kadrosuna dahil etti.

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20120811/samsunspor_4_imza.html