2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

55.hakan

Alıntı yapılan: Serpico - 11 Ağustos 2012, 16:17:30
Bursaspor'dan Ahmet Arı, Mehmet Sak, Antalya'dan Lokman ve Altay'dan Şenol Demirci bugün Samsunspor'a imza atacak -- Murat Sandıkçı  (@muremel)
Bu oyuncular imzaladığı için diğer oyuncular yollanıyor olabilir.Mesela Ahmet Arı sağ kanat ve Evren'den kaliteli ise yollanması normal.Ama bakalım imzalar gelecek mi?

King1965

TFF 1. Lig ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Ufuk Bayraktar ile 2 yıllık anlaşma sağladı.

jean

zaten orda degilmiydi ufuk yeniden anlastilar herhalde

jean

yanliz forvete lokman deniliyor tanimiyorum gerci baska biride olabilirdi hayirlisi

Cheregi

Alıntı yapılan: hakanelgun - 11 Ağustos 2012, 16:30:43
Bu oyuncular imzaladığı için diğer oyuncular yollanıyor olabilir.Mesela Ahmet Arı sağ kanat ve Evren'den kaliteli ise yollanması normal.Ama bakalım imzalar gelecek mi?

Alıntı yapılan: jean - 11 Ağustos 2012, 17:13:51
yanliz forvete lokman deniliyor tanimiyorum gerci baska biride olabilirdi hayirlisi

Yanlış biliyorsam düzeltin lütfen, Ahmet Arı forvet, Lokman stoper diye biliyorum. Mehmet Sak ise sol kanat.

SSKLA

Alıntı yapılan: Cheregi - 11 Ağustos 2012, 17:17:52
Yanlýþ biliyorsam düzeltin lütfen, Ahmet Arý forvet, Lokman stoper diye biliyorum. Mehmet Sak ise sol kanat.

ahmet arı sağ sol kanata mehmet sak sol kanat lokman gör stoper.

AllydeenleaR

ayhan ve onur'un gönderilmesi konusunda yönetimi kutlamak lazım. lazar gibi sabretsek daha mı iyiydi. adamlar yetersizse erkenden yol vermek en iyisi

emre

Alıntı yapılan: hakanelgun - 11 Ağustos 2012, 16:30:43

haberi paylasan kişi haber doğru su an da kulüpteler demiş.

maviay55

11 Ağustos 2012, 18:20:27 #1418 Son düzenlenme: 11 Ağustos 2012, 18:24:06 maviay55
AlıntıMurat Yıldırım Transferine Karşılık Kiralık Olarak Ahmet Arı ve Mehmet Sak Kadromuza Kattık Camiamıza Hayırlı Olsun...

kaynak : facebook/samsunsportv

ahmet arı çok faydalı olur takımımıza.mehmet sak kapalı kutu hayırlı olsun  :--*

55.hakan

Alıntı yapılan: emre - 11 Ağustos 2012, 17:54:32
haberi paylasan kişi haber doğru su an da kulüpteler demiş.
Evet ben de gördüm önümüzdeki saatlerde açıklanır herhalde klüpten.Anadolu ajansı muhabiri göz göre göre de yalan söylemez herhalde.

cembaba

Kadro dizilimi yapabilecek olan var mı bu transferlerle birlikte.

Cheregi

11 Ağustos 2012, 18:31:27 #1421 Son düzenlenme: 11 Ağustos 2012, 18:35:13 Cheregi
http://www.hedefhalk.com/root.vol?title=transferde-hiz-kesmek-yok&exec=page&nid=441069

Alıntı yapılan: CemBaba - 11 Ağustos 2012, 18:25:51
Kadro dizilimi yapabilecek olan var mı bu transferlerle birlikte.

------------------------Adem Sarı --- ??(Burak)------------------

-------Mehmet Sak---Şenol(Canberk)---Hakan A.---Ahmet A.----------

---------Başaran --- Kere --- Lokman(Gurur) ------ ??------------

------------------------------Atilla------------------------------

twitter

-------Soner
XX--Gurur-Kere-XX
-----Hakan-Erdem
Ahmet--Şenol---Mehmet
--------Adem

Bilmiyorum Başaran oynatılacak mı ama sol bek ve sağ bek ile kapatılır herhalde transfer.. Bir de forvet lazım gibi duruma göre. Orta saha ve liberoda tamam gibi. Bu sistem oynancaksa Adem ve Burak yeterli fakat, Şenol cacık çıkarsa bir forvet daha lazım 4-4-2 için.

alisan5516