2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

samsun 55

İMZAYA GELECEK
Samsunspor aradığı santraforu Antalya'da buldu. Kırmızı-Beyazlı ekibin her konuda anlaştığı Lokman Gör'ün 3 gün içinde Samsun'da olacağı belirtildi
Samsunspor M.P. Antalyaspor'dan Lokman Gör ile her konuda anlaştı. Bir çok isimle temas içinde olan Kırmızı-Beyazlıların Lokman'ın transferindeki ufak pürüzleri giderdiği belirtildi. Kamp tatilinde olan 1990 doğumlu oyuncunun 3 gün içinde Samsun'a gelerek kendini Kırmızı-Beyazlı renklere bağlayan imzayı atacağı ifade edildi.
GAZETE ARENA

Sadece Samsunspor

ayhanla onuru yeni aldık nasıl gönderiliyorlar anlamadım yönetimden açıklama bekliyoruz

ali ihsan

Mersin Pino'yu neden gönderdi.Takıma uyum sağlayamadıkları ve yetersiz bulundukları için gönderildiler.Samet Hasan'ı dün canlı izledim çok kötüydü.

Sol Açık

Alıntı yapılan: samsun 55 - 11 Ağustos 2012, 14:02:52
6 futbolcumuz kamptan gönderildi...

Kartepe'de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Samsunspor'umuzda 6 futbolcumuz ile denenmeye gelen 2 oyuncu kamptan gönderildi. Genel Koordinatörümüz Hasan Şengün, futbolcularımızın, teknik heyetimizin raporu doğrultusunda kamptan gönderildiğini açıkladı ve "Genç oyuncularımız Samet Hasan Yıldıran, İlker Akdemir ve Tunahan Maral bundan böyle alt yapıda çalışacak. Armağan Kuş, Onur Karakabak ve Ayhan Evren'in kulüp bulmaları halinde kendilerine gereken kolaylığı sağlayacağız. Ayrıca kampımıza denenmek üzere gelen Gine asıllı Nsumbu ile Afrika kökenli Belçika uyruklu Musa da gönderildi. Kamp çalışmalarımız şuan 24 futbolcumuz ile devam ediyor" dedi.

Bu haber doğruysa gerçekten de şaşırdım. Samet Hasan Yıldıran geçen sezon 2 maçta oynamıştı ve bence fena görünmüyordu (tabi seyrettiğim 24 dakika itibariyle!). Ayhan Evren ve Onur Karakabak ise yeni transferler olarak umut bağladığımız isimlerdi.

Gerçi Şenol Demirci'nin gelmesi ile sol kanatta (bek ve orta saha olarak) ekstra oyuncular da ortaya çıkmıştı, Onur ondan dolayı bu oyuncular içerisinde yetersiz bulunmuş ve yollanmış olabilir. Bildiğim kadarıyla şu anda kadroda olan ve solda oynayabilecek oyuncular: Şenol Demirci, Canberk Aydın, Başaran Saraçoğlu (tabi ben takımı izleyemedim, forumdan okuduğum kadarıyla).  ;)

Ama sağ kanatta Ayhan Evren bildiğim kadarıyla tekti!

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 11 Ağustos 2012, 15:06:15
Mersin Pino'yu neden gönderdi.Takıma uyum sağlayamadıkları ve yetersiz bulundukları için gönderildiler.Samet Hasan'ı dün canlı izledim çok kötüydü.

E ama bu oyuncular almadan önce denenmeli bakılmalıydı sözleşme yapıp 1 hafta sonra bırakmak ilginç. Tamam yönetimdeki abilerimizi tanıyoruz yazışıyoruz ama eleştride olacak yani yapıcı olduktan sonra sorun yok. Soru sorduk cevap bekliyoruz.

ali ihsan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 11 Ağustos 2012, 15:08:07
E ama bu oyuncular almadan önce denenmeli bakılmalıydı sözleşme yapıp 1 hafta sonra bırakmak ilginç. Tamam yönetimdeki abilerimizi tanıyoruz yazışıyoruz ama eleştride olacak yani yapıcı olduktan sonra sorun yok. Soru sorduk cevap bekliyoruz.

Cevap verdik ya kardeşim.Ayrıca hangi vakit aralığında deneyecektik bu topçuları.Yönetime Mayıs ayında filan gelseydik dediğine katılırdım...

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 11 Ağustos 2012, 15:10:37
Cevap verdik ya kardeşim.Ayrıca hangi vakit aralığında deneyecektik bu topçuları.Yönetime Mayıs ayında filan gelseydik dediğine katılırdım...

Uyum sağlayamadıkları için yani. Tmmdır sağol.

hacettepeli

yönetime güvenin vardır bir bildikleri zarar etseler heralde kolayca fesh ettiklerini açıklamazlar.

özkan

Beylerrrr,ne günler atlattık biz,şükretmek gerek  ;)

Bkz:Çamot Reis

Alıntı yapılan: çamot_55 - 30 Aralık 2011, 18:00:28
serkan hangisi tutmadı; samsunspor bobo ya resmi teklifini dün akşam yapmış ve beklemeye geçmiştir.ancak boboyu tek isteyen bzi değiliz.özellikle bursaspor çok yoğun bir şekilde ısrar ediyor.sen diyeceksin bursasporla anlaştı; girin bakın bursa yerel basınana bursa boboya imza attırabildimi .benim verdiğim tüm bilgiler doğrudur.siz rahat olun.mesale ben 2gün önce romen golcüyü bildiğim halde ertana dün önderi,romen golcüyü söyledim.bobo yu beklicez sabır edicez.bir bakmısız c.tesi sabahı bobo samsunda olabilir.bizim yönetimiz elinden gelen tüm fedakarlığı sonuna kadar yapıyor.bunu da bizzat dün baskanının ağzından duydum.oda çok bunalmış paraysa para veriyoruz diyor başka sıkıntılar çıkıyor dedi...

cembaba

Alıntı yapılan: samsun 55 - 11 Ağustos 2012, 14:57:09

İMZAYA GELECEK
Samsunspor aradığı santraforu Antalya'da buldu. Kırmızı-Beyazlı ekibin her konuda anlaştığı Lokman Gör'ün 3 gün içinde Samsun'da olacağı belirtildi
Samsunspor M.P. Antalyaspor'dan Lokman Gör ile her konuda anlaştı. Bir çok isimle temas içinde olan Kırmızı-Beyazlıların Lokman'ın transferindeki ufak pürüzleri giderdiği belirtildi. Kamp tatilinde olan 1990 doğumlu oyuncunun 3 gün içinde Samsun'a gelerek kendini Kırmızı-Beyazlı renklere bağlayan imzayı atacağı ifade edildi.
GAZETE ARENA

Lan adam daha bu sene gitti Antalya'ya. O değilde adam stoper. Ne forveti :)

hacettepeli

King1965

Alıntı yapılan: CemBaba - 11 Ağustos 2012, 15:26:09
Lan adam daha bu sene gitti Antalya'ya. O değilde adam stoper. Ne forveti :)

5 yıllık ımza attı hemde kesın kıralık gelecek

Ollivanders

Bursaspor'dan Ahmet Arı, Mehmet Sak, Antalya'dan Lokman ve Altay'dan Şenol Demirci bugün Samsunspor'a imza atacak -- Murat Sandıkçı  (@muremel)

Gaziosmanpaşalı3455

Onur Karakabak ve Ayhan Evren allah allah niye geldiler niye gidiyorlar rntrasan bence bilgi kirliliği yada bilgi eksikliği var bu işte kesin

GökhanÇağlar

Alıntı yapılan: Serpico - 11 Ağustos 2012, 16:17:30
Bursaspor'dan Ahmet Arı, Mehmet Sak, Antalya'dan Lokman ve Altay'dan Şenol Demirci bugün Samsunspor'a imza atacak -- Murat Sandıkçı  (@muremel)
Bu haber doğruysa bayağı bi yol katetmiş oluruz transferde..